17
őnmdn
  • gadna
    #17
    nálam a RAM miatt voltak ilyen problémák, ez is egy lehetőség. Meg még jumper volt rossz helyen, de ahhoz először át kellett rakni. Meg még lehet az egy vagy több kondenzátor szarakodik az alaplapon, azt műszerész tudja orvosolni.

  • Donathun
    #16
    "Hali valaki HELP!!!!
    Miért van az vagy miért csinálja azt a gép hogy nem indul el zúgni zúg de nem jönbe semmi a monitoron!....."
    Már nem elősször tapasztalom ezt én sem....
    Olyan mintha bootolna a gép de nem teszi meg, ill. nem látszik semmi. Még az alap képernyő sem.
    1. Monitorhiba nem lehet cserélve lett.
    2. Kábel is cserélve lett.
    3. Videókártya is többször többfélére cserélve lett...
    4. nem csipog és minden a helyén, de a gépnek procival alaplappal kártyával és bill-el le kellene indulnia, de se kép se hang.
    5. procit cseréltem, bár lehet hogy rossz az is amit beletettem....
  • Dj Faustus #15
    1. Monitor hibája. Be van kapcsolva? Nincs levéve a fényerő? Nincs kihúzódva a monitorkábel csatlakozója? Vagy esetleg a tápcsatlakozó?
    2. Monitorkábel hibája. Nincs megtörve? vagy a csatlakozók megrángatva?
    3. Videókártya-hiba. Rendesen megy rajta a hűtés? Nincs lejőve róla a monitorkábel? Nincs kijőve a helyéről (AGP/PCI/PCI-X csatlakozóból)?
    4. A hardver egyéb hibája. Nem csipog? Minden a helyén van? Minden hűtőventilátor felpörög? Nem ad ki valami furcsa égett szagot?
  • davidkacska
    #14
    Hali valaki HELP!!!!
    Miért van az vagy miért csinálja azt a gép hogy nem indul el zúgni zúg de nem jönbe semmi a monitoron!
    Ilyenkor milehet proci,elem,táp vagy mi????
    Valaki HELP PLS!!!!!
    Előre is köszi a segítséget!!!!
  • Gladiator
    #13
    nem úgy értettem, hogy szétszed, csak nem örülne neki, és úgyis megiont feltenné. megvárom, azt majd mond vmit. de mindjá kipróbálom, csak most a neten dolgom van, és nincs kedvem újraindítani, de majd ha legközelebb bekapcsolom, akkor majd nyomom a shiftet.
  • TheZsenyka
    #12
    Szerintem egész nyugodtan vedd ki: ha nincs odaírva semmi, azt jelenti, hogy nincs mögötte command, tehát nem csinál semmit.
  • Met
    #11
    Zsenyka, erre mit tudsz mondani?
    Az automatikus indításban van egy olyan alkalmazás aminek nincs semmi írva a parancs és az indító elem sorába, a helyhez a HKCU\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Current Version\Run van mint majdnem mindennek csak azoknak ott van minden adat.
    Mi lehet az és le lehet állítani?
  • TheZsenyka
    #10
    " de hétfőn jön a pasi megnt és szétszed, ha meglátja, hogy letöröltem a pandát"

    ????

    Te nagyon fiatal vagy? Úgy értem, gyermeki korban leledzel? Mert hogy a család haverja csak úgy szétszedhet téged, ha nem hallgatsz rá...

    Ne hagyd magad.

    Amúgy ha ideiglenesen lelövöd, kiderül hogy az fogja-e a progikat. (lejjebb az msconfig-os történet)

    De ha XP boot közben nyomva tartod a shift-et, akkor nem indulnak el a STARTUP-os cuccok. Legközelebb megint rendesen indul. Így kipróbálhatod mi a helyzet.
  • rushman
    #8
    Többre megy, ha NAV(NortonAntiVirus)-t rak fel + tűzfalat. Sajna XP-hez nem sokat konyítok, de a tippem akkor is vírus.
  • Gladiator
    #7
    Vírusom az már nincs. de hétfőn jön a pasi megnt és szétszed, ha meglátja, hogy letöröltem a pandát. majd őt megkérem, hogy csináljon vmit, addig meg netezek. a RoTK moviet már úgyis sikerült lejátszanom winampban. Majd ha nem cisnál semmit se hétfőn majd akkor letörlöm. de azé köszi, hogy segítetek.

    XP-m van. HOgymilyen vírusok nemtom, mert talált vagy hatot. egyre emléxem, vmi Gebi, vagy mi ami a memóriában van.
  • rushman
    #6
    Háát, jó haver lehet..
    Na! Az a helyzet, hogy valszeg a Panda csinálja ezeket, vagy még a vírus, csak a Panda nem tud vele mit kezdeni (nem újkeletü) szerintem legjobb lesz, ha halgatsz zsenykára, és letörlöd a pandát! Amúgy sem a legjobb vírusírtó. Segítünk, csak írd le milyen oprendszered van, és ha tudod, hogy milyen vírus került hozzád, az még többet tudna segíteni!!!
  • Gladiator
    #5
    nem. most rájöttem. úgy indul el pl. a winamp, hogyha megnyitok egy mp3 filet, mert az nem *.exe, és akkor megnyitja a winampot. de azé ez is elég szar. mert a kazaat hogyan nyitom meg?! na, megpróbálom azt az msconfigos izét amit mondtál.

    amúgy az a hapsi a család haverja, ő csinálja meg mindig a gépünket, ha vmit elcsesznék, meg a netet, szal ő akkor jön, és azt csinál a géppal amit csak akar.
  • TheZsenyka
    #4
    Őőőő... esetleg letörölte az arc a korábban fertőzött fájlokat és közte lett volna a mediaplayer???
  • TheZsenyka
    #3
    Mi az hogy kiment és telepített cumókat? Csak úgy magától? Mi ez, valamee céges gép vagy otthoni cucc? Kizárt, hogy Én bárkit a gépemhez engednék.

    Amúgy meg:

    bal alsó sarokban 'START' gomb, 'Futtatás' itt írd be: 'msconfig'

    A feljövő ablakban válaszd a 'startup' tabot. Keresd meg a Panda indítócumóját és vedd ki mellőle a pipát. Indítsd újra a gépet. (Persze okézd le az előbbi mutatványt.)

    Vagy símán uninstalláld a pandát azt' jóvan.
  • Gladiator
    #2
    Javítás:

    ...több 100 vírusos levelet...
  • Gladiator
    #1
    a TÉma teljes címe szar lett, mert ideges voltam, és rácsaptam a billre, de most már mind1. a lényeg:

    kijött hozzánk egy pasi a Datanettől, hogy 100 vírusos levelet küldözgetünk mindenfele. el kezdett szarakodni a géppel, feltett vmi panda antivirus platinumot, és most semmi sem indul el. még a windows media player sem. semmi, csak az internet explorer, meg a quicktime. azt sem engedi, hogy bármit feltegyeek a gépre, ha vmi *.exe-t el akarok indítani ezt írja ki:
    A Windows nem találja a(z) 'C:QProgram Files\Windows media player\wm player.exe' fájlt. Ellenőrizze, hogy helyesen írta-e be a nevét, majd próbálkozzon újra. Fálj kereséséhez katintson a Start gombra, majd a keresés pontra.

    NA, nem találja, a fájlt, pedig ott va, és ha közvetelen a program files-ból akarom elindítani akkor is ugyanezt írja ki.

    ha egy CD-ről akarok feltenni vmit, akkor is ezt írja ki. Mi a szart csináljak. Most jön le a RoTK előzetes, és meg akarom nézni. kell hozzá WMP. HELP