6979
Melyik tápot?
  • t. Füly
    #217
    lol tök szépen nagy fénnyel világit, mi a bajotok vele?1ébéknt jönnek majd uj fajták több színűek tök profin néznek ki olyanokat még itthon nem is láttam.nah de mind1..táp.táp.táp:)
  • t. Füly
    #216
    pff nem tom én vettem egy chiftec dragon házat vele egy 360wattos örökélet garis tápot azt kész..nem kérdezzétek a pontos tipust:)6 nagy hely van benne:)Nah szóval akkor az aerocool nak az a modelje amit belinkeltem 550wattos szép kék plexis 2ventis állitható fordulatszámos modell az jóóó ugye??van olyan jó mint a zalman nem?vagy azért annyira nem?
  • Taranov
    #215
    Én nem így látom a helyzetet. Én minőségi cuccokra szívesen adok ki pénzt, de azt az Aerocoolt nem venném meg.
    A márkás és jó cuccok bizony drágák.
    Mondjuk lehet, hogy igazad van, abban, hogy "világito kis szar"
  • antijedi
    #214
    jolvanna csak poén volt 8bár félig komoly azért ;P)
  • Taranov
    #213
    Mi a weblapod címe?
  • t. Füly
    #212
    kösszi..nah szoval térjünk vissza a táp-os témára
  • Taranov
    #211
    Nem olyan szar, de a Zalman, Aerocool, Antec, Chieftec zsigerből jobb. Na most lehet, hogy a te modelled szar. (= hangos)
  • antijedi
    #210
    hát a honlapodbol nem derült ki , mert aki enyi pénzt ad egy világito kis szara azt inkább hagy ne jellemezzem ;PP
  • t. Füly
    #209
    egyébként a zalman drágább mint az aerocool asszem 30ruppo a zalman.de azért az aerocool az nem nagyon szar ugye?mondták nekem azért ily olcso mert nem olyan régia cég..vmi 2éves vagy mennyi
  • t. Füly
    #208
    boccs ha kicsit bunkonak tünt az előbbi hozzászólásom
  • t. Füly
    #207
    Srácok nem arrol van szó hogy tul sok a pénzem és nem tudom hogy mire költsem hanem arról hogy kurw@'ra idegesit hogy nem tudok normálisan aludni a szobámban mert zug ez a szar...egyszerű kérdésem volt csak hogy melyikről mit tudtok,hogy melyik a halkabb,olcsobban is hozzá tudok jutni mint ezek a bolti árak,gondolom ez a honlapomból is kiderült...szal szerintetek a zalman a leghalkabb ezek közül vagy melyik?
  • Taranov
    #206
    A hangerőt meg tudod nézni a gyártók weblapjain, de lefogadom, hogy az Enermax halkabb, mivel 16 ruppóval drágább.
  • Taranov
    #205
    Én úgy ahogy tudok a tápokról valamit.
    Az 550 Watt nagyon jó, de abból az Enermax 40 ruppó, az Aerocool 24.
    Ebből látszik, hogy az enermax csak jobb lehet.
    Pontos műszaki adatokat hasonlíts össze, azokat pedig a gyártók weblapjain lehet látni!
    Az biztos, hogy az Enermax halkabb is, főleg mert szabályozza a ventillátor fordulatszámát a hőmérséklet függvényében.
    Nekem Antec 380W-os tápom van és ez nagyon csöndes, ennél csöndesebbet nem láttam még.
    Igaz, házzal együtt vettem.
    Borg a #187-es üzenetben írt dolgokat az Antecről.
  • Emery
    #204
    Nekem is 360as van es lazan megy minden 2vga tv tuner 4 vinyo, cdiro,dvdiro dvdrom. + 3 haz venti
    Szerintem tok felesleges cserelned csak folosleges penzkidobas. Bulizd el. De ha ennyire nem tudol mit kezdeni a penzeddel tudok neki egy jo helyet
  • antijedi
    #203
    hát kit érdekel hogy mekkora előrelépés..., az a lényeg hogy a cuccokat elvigye amit kell, azt egy max 2 év mulva ugyis mindenből megint uj szabvány lesz szvsz szal szvsz fölösleges pénzkidobás..., bár az alapján amik a honlapodon vanak te biztos milliomos vagy :)
  • t. Füly
    #202
    meg nem tom hogy melyik mennyire halk megilyesmi:((
  • t. Füly
    #201
    nem de most egy 360as van és a 400wattos zalman nem nagy előre lépés...
  • antijedi
    #200
    minek neked 550-es táp? a fütést is a gépről nyomatod vagy mi? :)
  • t. Füly
    #199
    szal ezért kéne egy halk táp,zalmanról leteszek mert ugy látom a e legnagyobb az egy 400wattos ,láttam azt az aerocool550wattost jól nézki meg 24ruppoért nem a legdrágább(!!!550wattos!!!)csak nem tom milyen minőség,monjuk eddig 2 ember azt mondta hogy jó,van még az enermax amiről szintén nem tudom hogy halke meghogy lehet e szabályozni stb,ja az aerocoolt lehet és két venti van benne és plexis és világit is:)huh elég jó:)de az enermax meg a legjobb nem?
    Szal segitsetek már lécci ha tudtok vmit ezekről a tápokról
  • t. Füly
    #198
    mély
  • t. Füly
    #197
    Nem tom nem tul nagy a szobám de kb 2 méterre vagyok a táptól ás semmi más nem szol a gépemben mert vizhűtésem van és hát nem azt mondom hogy süvit de ilyen bugó mly hangja van.
  • antijedi
    #196
    mongyuk ha két centire van ember fejétől akkor halja de egy normális méretű szobában már simán lehet mellete aludni...
  • antijedi
    #195
    nekem is chieftec tápom van és szerintem egyátalán nem hangos...
  • icecave
    #194
    Akkor a chieftec táp hangos? Mennyire, le tudnád "irni?"
  • antijedi
    #193
    azt hogy drága :)
  • t. Füly
    #192
    jojo e én nem tudok mellette ezért kéne vmi jo kis csendes cucc,1ébéknt a zalman tápról tudtok vmit?
  • antijedi
    #191
    az hogy mi mellet lehet aludni csak szokás kérdése, haverom gépének oylan a hangja mint egy traktor és mégis simán laszik mellete a gyerek :)
  • Taranov
    #190
    Az Aerocool az jó, azok alapján, amit olvastam róla. Nekem most Antec 380W-os van, nagyon csöndes, simán lehet mellette aludni, csak hát nem lenne elég neked a 380W.
  • t. Füly
    #189
    Hellos srácok,az lenne a kérdésem hogy milyen jo minőségű tépok vannak amik halkabbak és nagyobb teljesitményűek mint az enyém?enyém:chiftec 360w, csak az a bajom vele hogy nem tudok mellette aludni..meg mondjuk nem ártana egy kicsit "nagyobb" táp.Van ez az aerocool nevű 550wattos táp csillivilli meg minden de milyen minőség szerintetek?itt meg lehet nézni
  • Taranov
    #188
    Értem. Köszi a felvilágosítást.
    Én egy Antec házat láttam az Aqua-ban, (Antec Sonata, 380W-os táppal) és kicsit drágállom, de ha tényleg jó, akkor megveszem, végülis a Chieftec-ek is kerülnek ennyibe, bár a Chieftec Dragon sorozat nagyobb méretre, de nekem pl. a méret nem sokat számít.
  • Borg
    #187
    Antecek a legjobb tápok, ugyanis azokban nincs közös terhelésen semmi, tehát nincs "combined power". Az egyes ágakon külön tud leadni X teljesítményt.
    De itthon még nem láttam ilyent, max 1-2t de azok is bazidrágák voltak.
  • Taranov
    #186
    Sziasztok!

    Az Antec tápokról (és házakról) mit gondoltok?
  • lerboy
    #185
    És nem tudjátok megmondani véletlenül, hogy a Chieftec 360 vagy az Enermax 365 a halkabb?
  • antijedi
    #184
    jah énis oylat vettem..., és szerintem jobban megér egy élettartamos 420as chieftec mint egy 3éves enermax 360... :P
  • Gerry
    #183
    "chieftec sem oylan rossz márka" - Pláne, ha jó helyen veszed, akkor van rá élettartam gari is, ennél nekem nem kell hogy meggyőzőbb legyen egy cég. Ha élettartam garit vállalnak, akkor azt nem véletlenül vagy viccből vállalják, amögött általában minőség is lapul...
  • antijedi
    #182
    na ez az, chieftec sem oylan rossz márka és egy 360as enermax árából már kapsz egy 420as chieftecet... :)
  • Gerry
    #181
    PFC nem oszt nem szoroz, minden Chieftec PFC-s asszem, sőt már a Codegen-ek is azok. Kb 14-15e+fa körül vannak asszem azok a Chieftec-ek. A 360-asok meg 9-10e+fa körül.
  • antijedi
    #180
    jah eztmondom énis :)
    amugy meg szerintem egy chieftec 420W-os tápnak ha nincs benne PFC vagy miapöcs elég baráti az ár szvsz
  • Gerry
    #179
    Kár, hogy ahhoz már nem ez a szabvány fog kelleni, hanem BTX, vagy valami más marhaság. De ha valakinek olyan sok a pénze, az vegyen minél erőseebb, és jó minőségű tápot. Abból baj nem lehet!
  • antijedi
    #178
    biztosra kell menni és jo minőségü 400W-os tápot veni és akkor az még a p5höz is elég lesz :P