6979
Melyik tápot?
  • t. Füly
    #207
    Srácok nem arrol van szó hogy tul sok a pénzem és nem tudom hogy mire költsem hanem arról hogy kurw@'ra idegesit hogy nem tudok normálisan aludni a szobámban mert zug ez a szar...egyszerű kérdésem volt csak hogy melyikről mit tudtok,hogy melyik a halkabb,olcsobban is hozzá tudok jutni mint ezek a bolti árak,gondolom ez a honlapomból is kiderült...szal szerintetek a zalman a leghalkabb ezek közül vagy melyik?
  • t. Füly
    #208
    boccs ha kicsit bunkonak tünt az előbbi hozzászólásom
  • t. Füly
    #209
    egyébként a zalman drágább mint az aerocool asszem 30ruppo a zalman.de azért az aerocool az nem nagyon szar ugye?mondták nekem azért ily olcso mert nem olyan régia cég..vmi 2éves vagy mennyi
  • antijedi
    #210
    hát a honlapodbol nem derült ki , mert aki enyi pénzt ad egy világito kis szara azt inkább hagy ne jellemezzem ;PP
  • Taranov
    #211
    Nem olyan szar, de a Zalman, Aerocool, Antec, Chieftec zsigerből jobb. Na most lehet, hogy a te modelled szar. (= hangos)
  • t. Füly
    #212
    kösszi..nah szoval térjünk vissza a táp-os témára
  • Taranov
    #213
    Mi a weblapod címe?
  • antijedi
    #214
    jolvanna csak poén volt 8bár félig komoly azért ;P)
  • Taranov
    #215
    Én nem így látom a helyzetet. Én minőségi cuccokra szívesen adok ki pénzt, de azt az Aerocoolt nem venném meg.
    A márkás és jó cuccok bizony drágák.
    Mondjuk lehet, hogy igazad van, abban, hogy "világito kis szar"
  • t. Füly
    #216
    pff nem tom én vettem egy chiftec dragon házat vele egy 360wattos örökélet garis tápot azt kész..nem kérdezzétek a pontos tipust:)6 nagy hely van benne:)Nah szóval akkor az aerocool nak az a modelje amit belinkeltem 550wattos szép kék plexis 2ventis állitható fordulatszámos modell az jóóó ugye??van olyan jó mint a zalman nem?vagy azért annyira nem?
  • t. Füly
    #217
    lol tök szépen nagy fénnyel világit, mi a bajotok vele?1ébéknt jönnek majd uj fajták több színűek tök profin néznek ki olyanokat még itthon nem is láttam.nah de mind1..táp.táp.táp:)
  • t. Füly
    #218
    szal akkor az aerocoolt azt felejtsem el ugye?nah szükül a kör..:)
  • antijedi
    #219
    a világito kis szar másra vonatkozott nem a tápra..., én szuvsz a világito cucokal ugy vagyok hogya vele jön muszálybol mert amugyis oylat vennék akkor ok de amugy nem adnék csak emiatt ki + pénzt... :)
  • Emery
    #220
    FSP 400-60PFN tap a prohardver tesztben megvert mindenkint stabilitasban, es meg csendes is
  • seAke
    #221
    És ez mire való ez a topic?????

    Ha már mindent bezártok akkor ezt is!!!
  • Laalee
    #222
    codegen 300w van a gépben :D

    mivel nincs bajom vele nem cserélem le.
  • Laalee
    #223
    autót is ugy veszel, hogy az előző autom 1.8 as volt most 3.2 es kell minimum? mert a többi nem nagy előrelépés?

    van valami ami kihasználja? 8-10winyo? bármi ami miatt értelme van 550est venni? mert csak amiatt hogy az elöző 360 volt és a 400 alig több tök felesleges 550est venned.

    zalman táp
  • t. Füly
    #224
    Nem de az auto kicsit más kategória.Egyébként a thermaltake táp egy tezstben majd belinkelem tök jól szereplet és iszinyat csöndesnek hozták ki..legalábbis ha jo az angolom
  • t. Füly
    #225
    1ébként kösszi a linket:)mija lököm én is
  • t. Füly
    #226
    http://www.anandtech.com/showdoc.html?i=1841&p=23 itt elég jól szerepel a tt
  • t. Füly
    #227
    off az szerintetek mitől van hogy a windfos miközben tölt be ujra indul a gép csaak ugy ezt kb eljátsza ugy 4*5 mire bekapcsol a gép és csak most kezdte a 1 napja csinálni:( on
  • Taranov
    #228
    Ennek most semmi értelme nem volt bátyó :))
  • Taranov
    #229
    Nekem ezt MA kezdte csinálni.
    Nem is tudom mit csináljak.
  • t. Füly
    #230
    jojo lehet:)
  • t. Füly
    #231
    Valszeg egy tt 480as purepower lesz belőle mert halk kétventis állitható aktic pfc-c jól néz ki:)
  • t. Füly
    #232
    ha nem volt elég egyértelmű:thermaltake480wattos
  • Emery
    #233
    A tt 480as tap mar sajat keszitesu aru vagy ez is csak at
    van cimkezve?
    Azert kerdem mert a tt 420 model az nem mas mint a chieftec 420 modelje csak at van cimkezve
  • janos666 #234
    Az túlzás lenne, hogy hiányoznék, de ha valakinek netán feltűnt volna, hogy megritkúltak az NV logók, akkor annak mondom, hogy SZÉTSÜLT AZ A KIBASZOTT KURVA TÁP A GÉPEMBEN. Gondolta volna valaki, hogy ehhez a kofighoz (alul) nem elég egy 300W-os codegen táp?
    Melyik most a legjobb táp ami nem kerül aránytalanul kurva sokba.
  • Laalee
    #235
    igen szinte mindenki gondolta volna hogy nem lesz elég :D

    coolink azzona dtk

    ezek elég baráti áron vannak, és jobb minőség mint a codegen.
  • BBking
    #236
    Nem a teljesítménnyel volt a baj,hanem a márkával.Bár lehet hogy az Fx5800-asodhoz generátor kell.
  • Laalee
    #237
    az 5800 hoz nvidia minimum 350w ot irt követelménynek.

    nekem kb 3 éve megy 2 codegen táp hiba nélkül
  • janos666 #238
    A dobozon 250W-volt, de most beleteszek egy 400W-set.
  • ollie
    #239
    de szerintem ne codegen-t
  • Shep
    #240
    Milyen tápot ajánlottok codegen 300-as helyett, lehetőleg úgy, hogy megbízható legyen, de túl nagy költségbe ne verjem magam.
  • Taranov
    #241
    Ha az ár számít, akkor mondjuk nem Antec vagy Enermax, hanem mondjuk Chieftec.
  • ollie
    #242
    A Coolink is elég jó már.
  • FL
    #243
    300Wattos Enermax 10 bruttó a hertánál (visegrádi utca)
  • Shep
    #244
    Köszönöm a hozzászólásokat, ezeket mérlegelve fogom meghozni a döntésemet.
  • perempe
    #245
    Később kellene majd nagyobb táp. Fontos szempont lenne a jó árnyékolás is. Milyet tudtok ajánlani?
  • Borg
    #246
    Minél nagyobb táp?

    Az árnyékoláshoz meg napernyőt tudok ajánlani:)