6979
Melyik tápot?
  • Gabesz amd64
    #407
    Kössz az infot!
  • ollie
    #408
    V9950

    Ebből hogy a francba tudjam, hogy ez egy FX 5900?? De ha már tippelni kéne, akkor inkább 5950-re tippeltem volna.
  • Gabesz amd64
    #409
    Jó igazad lehet!
    Más is összetévesztheti...
    DE én azt is odairtam hogy Asus!
    És nem lehet összetéveszteni bármilyen hardwarerrel mert az alaplapokat is máshogy írják!Na mindegy!
    5950-es az Ultra!
    és azt az Asus-nál csak simán úgy írják hogy v9950U!
  • ollie
    #410
    De ezt honnan tudtam volna? Fogalmam sincs, hogy melyik karit hogyan jelöli az ASUS.
  • Gabesz amd64
    #411
    Jól van!
    Értelek!
    Tudom nvidia...utálod!
  • ollie
    #412
    nem utálom, csak poénkodtam
  • M@TriX
    #413
    ha plusz áramot lök abba nem halnak bele az alkatrészek...
  • Gabesz amd64
    #414
    oké!!!
  • perempe
    #415
    SuperFlower márkáról hallottatok-e?
  • Gabesz amd64
    #416
    Szupervirágról?
    Még soha!
  • Gabesz amd64
    #417
    ez az üzi nem nekem akart menni csak véletlen gombnyomás volt!
    415-nek szántam
  • HerrKiss
    #418
    Helló!
    1 kérdésem lenne: a következő konfigom van (lesz)
    Intel P4 3.2 GHz (800MHz)
    ASUS P4P800 Deluxe alaplap
    2x256 MB Kingston RAM (400MHz)
    Gigabyte GF FX 5700 Ultra 128 MB
    1 floppy
    1 Maxtor 160 GB HDD
    1 Pioneer DVD-121
    1 Pioneer DVR-106
    1 jó régi LG CD-író (16x10x40)
    2 rack, esetenként vinyókkal megtöltve, később állandóra egy S-ATA vinyó, vsz. 80-as vagy 120-as Maxtor...
    Aki a fentiekből úgy gondolná, felvet a pénz, azoknak azt mondom, sajna nem vet fel, a cuccok nagy része sulinetben lett beszerezve, ami meg nem, az óccsón lett beszerezve...
    Szóval ehhez kéne egy táp. Egy Coolink AP400X-re gondoltam, 350W-os, de a prohardver.hu tápegységtesztje alapján 430w-os terhelést is bírt... Szerintetek elég lesz ehhez a géphez? Ha nem, akkor milyet? Elfogadható árért szeretnék stabil, megbízhatót... Annyit kivettem az alábbiakból, hogy ez nem a korábban kinézett Codegen 400W-os lesz...
    Pls válaszoljatok!
  • ollie
    #419
    Mennyi az elfogadható ár? Szerintem próbálj meg venni egy Coolink-et, ha túl drága akkor DTK vagy Ultra Power, de inkább célozd meg a 400W-t hogy még legyen tartalék az esetleges jövőbeni bővítésekre is.
  • HerrKiss
    #420
    Hát, a Coolink AP400X 9.500 Ft körül van, az egy elfogadható ár. Ha elbírja ezt a konfigot, akkor valószínű az lesz. A jövőben ezt a gépet tuti hogy nem fogom bővíteni, mert kiköltözöm a most épülő családi házba, és a rezsi + a törlesztés mellett gépbővítésről évekig nem is álmodhatok... Azért is rakom össze most ezt a konfigot most, amíg a szülőknél lakunk és gyakorlatilag az egész fizunkat arra költjük, amire akarjuk, nem kell beszállnunk a háztartásba... Jó, azért legnagyobb részét az épülő családi házra költjük, most is csak a SuliNet miatt veszek ennyire durva gépet, amúgy maradna minden az 1.3-as Celeronomban... Szóval elbír ez a Coolink ennyi cuccost, vagy próbáljak beruházni egy 400w-os coolinkre ehhez is? Ahogy elnézem, az sajna jóval 10.000 felett van (DEPO-n a Coolink AP450DX 17.000 Ft, és akkor még arról nem is beszéltem, hogy az Pestről mennyiért jutna el az ország szélére...)
  • TANKboy
    #421
    Ez az Antec cég sejt vmit! Húú, ha 1x nekem ilyenem lesz...
    Antec Sonata
  • ollie
    #422
    Szerintem a 350W elég lesz.
  • Zozo76
    #423
    Mondjuk Enermax-bol :)
  • perempe
    #424
    Ilyet rendeltem én is, 3 év garancia.
  • Davidus
    #425
    Azona az mennyire noname táp? Akarok venni új tápot de csak azona van meg codegen:P
  • ollie
    #426
    ne má? hol?
  • Davidus
    #427
    Siófok
  • Davidus
    #428
    Nálunk semmi nincs:P Csak rendelésre tudnak hozni bármit. Raktáron ilyen 1200 forintos egerek FX5200 szintű videokártyák vannak:D
  • ollie
    #429
    akkor rendelj
  • ollie
    #430
    Mondjuk egy 350/360-as Coolinket vagy Chiefteket. De min. DTK.
  • Davidus
    #431
    Coolink 350wattos tápot néztem ki magamnak. Prohardware tesztben nagyon dícsérik.
  • ollie
    #432
    jó lesz az
  • Zozo76
    #433
    Amig birja...
  • Emery
    #434
    Ha most tapot kene vennem ezt vennem (Chieftec)
  • Borg
    #435
    Biztos, hogy Chieftec ez?
  • ollie
    #436
    Ja érdekes, mert rákerestem hogy Chieftec dt350, és csak magyar oldalakat dobott ki a google...
  • Shep
    #437
    Szerintetek melyiket érdemesebb megvenni 400as Codege/400asból csak ez van/ vagy inkább egy 350-es Coolink-ot, figyelembevéve a jövőbeni fejlesztéseket stb, tehát nem szeretnék év végén/jövő év elején új tápot venni, csak azért mert új alaplapot/videokártyát vettem. Valamint jobb e kb 7000 Ft-al a coolink ill. jobban jobb csak a teljesítménye elég e?
  • Borg
    #438
    Én inkább AOpen-re tippelném így ránézésre.
  • Borg
    #439
    350-es coolink. Codegent felejtsd el, mint márkát.
  • Shep
    #440
    én is arra hajlok csak félek, hogy most kiadok érte egy tizest, aztán meg cserélhetem ki, mert kevés a 350es, bár tesztek alapján a coolink 350-es tápja nagyobb teljesítménnyel bír mint a codegen 400-as.
  • Shep
    #441
    350-es coolink a 2 ventis elbírja az alábbi cuccot? Abitnf7 Radeon9700Pro Samsung 80gigás, Maxtor 40gigás, Seagate 6.4gigás, 1 db DVD v. CDíró, 2 DB tápventi a házban, ja meg egy kismeghajtó. Videokártyán passzív hűtés van.
  • Borg
    #442
    Simán.
  • Laalee
    #443
    ezt egy 300w os codegen is siman elbirja
  • ollie
    #444
    Többet bír a 350-es Coolink, mint a 400-as Codegeny.
  • genya
    #445
    sziasztok
    milyen tápot ajánlotok a következő confighoz:
    2,5 Barton proci, Radeon 9600XT Fireblade, Abit NF-7 alaplap, Pioneer DVR-107, 5 db 120 GB Maxtor vinyo, UV neon világítás, + 2 db 8 cm-es venti.
    Jelenleg egy codegen 400 W-os táp hajtja, csak túl hangos.
    Kérdés milyen tápot érdemes beszerezni (fő cél a csendesség, és tartósság).
  • genya
    #446
    ja még valami, napi kb. 20 órát menni kellene.