29
  • Lazarus
    #29
    Hogy kell ezt megfogni miközben telefonálsz?? kicsúszik a kezedből bazzeg
  • MaSzKa
    #28
    undoríto 1 telefon
  • Alien_AM
    #27
    Hát ez nem, ez vicc, egy nagy szar eddig az volt a nokia de most, ez má csúcs a szemétdombon. Az alakja se jo meg lefagy allandoan meg néptelefon ahhh szar. :))) (elnézést de ugy felidegesit a Nokia)
  • RoadkilleR78
    #26
    "A Nokia formatervezés új lépcsőfokát képviselő készülék "
    De ez a lépcső nem vezet sehová. :-)
  • mainruler
    #15
    Az nem autó. Egy beteges elme skizofrén agyszüleménye. Okádék.
  • poach
    #11
    Off
    Az utolsó Nokia TELEFON az 5110 volt! Avval még embert lehetett ölni! De ezek az újrafeldolgozott hulladék mobilok már csak viccnek jók!
    Rossz viccnek!
    Pl. ott a Siemens M55 hááát az 5 éves Academy makettjeim jobb anyagból vannak, arról + nem is szólva, hogy én festettem őket nem pedig egy futószalagon körömlakkozták.....
    On
    Nebancsa!
    Tartósabb is lenne fából! Ez a fosi anyag csak arra jó, hogy vagy 600 évszázad kell neki míg lebomlik vagy mi a szösz ehh!
  • Herds
    #6
    én arra lennék kiváncsi hogy ez a WCDMA hálozat mikor lesz magyarországon is, mert ezzel érvelnek itt nagyon nagyon...
    (a telo kijelzoje sztem meg kicsi)
  • [HUN]PAStheLoD
    #4
    hát ez egy nokia...
  • papabear
    #2
    1. Ahogy elnézem a mikrofonja az oldalán található. (a most kapható telkóknál sem igen ér el a szádig a mic.)
    2. "Jól megfigyelve" látható, hogy a billentyűk a képernyő körül vannak. De spec a tárcsázást többnyire úgyis menüből vagy hangaktiválással intézi az ember. (Mondjuk az sms írást meg kell szokni)
    3.Meglepő, de marokra fogod és a füledhez emeled.

    Nekem tetszik, ergonómiailag ki van találva, de a japcsik már designban (is) előrébb vannak... Meg a képernyő lehetne nagyobb, a felbontásról persze egy szót sem írnak, csak a színmélységről.