13
Bios? vagy csak driver
  • obe
    #13
    attól függ milyen drivert raksz fel..én most egy omegát használok..az eszközkezelő evvel a driverrel 9700 pro-nak látja...raktam fel olyan drivert is ami 9800pro-ként ismerte fel...
    3d markot már rég nem mértem, inkább megnézem melyik game-t viszi el...
    én regyébként innen szoktam szemezgetni..
    modded drivers
  • blackgamer
    #12
    én ATI Radeon Softmod driver-t használtam, és ez a plus 4 pipeline tényleg meggyőző, több mint 20 %-al nőtt a teljesítményem 3DMark05 szerint, 926 pontról 1120-ra
    és még nem is húztam Ati Tool-lal, ha lesz több időm majd szórakozok vele, mert az már pepecselőbb dolog
    mindenesetre eddig is kellemesen érintett a növekedés

    tudnál esetleg 3dmark eredményeket írni? nálam amúgy 9500-nak látja az eszközkezelő, nem tudom hogy számít-e, és van egy 9500 secondary is (de ez már jóideje)
  • obe
    #11
    ugyanilyen kártyám van...én omega driverrel(vagy ngo, esetleg dozer) simán előhozom a plusz 4 pipe-t..semmi trükk, csak omega driver kell..aztán everestben ellenőrzöm a sávszélt, meg a plusz pipákat..igy most 9700 pro-ként fut, igy is látja a gépem
  • blackgamer
    #10
    már elég öreg kártya, azóta tud valaki valami új csodát ami egy kicsivel többet hozna ki belőle
    nekem full puritán környezet is jó, csak ne legyen szaggatás, gyári dolgokat már minimumra vettem, de új Test Drive megizzasztja így is
  • sohrking
    #9
    köszi, király az oldal
  • Gerry
    #7
    ITT megvan minden ami kell!
  • Gerry
    #4
    Van egy oldal, megkeresem és belinkelem, ott megvan minden...
  • sohrking
    #3
    Gerry, azt tudod hogyan kell a biosaba írni, meg hogy honnan szerzek én hozzá biost?
  • Gerry
    #2
    Kell egy megfelelő verzióju ati2mtag.sys, vagy be kell flash-elned a kártyád BIOS-ába egy rendes 9700-as BIOS-t. (Ha eddig men software-esen, és nem volt gond, akkor nyugodtan flash-elhetsz.)
  • sohrking
    #1
    Halihó
    Van 1 9500 atim, 9700pro lett belőle. Le kellett tölteni egy ati2mtag.sys nevű filet, és bemásolni a driver könyvtárába instalálás előtt, de aszzem a 7,88os driverrel tök jól megy. Gondoltam megnézem az új ati drivert mert állítólag igen gyors. No az belehalt. Nem megy föl, hibákat dobál, MOST MIT CSINÁLJAK????