43
Szal...
  • Sephi
    #43
    En 43 oranal voltam a vegere.
  • Olcsi2
    #42
    Tud valaki mondani nekem egy kabe jatekidot a ToS-re? Most 16 ora folott vagyok, kivancsi volnek, mikorra tervezzem az uj resz megvasarlast. Koszi!
  • Luiprima
    #41
    Csak az zavar hogy most már a fantasykban is terroristákat kell üldözni ez már röhej
  • Luiprima
    #40
    ahogy a történetből kiveszem ez időben az első rész után játszódik új bonyodalmak ugyanazon a helyszinen
  • Sephi
    #39
    Azt olvasom hogy a grafika mitsem valtozott es nagyon sok helyszin megamradt a regibol... szal akkor ez is amolyan FFX2 stilusu jatek lenne? Ugyanott csak mashogy?

  • Sephi
    #38
    Majd kinovom!
  • Luiprima
    #37
    Nem mutat jól a büntipont de komolyan :)
  • Sephi
    #36
    Hat oszinten? A Twilight Of The Spirits a FF utan a kedvenc jatekom volt. Egyszeruen nem lehet megunni. Alig varom ezt a reszt csak kicsit zavar a harcrendszer modosulasa.
  • Luiprima
    #35
    Sajna nem játszottam az előző résszel csak a storyból tudok következtetni az elözményekre neked biztos élvezetesebb lesz mert régi ismerősök lesznek benne van 24 hős az előző háború hösei akikett össze lehet gyűjteni és lehet velük küldetéseket csinálni gondolom ezen hősök nagyrésze az elözö részböl ismerős.
    Most vadászom az elözö részt de nincs meg senkinek :(((
  • Sephi
    #34
    De te elvileg jaccotad az elozo reszet a jateknak? Mert mar latom hogy Maru es Granz tutira benne vannak :D
  • Luiprima
    #33
    Itt a multi miatt lett real-time szerintem multiba több hunter összefoghat és így nehezebb küldetéseket is fel tudnak vállalni.Mondjuk ezt én nem tudtam kipróbálni.
  • Luiprima
    #32
    Hát van benne valami a TASK-ok valóban sűrűn ismétlődnek ezeket a guildmaster adja de ezek csak pénzszerzésre használatosak nem muszáj erőltetni nagyon őket de azért ezek között is vannak érdekesek. A story az a hirdetőtáblákon elhelyezett küldetések elvégzésével megy előre ezek már összetettebbek és változatosabbak.
  • Sephi
    #31
    Meseld mar el hogy tenyleg csak kuldeteseket kell benne csinalni vagy van story-ja is? Mert ezek mindefele TASK-ekrol beszelnek... remelem nem csak azt kell cisnalni.

    Egyesek panaszkodnak hogy a TASK-ek nagyon nagyon gyakran ismetlodnek es ezert kezd unalmas lenni.. mi igaz ebbol?
  • Sephi
    #30
    Nyugi vicceltem :D

    Tudom milyen es mar alig varom. A regebii Arcc The LAd szeriakban es volt olyan amibe real-time harc volt es azok is naon joak voltak. Ezt is mar alig varom :D
  • Luiprima
    #29
    Ja és tudod nem kamuzok az rpg számomra szent.
  • Luiprima
    #28
    Először nekem is csalödás volt velt de tényleg egész jó a harc megoldása föként mikor már jobb tárgyaid és spelljeid vannak.Mondjuk a gyógyulás a legfontosabb meg egy jó erős támadó spell fömonsták ellen.
  • Sephi
    #27
    Eloszor nem akartam neked hinni de aztan atneztem meg par forumot es oldalt es sajnos igaz amitol feltem espedig a Real Time harc. Az elozo resz harcrendszere nekem eddig a kedvencem volt minden jatek kozott es ezt a reszt mar alig vartam de mehetnek ok a pokolba a real-time-jukkal egyutt. Rohadt jo hogy megrendeltem. Ahh nem tudom elhinni :(
  • Luiprima
    #26
    Fantasy tipusú RPG de real time harc van de nem gond mert taktikus ki kell ismerni az ellenfeleket nem lehet ész nélkül nyomulni valmint különbség hogy maga a karakter nem fejlődik csak a tárgyain keresztül. Van Synthesis rendszer tárgyak egymásba olvasztása receptek stb hangulatos nagyon jól játszható ajánlom!
  • Sephi
    #25
    Gyorsan mesejetek el nekem megint hogy amiutan a kis boszorkany a TOTS -ban elarul minket onnantol a vegeig kb mi tortenik mert ESKUSZOM odaig emlekszem csak es hetfon kapom a folytatasT!!!

    ARGHH
  • ppista
    #24
    Az előző részt imádtam.Elképesztő volt a zenéje.Emlékszem amikor egyszer a haverom átjött hozzám,aki nagy Hevia rajongó,majd elolvadt a gyönyörtől amikor meghalotta azt a kelta stilusú zenét /erős metál beütéssel/ami az egyik csata közben szólt.
    Maga a játék mint minden japán Rpg egyedi,de mégis kicsit hasonlit a többihez.Történet kicsit FF7 stilusú /Fantasy - Sci-fi/,két külön szálon fut a két főszereplővel,sok felvehető csapattárs mindkét oldalon.Fejlesztés kicsit Grandia2,csata picit FFT,de elég egyedi.Hangulat első osztályú,és jó hosszú a játék.
  • mila69en
    #23
    valaki meséljen egy picit erről a gémről nem ismerem:((

    mihez hasonlít leginkább? Final Fantasy? olyasmi? akkor beszerzem:)
  • mila69en
    #22
    :DDD
  • Luiprima
    #21
    Hát szégyenlem magam de nem bírtam kivárni az Európai megjelenést
  • Sephi
    #20
    Mi mar neked megvan??? Ja... masolt?
  • Luiprima
    #19
    Én már beletettem 18 órát és nem bántam meg zsír a game
  • Sephi
    #18
    Na megjelent a folytatas ami 5 evvel jaccodik a TOTS utan! Vegre! :D

    AAAAAAAAAA!!11111
  • Sephi
    #17
    Eskuszom altalaban egy jatek amenyire a vege fel van mar annyira nem tud semmi ujjat mutatni. Na szerintem ez a gama TOTS ez egyre erdekesebb a vege fele! Valami eszmeletlen a Charg sziget!!! (ott ahol az igassag barlanga van). Egyebkent itt haltam meg legeloszor amikor a probakat kellet ledani :) Siman lealtatta az a hulye 10 buborek a csapatot es megoltek. Erdekes ha az en szereplom elalszik es megituk akkor nem ebred fol de ha en altatom el az ellen es megutom az rogton fent van :)
  • Sephi
    #16
    Ugy....
  • Jinchuu
    #15
    Erre sajna nem tudok választ adni, mivel magam sem játszottam végig még az első 3-at. A negyedik végén járok most, valamint az első részt kezdtem el.
  • Sephi
    #14
    Na varjunk csak!! Van valami koze az elozo reszeknek a Twilight Of The Spirits-hez???
  • Jinchuu
    #13
    Az Arc the Lad Collection 3 gamet takar. Én most játszom az első részt, kicsit egyszerű, kicsit gyors és lényegretörő történet no mellébeszélés, de maga a game nem rossz. Mondjuk azt mondják, hogy a második rész a legjobb, a 3. már érdekesebb. :D
  • d.t.f!
    #12
    Hát egy tét rész a sorozatbol !
    Dante........
  • Sephi
    #11
    Most nem ertem... mi van meg neked?
  • d.t.f!
    #10
    Egy két rész nekem is megvan !
    Dante.......
  • Sephi
    #9
    Neked megvan?!!?
  • Sephi
    #8
    Visza minden... most olvasom hogy 2002-ben kiadtak a Arc The Lad Colections es abba mind a negy resz benne van angolul de Psx-re!! Nah azt kel beszerezni!
  • Sephi
    #7
    Hoppa most latom hogy az elso harom resz csak japanba jelent meg ... de jo... a negyedik az meg meg se jelent de erdekes mivel a negyedik resz alitolag a masodik reszel van kapcsolatban. Mijafasznak agyak ki a negyedik reszt angolul amikor a masodik csak japanul jelent meg meg anno 1998-ban? Amit mi jaccunk a Twilight Of Spirits az mar az otodik resz es teljesen fugetlen a elozo reszektol tortenetileg de alitolag a helyszinek nem valtoztak sokat... fene a japanokba. Ez olyan mintha a a Matrix filmnek az elso ket reszet csak oroszul agyak ki es majd a harmadikat angolul :)
  • Sephi
    #6
    Hogy erted hogy 2. resz?!? Most en halotam valamit hogy ez mar a negyedik resz lenne de akkor nagyom szomoru leszek! Mi van ebben a jatekban ami az elozo reszekben benne volt?
  • Yuber 7
    #5
    Nekem is megvan a sorozat, de nem jutottam el odáig, hogy jobban belemélyedjek.
    Mindig közbejött valami, most pl a Xenogeras-t kezdem el. :)
    Amúgy valóban nagyon jó game, főleg a 2. rész.

    Jinchuu: Játszol a S II-vel? Gyere a Suikoden témába, és írd le hol vagy. :)
    Beszélgessünk a game-ről.

    Sephi: Mi van veled? Hogy megy a Bouncer? :P
  • Sephi
    #4
    En nagyon elvagyok vele teccik hogy mindig aszem hogy van egy uj szereplo mire kierul hogy nincs:))

    Kicsit kodos de nem baj teccik a harcrendszere :)