365
Ingyen SMS a webről
  • Flamer
    #365
    ahahha!!! :DDD
  • akyyy
    #364
    Hát a címzetthez!!!!???????
  • Jáger Nika
    #363
    hogyan tudok küldeni sms-t??Valaki segítsen!!Hova kell beírni a tel sz-ot??KÖSZI,HA SEGÍT VALAKI!!
  • Flamer
    #362
    mivan vele?
  • Manó313
    #361
    Android: Whatsapp :)
  • dornee86
    #360
    TALKSMS tényleg működik és már ezer éve jó 8)
  • dornee86
    #359

    INGYENSMS KÜLDÉS REGISZTRÁCIÓ NÉLKÜL
  • Newyorker
    #358
    nem, de az általam linkelt talksmses nagyon jó
  • matyi0323
    #357
    Tudtok valamilyen oldalt ahová nem kell regelni és működik is?
  • Newyorker
    #356
    általam ajánlott műxik?
  • akyyy
    #355
    volt már spemmergeic
  • dornee86
    #354
    Ingyen sms küldés azonnal!
  • Newyorker
    #353
    nem működik? ne viccelj és most regeltem be egy másik számról és tökéletes megy
  • Flamer
    #352
    #351: doljbeneki igen:D
  • akyyy
    #351
    regiztem nem müködik epic win
  • Newyorker
    #350
    Közkedvelt évek óta hibátlanul működő INGYEN SMS küldő oldal!!!

    Amíg nem működik a Mobiltelo addig találtam egy másik tökéletesen működő INGYENES SMS küldő oldalt, melyet én is már jó pár hónapja tesztelek és megfelelőnek bizonyult, hogy ide kitegyem, de előtte amit tudni kell róla:
    - GARANCIA rá, hogy évek óta tökéletesen és megbízhatóan működő oldal (barátom már évek óta küld róla SMSeket)
    - regisztrálni kell (KLIKK FELÜL A LINKRE, majd értelemszerűen kitöltés, annyi plusz, hogy a "Promotional code-hoz" nem kell nyúlni)
    - bármilyen szolgáltatóhoz lehet küldeni sms-t
    - napi 2 sms alapban (avatart tegyetek fel és az adatokat töltsétek ki a regelés után akkor kapod meg a napi 2 SMS-t, különben csak napi 1 INGYEN SMS jár)
    - célszerű regelni több számmal
    - absz. ingyenes
    - névjegyzéket tudsz szerkeszteni
    - KIEMELNÉM, hogy az smsek a küldésre klikkelés után azonnal megérkeznek
    - garantáltan TESZTELT a dolog, szval a fent írtak tapasztalatból mennek

    HA ÉRDEKEL ÉS REGELNI SZERETNÉL, AKKOR KLIKK A LENTI LINKRE, hajrááá!

    http://www.talksms.com
  • Flamer
    #349
    legjobb :D teis biztos sokembert érdekell itt :D
    azzal meg hogy nemirsz a legjobbat tetted a közösségér! előterjesztelek plecsnire :DD:D:
  • dornee86
    #348
    ráadásul pont hogy működik bunkókám :D
    ingyen.tk meg fizetős luzer, miért kell átvágni az embereket?
    thx

    van ám itt értelmi színvonal, többet nem is írok ide, kommenteiteket meg leszarom, cs
  • Flower
    #347
    Ráadásul nem is működik.
    Csak a telefonszámod gyűjti be, aztán jön rá a sok spam vagy emelik le a pénzt a számládról :)

    Sok sikert!

    Maradok ennél, ez legalább működik, bár ki tudja meddig.
    http://ingyen.tk
  • Flamer
    #346
    #345: fos. miez? tiszta gportal.
  • dornee86
    #345
    hello,

    www.ingyensms.blog.hu

    és a probléma megoldodik, üdv. :)
  • Flamer
    #344
    és mégse.
  • Benny04
    #343
    eddig tartott :D
  • akyyy
    #342
    :S
  • Benny04
    #341
    ok
  • akyyy
    #340
    ne hazudj már nem is működik
  • Benny04
    #339
    újra működik az sms küldés
  • mylady05
    #338
    Szia Syrén!Valaki mégis reagál:)
    Sajnos nekem magyar oldalon csak fizetős SMS-eket sikerült szereznem:(( A www.smsville.com-on 10 naponta hess! 500 ft, és hazudnak, mert napi 25 SMS-t ígérnek és csak 20-at adnak. Azonkívül az SMS küldés csak másnaptól üzemel, de az első napot a leemelés napjának számítják. Ezt dühösen szóvá is tettem, mikor már harmadszor fordult elő. De nagy a mellényük, mert tudják, hogy nekünk itt MO-n kuss, mert nincs olcsóbb, s így csak fizess hülye! A www.uzenem.hu már napok óta jelzi, hogy dolgoznak a hiba elhárításán (mármint az SMS küldést illetően) mert az nem működik. Lehet, hogy már nem is lesz ingyen SMS, csak az adatainkat akarták kicsalni belőlünk??? A másik,a www.mobiltelo.hu elfogadta ugyan a regisztrációmat harmadszori kisérletezésre, de az aktiváló kódot még mindig nem küldte el, már 3. napja!!!Talán ők is hülyítenek? Nincs kapacitásuk,de nekik is ingyen kellenek az adataink???? A köv. választ kapom napok óta folyamatosan:

    A rendszer hibát észlelt.

    * Nem adtad meg az aktiváló kulcsot

    Telefonos aktiváló kulcs megadása

    Amíg a telefonszámodat nem aktiváltad, addig nem elérhető más tartalom!
    Aktiváló kulcs:

    Tud valaki valami ellenszert a www.moiltelo.hu e rohadt "hibájára"? hálás lenné kérte.

    Üdv
  • Syrén
    #337
    Sya
  • mylady05
    #336
    Flamer,nem kenyerem a kötözködés de az előzményeket olvasva,még örüljek,hogy engem nem ostobáztál le????:)))))
  • mylady05
    #335
    Nem a telefonom hanem a weboldal, a www.mobiltelo.hu:))) A telefonomon még én sem kaptam ilyen üzenetet:) Mert akkor azzal együtt sokkot is kaptam volna:)))szóval a weboldalra írtam:)
  • Flamer
    #334
    Sziasztok! A Mobiltelo-n már napok óta ezt az üzenetet kapom:"A rendszer hibát észlelt.
    * A validáció küldése közben hiba történt, kérjük próbálkozz később
    Valamit rosszul csinálhattam? Mit javasoltok, mit tehetek?

    hát ez mi?:D mire írja? sms küldésre? a telód? életembe nem láttam ilyet. de legjobb ha szolgáltatóhoz mész be ilyen esetbe
  • mylady05
    #333
    Sziasztok! A Mobiltelo-n már napok óta ezt az üzenetet kapom:"A rendszer hibát észlelt.

    * A validáció küldése közben hiba történt, kérjük próbálkozz később
    Valamit rosszul csinálhattam? Mit javasoltok, mit tehetek?

    Még egy kérdésem van, de kérlek,ne nevessetek ki: nincs egy nyomorult weboldal,ahol ha magyarok is regizünk, ingyen tudnánk szgépből mobilszámot hívni? Mert már 2 napja keresgélek, kiderül, ami ingyen van,az csak olcsó nekik! India,Kína, Pakisztán stb., még a legkeletibb országoknak is van ilyen lehetőségük... csak nekünk nincs:(Én már alig bírom kifizetni a Pannon szerint alacsony (havi 5 ezer forintos) telefonszámlámat is.

    Üdv mindenkinek.

    Ildi
  • Benny04
    #332
    kell vkinek haverok.hura meghívó?
  • Flower
    #331
    Magyarország, 107 éves, Férfi

    Százhééét???
  • Flower
    #330
    Ő.
  • akyyy
    #329
  • Flamer
    #328
    és tevagy Schummel Zsolt ?
  • Newyorker
    #327

    http://www.uzenem.hu

    napi 15 SMS ingyen, uolyan jellegű mint az alábbiak és tökéletesen műxik
  • Flower
    #326
    Napi 4 SMS

    http://ingyen.tk