17
a philipstől
  • Tikal #17
    te meg fessd feketére és legyen hosszu :)
  • Breki33
    #16
    miért?
  • Tommmy
    #15
    Na bazze erről a témáról jutott eszembe , hogy ma fodrászhoz kellet volna mennem...
  • Galy
    #13
    hopp!

    én borotvagépről beszéltem :-D

  • Lteebee
    #12
    A Babyliss jobb, de nem az elérhető árú kategória, hanem a 10 000.- Ft felettiek.
  • Tikal #11
    philips a legjobb, már 5000 ft-ért is hozzájuthatsz bármelyik müszaki boltban :)
  • [HUN]PAStheLoD
    #10
    wow? az szerintem a saját hajadtól ahogy a fejbőrödre került?
  • Lacc
    #9
    A hajvágótól? :D
  • Galy
    #8
    egyszer én is használtam ilyen masinát, de nekem allergiás tüneteim lettek tőle
  • Lteebee
    #7
    én is filipszet vettem, mert akciós volt.
    0,4 a legkisebb rajta(vagy 0,3) és én magamnak vágom.
  • [HUN]PAStheLoD
    #6
    nekekm meg ilyen philipsz van de azt nem használom mer nem lehet vele olyan szépet :)
  • Instict
    #5
    jah, megéri, nekem is filipsz van, és az asszony vágja. mondjuk nekem könnyű levágnia, mert szinte egy méretre vágja az egészet :)
  • Lacc
    #4
    Ja nekünk is van "nullásgép" :D De itt is probélma hogy ki vág nekem hajat. Egyeztetni kell egy hétre előre, aztán a szaván kell fognom az illetőt :)
  • Lynx_TWL
    #3
    hehe 5 évesen voltam utoljára fodrásznál:)

    nekünkis van gépünk, csak az a baj, hogy itt seni nem akarja nagoyn levágni, így én szoktam szenvedni, néha de hátul, és oldatl nem tom rendesen, úgyhogy néha megnő nagyobbr, mert jönnek ezzel,h goy ők nem tundka hajat vágni, apám meg ezzel, hogy ő vágta le a múltkor is stb stb.... mindenesetre jobb otthon vágni, sztem érdemes beszerezni
  • OPM
    #2
    már jópát ezer forintot megspóróltam egy ilyen készülékkel, mert már kb 2 éve nem jártam fodrásznál :)

    aztért vettem, mert már nagyon meguntam, hogy akár 2-3 órán keresztül hallgatnom kellett a pletyákat a fodrásznál, mire sorrakerültem...
    most kb 3 hetente vágatom le valakivel a hajam :)

    szóval én csak ajánlani tudom!
  • Lazarus
    #1
    Hi!

    Mi a véleményetek erről a találmányról? Hol lehet kapni és mennyibe kerül?