27
  • Dredd
    #27
    "Az emberiségnek MOST kell megtanulnia vigyázni a Földre, különben elpustítja önmagát."

    Olyan nagy kár lenne érte? :D
  • wert
    #23
    Ja, hát nem tudtad? Armstrong-ék térdig jártak a rozsdamentes acélban. A Hódonn.
  • Gabest
    #17
    A Hold túlsó oldala nem is mindig árnyékos. Már ha arról van szó. Kétszer átolvastam, de akkor nem értettem pontosan, milyen árnyékról van szó :D
  • papabear
    #16
    Sztem ott az idegenek maximum bulizónát tartanak fent, mert onnan nem látják a Földet. Bénák, nem tudják mit jelent az, hogy panorámás telek. :o)
  • HappyBoy
    #10
    Vagyis az volt a rejtély, hogy mi sugároz ott? De most kiderült hogy semmi. Jól értem?
  • Cat #8
    szal azthitték a hold tulsó oldalán van valamilyen röntgenforrás, de csak az zavart be, hogy a föld erőterén megtörnek a nap részecskéi
    érthető?
  • Cat #7
    A Hold túlsó oldala mindig is rejtélyes volt. 1990-ben a német Roentgen műhold röntgensugarú jelet észlelt a Hold azon területéről. A tudósok feltevése szerint a Napból származó erőteljes elektronok ütköztek a holdfelszínhez, létrehozva az úgynevezett sötét-hold röntgensugarakat. A Chandra eredményei azonban bebizonyították, hogy a jelek nem a Holdról, hanem a Föld külső atmoszférájából származnak.
  • HuAn82
    #5
    a hÓLD a fŐLD anyagaíbol?:-))
  • [HUN]PAStheLoD
    #4
    lol... ez is csak ilyen kamu cikk eltereli a figyelmet a Hód másik oldalán lévő szuperatomtitkos bázisról ahonnan a riaa ügyvédjei rajzanak ki minden hó utolsó Napster órájában!....
  • Reggel
    #3
    Ez is kész!Idézek:"Hold a Főld anyagaibol áll".
    Miértnem mindjárt FŐD.Föld hossz ő-vel.LOL.

    timea inkább menj vissza az általánosba, ott talán még elnézik.
  • Reggel
    #2
    Gratula ismét a cikkírónak: Megfejették a Hold árnyékos oldalának rejtélyét.Mennyire k***vára nincsen semmi köze a cimnek a cikkhez.Hol van leírva a cikkben mi ez a rejtély?Ez kész.