39
Az Undying nyomában?
  • rohamsisak666
    #39
    Kicsit belekeveredek ebbe a játékba is. Nálam volt egy olyan hiba benne, hogy bizonyos részeknél elkezdte loopolni a zenét. Nagyon idegesítő volt.
  • Axon
    #37
    Nos, attól távol állok, hogy az egekig magasztaljam a játékot, de azért ennyire lehúzni nem kell.
    Én pont most játszok az Undying-el, kb az egyharmadánál járok és tényleg nem lehet összehasonlítani a kettőt.
    Szerintem nem is ez a cél.
    Az biztos, hogy este (sejtelmes sötét, kihalt ház, a gép halk zümmögése, és lapuló árnyak a sötét sarkokba) 5 perc játék után ki kellett kapcsolnom mert nem volt otthon libero.
    Nappal viszont már megjelent a számszélén egy lekicsinylő mosoly és esti kis produkciómat egy "...de beszari alak vagy te Axon" beszólással minősítettem.
  • zaki
    #34
    na, már ez is aranyon van
  • The Biker
    #33
    Sziasztok,

    Köszi a tippet!!!! :)
    A játék grafikailag valóben nem a legjobb de a hangulata ... brrrr. Rémisztő!!!! Mondjuk ezt egy Q3-as engine-el és akkor tuti jó lenne!!!!!!

    Köszi még 1X

    TB
  • Dynamic
    #31
    Hát igen, nem egy HL2 verő a játék, helyenként van benne 1-2 gagyiság is, de néhány elemmel igencsak sikerült elkapniuk a hangulatot a készítőknek(zenék,hangok,félhomály,videobejátszások stb..).
  • gergou
    #30
    En mar jo sokat nyomtam vele, es azt kell mondjam, nagyon hangulatos... szo szerint remiszto az egesz program, jobban mint a silent hill/ re sorozat, vagy az undying...
  • ThunderMaX
    #29
    A másik megoldás a codec packok rakosgatása ami sokkal hosszabb idő ráadásul a beállításokat is elveszíti az ember a legegyszerűbb megoldás az introt megnézed médiaplayerrel vagy ami van és utánna letörlöd és kész.
  • The Biker
    #28
    Köszi a tippet ki fogom próbálni!!!

    TB
  • Dynamic
    #27
    Talán akkor másik codecet kellene felrakni, nem?
    Mondjuk én eleve rühellem a codeckpackot.Külön szoktam felrakni a codeceket, de még nem is volt bajom velük.
  • nimfas
    #26
    ez egy elég félmegoldásnak tűnik, nem? :)
  • ThunderMaX
    #25
    Itt a megoldás a Loading utáni kilépésre, ez azért van mert a codecpackkal összeakad és az introt nem tudja lejátszani így csak annyit kell tenni hogy ki kell törölni a data-ban lévő intro fájlt.
  • Teperinke
    #24
    Vagy Szalachi?
  • Teperinke
    #23
    Nem a Dzsonn Malkoviccsal kevered?
  • Borg
    #22
    Ez a malachi nem egy orvos az ER-ben?:)
  • Teperinke
    #21
    Nekem megy.
  • The Biker
    #19
    Igen, igen !!! Ez a pontos megfogalmazás! Visszalép a XP-be.

    TB
  • The Biker
    #17
    Hali,

    leszedtem a iso és rip-et is de a Loading után kifagy. TUd valaki valami tippet, hogy miért?

    Köszi

    TB
  • Dynamic
    #16
    Ki.
    2003-09-26 PC Game ISOs Nosferatu - The Wrath of Malachi (c) Pan Vision 22x15 MB IMMERSION

    Nem valami nagy a mérete.
  • Beagie
    #15
    kijött
  • djcom
    #14
    Nálam:(
  • Lacc
    #13
    Na kipróbáltam. Hát mit is mondjak, az Undying ettől klasszisokkal jobb volt.
    A grafika gyér, a monsták se olyan ijesztőek, úgy láttam a legtöbb esetben a készítők a zenével akartak ijeszteni. Ez talán egy párszor bejön, főleg ha éjszaka játszik az ember, de aztán... Szóval szvsz felejtős.
  • Dynamic
    #12
    Hát igen, a grafikán nem ártana javítani ill. több tereptárgy és textura kellene.Valamint helyenként érthetetlenül sötét majd hirtelen világosabb a kép.Ez mitől lehet?
    Nagyon el tudnék képzelni egy ilyen játékot egy Doom3 engine-nel vagy valami más motorral, ami már alapból szép és profi módon működnek a fény-árnyék hatások.Hú, az maga lenne a tökély:)

    A főszörnynénit le tudta nyomni valaki?Karóval kell operálni?Eh kár, hogy nincs save.
  • pinehead
    #11
    Beszaratós, nna...
    Fülhallgatóval néztem tegnap éjjel ( 12 körül..), háááát nnna...
  • gergou
    #10
    Probald ezt: nyisd meg a konyvtarat, azt, ahova a game telepult. lesz itt 2 exe file, es azok kozul probalgasd elinditani valamelyikkel, majd ha elindul, akkor az i games es logonal nyomj gyorsan egy eger 1 et, hogy ne tudjon lefagyni.


    Kiproszaltam en is a gamezt, es meg kell mondjam kellemes tapasztalataim vannak a jatekkal kapcsolatban. A grafik telleg nem nagy szam, de a hangulat fergeteges. Az Undyingnal sokkal jobb... Egy szo mint 100, varom a full versiot!
  • Dynamic
    #7
    Nem.Kicsit szemcsés meg karcos a kép, mint a régi filmeknél.A linkelt képeken ez abszolút nem látszik, gondolom ki lehet kapcsolni.

    Sajna a demóban nem működik a save, úgyhogy néha kicsit nehéz, a főszörnyet(?) még nem tudtam kinyírni.Nem is tudom, hogy kereszttel,karóval vagy pisztollyal kell operálni?Azért is nehéz a játék, mert a szörnyeket véletlenszerűen generálja a gép, így néha kiszámíthatatlan.Ez mondjuk másrészről egy jó dolog, mert folyamatosan fent tartja a feszültséget.
    A bugok miatt meg kár lenne, ha romlana a játékélmény, remélem javítva lesz.

    Amúgy valaki megtalálta a machinegunt?Mert töltényeket találtam, de a fegyvert nem.
  • Lacc
    #6
    "kissé filmszerű,szemcsés(nem zavaró) játékkép, ami egy régi film benyomását kelti" Most ezt értsem úgy hogy alacsonyfelbontású textúrákkal operálnak? :D

    Mindegy, azért leszedem, mert az Undying nagy kedvencem volt! Én se szeretek annyira megijedni játék közben, de néha kell ilyesmi is, de azért godmode nélkül :P
  • Gear
    #5
    Most huzigálom le...
  • Gnome
    #4
    Nah ez lesz az a játék amit csak godmode ban fogok végigjáccani...Nem igazán szeretek játék közben megijedni(még wolfban is beirtam az örökéletet anno a földalatti pályán mert nem birtam idegekkel) Ettől függetlenül nekem bejött csak sok idegesitő bug van benne....szal várom
  • Dynamic
    #3
    Á de hülye vagyok.





  • Dynamic
    #2
    Na mi van?Senki nem próbálta, vagy senkinek nem tetszik?:)

    Addig is nyomok 1-2 képet:





  • Dynamic
    #1
    Most szedtem le ennek a programnak a demóját.Hogy a "rosszal" kezdjem, egyelőre nem éppen bugmentes(tereptárgyba beakadó szörny), de egyet el kell ismernei:HANGULAT EZERREL! Aki játszott az Undyinggal, az valami hasonlóra számíthat.Érdekes effektek vannak a játékban.Többek között a kissé filmszerű,szemcsés(nem zavaró) játékkép, ami egy régi film benyomását kelti.A hangok, az átvezetők is nagyon jók és az elsőre gagyinak látszó régi előltöltős pisztoly is nagyon brutális:)Ha kijavítják benne azt a pár bugot(székbe beakadó-szteppelő kutya, meredek lépcsőn magától lecsúszás stb.), akkor az év egyik kellemes meglepetése lehet!
    (Demo pl. a www.gamershell.com-on)