341
HOGYAN TARTSAM MEG A BARÁTOMAT?
  • Kandurex
    #294
    Jah, igen. Bocs Cat ha egy kicsit szabadszájú és mereven gyakorlatiasak voltak a hozzászólásaim. Ez itt megszokott a supergamez-on. Általában ide pár uninteligens ember kivételével elég okos emberkék (a PC-s társadal java) járnak, fogad meg a tanácsokat nem szoktak (PC kivételével) hülyeségeket beszélni.
  • Kandurex
    #292
    Igazad is van meg nem is. Egyrészt igen haggyuk meg az önérzetének a döntést. Másrész viszont nem, hiszen te olyas valakinek akarsz önérzati esélyt adni aki meg akarta magát (még ha csak képletesen és figyelemfelkeltésszerűen) ölni. Negativ. Neki vagy erre vagy sűrgősen orvosra van szüksége. SZVSZ
  • Kandurex
    #291
    Most jut eszembe, próbálok itt a barátokra apellálni, hogy majd ők segítenek. Cat! Fogadok nincs túl sok barátod ugye? Minden időd arra a faszjóskára pazaroltad! Már bocs, hogy én egy kis gerinctelen, mocsok kis féreg, anyaszomorító seggfejnek tartom, de baszottul fel tudnak húzni az ilyen típusú palik. Akik azt hiszik, hogy azt tesznek a barátnőikkel amit akarnak.
  • batman
    #290
    Nem arra értettem, hogy magára kell hagyni. foglalkozni kell vele, beszélgetni (nem az ex-ről!!!), de buliba csak akkor menjen ha ő akar. De ez csak az én véleményem. Úgy is akar majd menni, mert az önérzetének szüksége lesz arra, hogy igenis akarják mások :)
  • Kandurex
    #289
    neeem, ne erőszakoljuk rá, sajnáljuk még egy darabig, hagyuk a szobájába hát ha megint bevesz pár doboz nyugtatót...elvekkel nem érünk semmit, rajta vagy az idő segít (feledés) vagy a baráti köre, akik igen is nem hagyák magára, elviszik ahogy lentebb írtam, szórakozni, másokal is megismertetni (megdögöltetni)...az elveknek és türelemnek itt nem lehet helye, mert tényleg bele lehet halni a szerelmi bánatba.
  • batman
    #288
    A végéről lemaradt az, hogy ha úgy döntesz, hogy ragaszkodsz hozzá, akkor viszont feleslegesen tépi itt mindenki a száját, beleértve téged is, mert csak segget csinálsz az arcodból. Bocs, ha ez túl kemény, de szvsz ez az igazság...
  • batman
    #287
    jómagam nem értek egyet azzal, ha valakire rá akarják erőszakolni, hogy jó kedve legyen, és nem is hiszek benne...
    Kandurexnek viszont abban igaza van, hogy ha egy kapcsolatban nem működik a szex, akkor az nem kapcsolat, és ezzel nincs mit vitázni. Ha pedig ragaszkodsz ehhez az emberhez, akkor meg lógjál rajta, és hagyd, hogy szivasson. Ha nem akarod, hogy szivasson, akkor meg szarjál rá, vagy jön térdencsúszva, hogy kezdjétek újra, vagy nem, de akkor meg úgyis baszhatod.

  • Jony
    #286
    Ja pont erre gondoltam és is. Ha nem vagy hajlandó tudomásul venni, hogy nem a barátod az egyetlen pasi a világon akkor totálisan megérdemelsz mindent. Gondolj arra, hogy valakinek még lehet ugyanannyira fontos leszel vagy fontosabb mint neked most a barátod.
  • Kandurex
    #285
    Az sajnálat az önsajnálkozást csak segíti.

    Catherine!

    Ha az én baráti körömbe tartoznál, én valószínűleg meglátgatnálak egy szombat éjszaka. kivágnálak a szoba sarkából, elvenném a könnytől ázott kispárnádat, leöntenék a torkodon egy üveg Egri Bikavért, elvinnélek egy buliba és rád uszítanám a pasikat (hát ha egy elkap és jól megdöngöl) másnap reggelre garantálnám a gyógyulásod.
  • batman
    #284
    Végigolvastam nagyjából a beírtakat...hmmm. A baj csőstől jön, ez már többször beigazolódott. De hogy egy ilyen köcsög miatt akarjál öngyilkos lenni, az teljes gáz. Ez pont olyan, mint azok a nők akiket ver a partnerük, de nem hagyják el, mert szeretik...süket duma, vagy pedig perverzió.
    A srácoknak igaza van...
  • Jony
    #283
    Na de tényleg, az önsajnálat sehova nem vezet, csak még nagyobb önsajnálatba. Próbálj ezekre a negativ dolgokra minél kevesebbett gondolni és csak éld szépen az életed napról napra, majd úgyis egyre halványulni fog a szomorúságod, ugyanis az idő mindent megold. Egyébként a barátod ahogy a szakitást intézte az nem vall valami jó faszira nem lehet hogy kicsit félreismerted és tulajdonképpen nem is ő az azon a bizonyos fehér lovon?
  • Kandurex
    #282
    Látom vannak azért egyéb problémáid is. Foglalkoz a családoddal, ne a beteges (lehet, hogy buzi?) barátoddal. Ők fontosabbak.
  • Catherine
    #281
    Ha te mondod. Én nem így érzem.
  • Jony
    #280
    Azt nehéz elviselni ha az ember szülei meghalnak. Az unokatestvéreddel nem tudom mi lett, ha komoly akkor részvétem, de ezek nagyon gyerekes problémák. Nem akarok itt igazán rossz dolgokkal példálózni de a te problémáid a béka segge alatt vannak hidd el.
  • Kandurex
    #279
    A tettek jellemzik az embert. Szőke liba vagy. Viszont örülök, hogy felfogtad, ezt nevezhetjük egy kis lépésnek. A sex? Ha nem akarja, és ebben nem te vagy a bünös (értem: hogy Te akarod és szereted is) akkor hidd el szivi TE FOGOD KIDOBNI nem is olyan sokára. Egy párkapcsolatban ha tetszik egyes embereknek ha nem a SEX ami igazán összetartja őket. Lehet rizsálni a romantika szépségéről. De felesleges. A sex jelöli az igazi bizalmat, hozzátartozást és általában (ha jó a sex) az önzetlenséget is. Egy ember legnagyobb kincse a teste (ahogy Jony írta), ha ezt hajlandó megosztani valakivel (most nem a szimpla kefélésre gondolok) akkor az jelenti az igazi szerelmet. Persze nem akarok vitát nyitni a romantika (lelki) és a test kérdéseiben. Mindkettőre szükség van. Viszont nem müködnek egymás nélkül.

    Konkluzió:

    sex+romantika=szerelem

    Romantika=barátság
  • Catherine
    #278
    Mert szeretem.
  • Galy
    #277
    ha meg így gondolod, akkor meg mit szenvedsz miatta????

    forget it!

    :D
  • Catherine
    #276
    Neki semmiképpen. Hogy kinevessen, vagy őrültnek nyilvánítson. Soha.
  • Catherine
    #275
    Kicsit nehéz elviselni ha az ember szülei elválnak, az unokatestvére autóbalesetet szenved, és a barátja elhagyja.
  • Galy
    #274
    pedig lehet, hogy inkább neki kellett volna elmondani, nem nekünk....
  • Jano
    #273
    Az ütős.

    (egyik leghatékonyabb fájdalomcsillapító)
  • Jano
    #272
    Nem, csak kíváncsi vagyok.


    Környékünkön néhány éve volt egy tag, aki egy marék Demalgont vett be hasonló okok miatt. Vitték gyomormosni, egy darabig szarul volt, de helyrejött.

    Azóta nem fáj a foga...
  • Catherine
    #271
    Cataflamot. kb 20 szemet.
  • Catherine
    #270
    Ő nem akarja a szexet, nem én. Olvasd végig a hozzászólásokat. Lehet hogy nem vagyok IQ bajnok, de nem vagyok egy szőke liba sem, megvan a magamhoz való eszem. Abban viszont igazad van, ez a gyógyszeres dolog nagy hülyeség volt. De nem a figyelemfelkeltés volt a célja, neki (a volt barátomnak) el sem mondtam.
  • Jony
    #269
    Na akkor nagyon gyorsan fel kéne keresned egy psichiátert, mert ahogy elnézem te beteg vagy. További utasitásokat az orvostól várjál, majd ő megállapitja konkrétan mi a bajod.

    Mielőtt újabb adag gyógyszert vennél be elmondanám, hogy az élet ilyen kegyetlen, és hidd el a te problémád a béka segge alatt van néhány ember problémájához képest. Persze mindenkinek a sajátja a legnagyobb. De a te problémád nem az, hogy otthagyott a barátod hanem az, hogy gyógyszerhez nyúltál. Úgyanis van egy olyan mondás, hogy legfontosabb az egészség, addig örülj amig az van és ne csinálj olyat amit nagyon megbánnál utána.
  • Galy
    #268
    neked is kéne, mi?

    :D
  • Catherine
    #267
    Azt hiszem jó pár évig fiúk közelébe sem megyek olyan szándékkal.
  • Kandurex
    #266
    Tipikus reakció. Afféle figyelem felkeltő utolsó szalmaszál. S mint szalmaszál, könnyen szakadó, múló. Ez a kapcsolatotokba talán ideiglenes de semmiképpen tartós változást fog hozni. Annyit elértél vele, hogy még lentebb néz téged, ha valamit értél neki, akkor annak már csak a felét éred. Valaki azt mondta, hogy szopd le mindennap vagy 3X. Ha nem is ilyen durva megfogalmazásba de helytálló a tanács. Egy nő nem csak azért nő mert tud bőgni, nyafogni, hisztizni eseténként még gondolkozni is (sajnos ezek után ez rád, mint gondolkozás nem igazán lehet mondani). Egy nő vesse be magát. Legyen szexi, őrjítő, vonzó. Legyen vad, érzéki és rafinált. Használd a tested és az eszed. Ha nem tudod, egyedül maradsz. Ilyen a világ.
  • Jano
    #265


    Mit vettél be, azt tudod?
  • Catherine
    #264
    Igazad van. Nagy hülyeség volt gyógyszereket bevenni, az nem old meg semmit. Másrészről nem is voltam magamnál. Anyám szerint hisztérikusan nevettem közben.
  • Jano
    #263
  • Galy
    #262
    sztem próbálkozz sokk-terápiával!

    4-5 fiú egyszerre?

    :D
  • Catherine
    #261
    Korábban már írtam. 18 múltam nemrég.
  • Galy
    #259
    hány éves vagy, ha szabad...:)
  • zakika
    #258
    hat ket ev mulva biztos, de most meg a hatasa alat van, tehat probald meg nem cseszegetni...
  • Catherine
    #257
    Már most is annak látom. Végső elkeseredésemben írtam ide. Hogy a gyógyszert miért vettem be arról fogalmam sincs.
  • Galy
    #256


    Romantika csenel rúlz!!!

    :-DDDDDDDDDDDDD
  • Catherine
    #254
    jól, mivel a gyógyszerek bevétele után már fél órával kimosták a gyomrom. Ugyanis anyám rajtakapott amikor bevettem őket. Én nem is emlékszem az egészre. Kaptam három palack infúziót, meg valami vizhajtót, és vettek tőlem vért. Ez minden amit csináltak. Azon kívül hogy a csuklóm megdagadt kutya bajom. Lelkileg viszont...
  • zakika
    #253
    de azert remelem jol vagy?
  • zakika
    #252
    na most erre mit mondjunk?

    csak azt ami egy hypohonder sirjava van irva:
    "en megmontam"