341
HOGYAN TARTSAM MEG A BARÁTOMAT?
  • CSOCSO
    #2
    nah...
  • Galy
    #3
    naponta min. 2x jól le kell sz*pni, és kész...

    na viccet félretéve.....
  • Marcus_
    #4
    Minden nő,annyira tisztelje a pasiját mint ahogy ő elvárja.
    Ha tisztelnétek a pasikat nem kellene otthon vakaróznotok.

    Nézzétek meg a távolkeleti országokat,arra sémmi gond sincs-vajon miért is??
  • Kandurex
    #5
    :)))
  • Davidus
    #6
    Főzzél neki tuti kajákat és dícsérd a kedvenc focicsapatát:)
  • Instict
    #7
    Egyáltalán mi vele a gond? Mért akar elhagyni?
  • TheZsenyka
    #8
  • tomsolo
    #9
    hehh most beugrott hogy ki is lehet a topic indito... :D
  • Instict
    #10

    mért nem jössz fel irc-re?
  • tomsolo
    #11
    mer a kurva linux proxy szaraxik...
  • Instict
    #12
    ehhh :\
  • rushman
    #13
    mert ott a társadalmi kultúra máshogy van berendezkedve. Nincs értelme összehasonlítani
  • Instict
    #14
    egyébként hány kilós a barátod, és hogy kell megtartani, mert ez lényeges szempont!
  • zakika
    #15
    erdekes, a temaindito meg nem is irt ide...
    mi meg itt szepen elvagyunk... nelkule is
  • Instict
    #16
    jaja...lehet közben megoldódott a problémája :)
  • Taranov
    #17
    elégítsd ki szexuálisan, és az jó lesz
  • zakika
    #18
    biztos inkab o rugta ki
  • szando
    #19
    Tényleg általában bejön az, hogy több szexet adsz neki.
    Én például kielégülés után mindig kedvesebb vagyok a csajommal 1-2 napig, mint előtte. Kicsit erőszakold meg magadat, és utána már te is élvezni fogod.
    Ja, és legyél vele mindig kedves, akkor nem is kell annyit dugni :)
  • zakika
    #20
    ez csak akkor jon be, ha nem minden masnap van sexnap...
  • rushman
    #21
    csodálkoztam volna, ha a topic címe hallatán nem elsősorban a sexre apellált volna mindenki. Nem azt mondom, hogy nem fontos, hisz számos kapcsolat bukik bele. Azonban elég lamerság fórumon kérni tanácsot ilyen témában, hisz fogalmunk sincs kit kell megtartani kinek. A lehetséges okok és megoldások száma végtelen. De azért jó próbálkozásokat.....
  • zakika
    #22
    plane, ha az indito nem is irja ide mi a francot akart ezzel mondani...

    en azt javaslom, rugja ki meg most a pasijat, ha a pasival is igy banik mint ezzel a topiccal (elfelejtkezett rola), akkor csak a pasit sajnalom
  • szando
    #23
    Hát mit csináljak, magamból indultam ki... (most sajnáljatok)
  • zakika
    #24
    jo van na, volt nekem is elvonasom (meg is voltak a tunetek)
  • rushman
    #25
    a #14-es hozzászólás a legtalálóbb ide, ajánlom kérdésként a topic indítójának figyelmébe!
  • Lazarus
    #26
    A topik indítónak még 1 hozzászólása sincs az egész SGn
  • Catherine
    #27
    Most már lesz hozzászólásom, eddig is csak azért nem írtam mert tönkrement a billentyűzetem és vennem kellett másikat.
    Nálunk pont fordítva van a dolog én akarom a szexet ő pedig nem. Illetve ő heti 2-3 alkalommal akarja én pedig 5-6.
    Kedvenc focicsapata nincsen, ellenben megszállott számítógépmániás. Végül is majdnem mindegy mert mindkettőt unalmasnak találom. A másik probléma pedig a szex mellett, hogy nem képes felfogni hogy (ahogy ő fogalmaz) miért zúdítom rá a családi problémáimat. Nem érti meg hogy én nem akarom ezzel is terhelni, csak olyan szintre jutottam hogy már nem tudom eltitkolni a gondjaimat. A barátomat pedig nem fogom négy év után csak úgy kidobni, pláne hogy iszonyúan szeretem de ezt ő valamiért nem hiszi el. Saját bevallása szerint szeret, de mégis szakítani akar.
  • FREAK
    #28
    "Kedvenc focicsapata nincsen, ellenben megszállott számítógépmániás"

    Rossz hírem van, te nem egy férfival jársz...
  • CSOCSO
    #29
    huhh.. ez nagyon gáz...küldj egy képet magadrpl, garantálom a napi 6 szexet.. vagy hogy is akartad:)))
    nah viccet félretéve..sztem halott az ügy...
    1)vagy van valakije
    2)buzi
    3)egyszerűen már sak barátként tekint rád és csak barátként szeret,, nem akar szexet...
    mondom.. sztem halott az ügy..:(((
    és sajnálom...
  • Catherine
    #30
    De igen férfival. (Külsőleg legalább is biztosan, szerintem belsőleg is) Csak tudod a pasiknak három fajtája van. A sport megszállott a számítógépmániás és az egyéb kategória.
  • rushman
    #31
    hát ha ér valamit a tanácsom, hagyd elmenni. ha nem érti meg a problémáidat (már ha a zúdítás nem effektíve folyamatos panaszkodást jelent), hát menjen...
    meg egyébként is amit leírtál, tűz és víz lehettek
  • rushman
    #32
    tévedsz, én imádom a sportot is és a számítástechnikát is. De nem vagyok egyedül
  • FREAK
    #33
    ki mesélte ezt a baromságot?

    ismerek pár pasit, akinek nincs kedvenc focicsapata, és még többet, aki számítógépmániás, de hidd el nekem, ezekkel nem sokra mész az ágyban.... génhiba játszhat be asszem :)
  • rushman
    #34
    Komoly gondjaid lehetnek, ha ilyen fórumon kérsz tanácsot
  • Guest
    #35
    Neked is van kedvenc focicsapatod, Freak? :)))
  • FREAK
    #36
    14 éve vazzeg :D

    mondjuk nem tudnék 3 játékost mondani a csapatból, de imádom őket :)
  • Dynamic
    #37
    Hát ezzel azért vitatkoznék.Életemben nem néztem végig egy futball mérkőzést sem, de ddig még nem panaszkodott senki a teljesítményemre;)Na szóval nem hinném, hogy van összefüggés a foci szeretete és a szex között.
  • Catherine
    #38
    Nem buzi és nincs senkije. Mind a kettőben ezer százalékig biztos vagyok. Azt sem értem hogy miért kezel barátként ha egyszer szeret, és ezt nem csak mondja hanem érezteti is?
  • Guest
    #39
    OK, csak nem igazán tudtalak elképzelni, amint lelkesen drukkolsz... :D
  • FREAK
    #40
    az hogy nem panaszkodtak, nem jelenti, hogy minden rendben, csak annyit, hogy eddig megfeleltél :)

    viccet félretéve, nem a foci a lényeg, hanem inkább a sport (bármilyen, autó-motor, öttusa akármi), ez valahogy hozzátartozik....
  • Guest
    #41
    Kosárlabda? Hoki? Boksz? Atlétika? Autóverseny? Golf? :)))