145
November 14!!!
  • Breki33
    #97
    Na az volt az a játék amit külsőre egy colin1 fizikkel látatlanban elfogadnék
  • WiZZaRD
    #96
    warthog? azok csinaltak anno a rally champoinship xtreme-t is, a fizika ott sem volt rossz kimondottan, lehet ez se lesz rossz:) Mondjuk az SCI, mint fejleszto szinten aggaszt...
  • Breki33
    #95
    Madcsak márciusban jön addig a kiadó ilyenekkel szórakozik
  • Imremagdi
    #94
    biztos hogy a végleges verzió jelent meg ?
  • FREAK
    #93
    dehogynem, a jó cuccokat le KELL szedni :)
  • dikki*yysw
    #92
    Leszedni semmit sem kell.
  • FREAK
    #91
    na úgy látom, ezt sem kell leszednem :)
  • ceas
    #90
    Richard Burns Rally-ból. Elég komolyan veszik a fizikát úgy tűnik, de lehet, hogy csak marketing


  • dikki*yysw
    #89
    Eddig is tudtam, hogy az ízlésem egy kicsit nincs rendben... de nekem tetszett :)) Ugyan vezetni nehéz, de gondolom kormánnyal kéne.
    Mindegy, majdnem 15 percig húzta.
  • Chief
    #88
  • Alexease
    #87
    De lehet hasonlitani, en megprobaltam: Amikor egy partfissal egy ures szappantartot lokdosol, kb.;)
  • Chief
    #86
    Ekkora egy szar játékot!
    Garafika még ok lenne, de az irányítás, nem is lehet semmihez hasonlítani!
  • Breki33
    #85
    najo

    de sztem egy colin 1 fizikát colin 4 grafikával bevállalnál

    vagy ha a colin1-et ugy lehetne turbozni mint a gpl-t

    tényleg miért nem lehet?
  • Alexease
    #84
    Ha lehet, akkor inkabb a Rally Trophy fizika, Colin3 vagy MS Rally palyakon.;))
  • Breki33
    #83
    nekem mostis jo

    egyedul a force lehetne erősebb

    de ez a motor nekem most is bejönne uj pályákkal
  • Alexease
    #82
    Igen, a harmasrol. Az 1. az meg jo volt akkoriban.
  • Breki33
    #81
    ha a hármasról beszélsz egyetértek

    en azt hiszem a blackhole m.-on láttam vázszerkezetes képeket anno a kocsikrol az tetszett
  • Alexease
    #80
    Amikor bejelentettek, akkor gagyesztan tunt. Gondoltam, a Colin utan most lesz Burns is, es annyi. De az utobbi idoben egyre jobbakat irnak rola (szimulacio, hosszu palyak stb.). Persze, a Colin-nal is igergettek, aztan egy fostalicska lett;(
  • Breki33
    #79
    énis erre várok má egy éve
  • Breki33
    #78
    sztem a Colin 1 is naon jo


    Sajna most nem megy az XP-en de megbuherálom ujra.

    Ha annyira jo lennék akkor fognám a colin 1 fizikáját beleraknám ezekbe a csili vilikbe és késsz lenne az év Rally-ja
  • Alexease
    #77
    Sajnos normalis rally mostanaban nincs. Amit emlitettel ketto, az volt az utolso.
    Ezt csak azert adtak ki, mert a Colin3 bukott, es igy talan megvesznek belole nehanyat;)) De amugy erteke nulla.

    Keszul az MS Rally 2 is. Bar az elso nem volt valami extra, a grafikat leszamitva, de talan a kettesben javitanak. Belsonezet lesz - bar hasonloan bena mint a Colin-ban vagy itt - de lesz;) Az 1-ben az automozgas nem volt annyira nevetseges, talan el lehet majd vele bukdacsolni.

    Ami a hirekbol igeretesnek tunik, az a Richard Burns Rally (Bemutato). De hogy mi lesz pontosan belole, azt nem tudni.
  • sohrking
    #76
    Szerintem a Microsof Rally Challenge, és a Colin 3 sem olyan rossz
  • #74
    Korrekt ez a játék! Az első, ami max 20 framet produkál a gépemen. Colin3 kb 50-70 ez meg 800x600 ban 15-20, Ejha!
    Rájött már valaki, hogy hol kell controllert kiválasztani?
  • Toya
    #73
    Ezért szeretik sokan, mert bizony a Trophyban még kormánnyal is nehéz az úton maradni a hátsó kerekes kocsikkal gombokkal ez pedig lehetetlen.

    Egyértelműen három program van a TOP-on ebben a kategóriában:
    1. Rally Trophy - ez minden területen verhetetlen
    2. Rally Masters - rettenetesen élvezetes és igazi öröm vele a játék
    3. Rally Championship - irdatlan hosszú szakaszok amik nagyon hangulatosak
  • sumi
    #72
    kodek föl,kodek le,azt mégse indul ez a szemét.televan a csukám az ilyen játékokkal.miért kell ilyen vackokat elkésziteni?az is igaz,hogy nekem + az f1 ch.... elsőre futott,másoknak + ilyesmi kodek problemájuk volt.most nincs fent semmi k. azt semmi.help,help,help............
  • WiZZaRD
    #71
    haaat....nem igazan ertek veled egyet, valoban a tores, meg a grafika...na de iranyithatosagban...szvsz a rally masters jobban teljesitett. igaz nekem csak billem van...
  • gyraph
    #70
    Nekem is a rally trophy tetszett idáig a legjobban a rallys gamek közül...sőt... hát szinte csak az tetszett a rallys gamek közül.
  • Alexease
    #69
    De fizikaban, vezethetosegben, toresben, koszolodasban, belsonezetben, vezetesi elmenyben stb., meg mindig a Rally Trophy a nyero.
  • WiZZaRD
    #68
    a colin 04 valoban jol sikerult, amugy nalam a viszonyitasi alap ha rally gamerol van szo a rally masters. azt meg nem elozte meg semmi.
  • WiZZaRD
    #67
    kiprobaltam:)
    szimulacios melyseg kb mintga vmi gameboy-os autoversenyt nyomnek:)
    uninstall, delete:)
  • ShaiHulud
    #66
    az kurva szar hogy asfalt palyan franciaorszagban legalabbis ugy pattog a kaszni mint ha valami epilepszias rohamot kapna...es nem jottem ra mia joisten lehet...bug...
  • ShaiHulud
    #65
    ralan=talan
  • ShaiHulud
    #64
    ralan codec gebasz...mert elejen ilyen fos videokat jatszana le...
  • sumi
    #63
    hali.nálam ennyi helyet foglal azt mégse indul.( 1 785 432 735 mb )mi a teendó?uninstallon kivül?inditáskor beugrik 1 fekete kocka,azt semmi..... help,help...
  • ShaiHulud
    #62
    egesz poen ez a rally:D csak rakell szannni kb 1 orat:D eleg nehez volt bequalifikalnom magam egy csapatba...most az MG ben vagyok es irto szarul megy:DD kuzdeni kell minden kanyarban meg az egyenesekben is mert olyan fos az iranyitas:DD ettol lesz jo nehez:) azert igy kormannyal sokkal jobb mint billrol..
  • ShaiHulud
    #61
    hehe sikerult kormanyt beloektnem neki csak eppen marha nagy laman nem a fomenu optionsjanal kell hanem amikro valasztod a kocsit,palyat,stb. akkor kell a controlnal bekonfiguralni...erdemes meg a kulonbozo erzekenysgeet beallitgani kenyunk kedvunk szerint...de meg igy is jo kaki:DD bar poen volt amikor atszaladt elottem 3 szarvas:D
  • Alexease
    #60
    Konzolra, ez valoszinuleg nyero. Ugy mint a Colin. De sajnos PC-n, ez es a Colin mar nevetsegesek.

    A kovetkezo probalkozo, a Richard Burns rally lesz
  • gyraph
    #59
    A konzolos verzió egyébként /legalább is ami a második részt illeti/ egésszen más volt, mint PC-n.
  • WiZZaRD
    #58
    en epp ellenkezoleg vagyok vele, most mar nagyon latni akarom milyen, ugyanis en mar hallottam mindezek ellenkezojet is a konzolos valtozatokrol...
  • gyraph
    #57
    Na ennyi remek vélemény...én már ki se próbálom. A colin nálam is kb. 3 percig volt fent, úgyhogy ebből, nameg az elöző részek szinvonalából tudok következtetni.