4097
  • Dikkma
    #172
    hykaoval elkészültünk nagyszabású Splinter Cell: Pandora Tomorrow cikkünk singleplayer részével. Az altopicban megtalálja mindenki.
    Hétvégén reményeink szerint jön a multi cikk, addigra talán a demó is a kezünkben lesz.
  • Breki33
    #171
    és?
    kommentáltam
    grrrrrrr

  • zaki
    #170
    #163
  • Breki33
    #169
    A héten jön két demó (SP, MP - de király!), v. jövő héten jön a full

    március 26.

    Charm of War Oxygen
    Far Cry Ubisoft
    Splinter Cell Pandora Tomorrow Ubisoft
    Dead Man's Hand Atari
    Colin McRae Rally 4 Codemasters
    Cold War Conflicts GMX Media

  • hykao #168
    Hmmm, megmondom őszintén, egy dolog nem tetszik: az egyjátékos mód képernyőjén a különböző jelzések: egészség-szint, láthatóság kijelző, aktuális fegyver stb.
    Ez valahogy rikítóbb lett, mintha többet takarna a képernyőből, és valahogy olyan gagyibb látványra, mint az elődben volt...(rohadt konzolok...)
    Egy reménység maradt ezügyben -> talán nagyobb felbontásokban kisebbek lesznek az ikonok...talán...
  • semo1
    #167
    Jönne MÁR
  • cyrus #166
    Még nem tetted meg vazze ? Eddig hol volt neked ?
  • zaki
    #165
    be is teszem a kedvenceim közé a topicot
  • zaki
    #164
    jeee, már alig várom
  • hykao #163
    Demó, még ezen a héten!!! Single, és Multiplayer is!!!
  • rezsofiz
    #162
    forrás:gameronline

    "Elkészült a Pandora Tomorrow
    2004. Március 08. | Napi hírcsokor - Grusi

    Sam Fisher rajongóinak, valamint a lopakodás és rejtõzködés mestereinek minden bizonnyal szép nap ez a mai, hiszen végre elkészült a Splinter Cell: Pandora Tomorrow, s március 25-ik napjától a boltok polcairól köszön majd vissza a vásárlókra. A játékkal kapcsolatos információkért érdemes ellátogatni a hivatalos honlapra, mely - a produktumhoz hasonlóan - igencsak attraktív darab!"
  • zaki
    #161
    jaja
  • hykao #160
    Arany
  • zaki
    #159
    Pandora Tomorrow Demo hamarosan
    PC - 2004-03-05 09:26:00
    Ha minden igaz még megjelenése elõtt ismerkedhetünk Sam Fisher bácsi legújabb kalandjaival, ugyanis az Ubisoft a Pandora Tomorrow boltokba kerülése elõtt szándákozik publikálni a játék demonstrációját, melynek pontos paraméterei egyelõre ismeretlenek. Az összes platformra érkezõ produktum egyébként már a hónap végén a boltok polcain fog díszelegni, így az uraknak sietüniük kell, ha még idõben szélnek szeretnék ereszteni a demót.

    Info: 576 Online
  • hykao #158
    két új videó jött ki, a multiplayer rész bemutatására (érdekes, az már egyszer biztos)
  • hykao #157
    Ahogy nézem a mi időzónánk szerint este 6-kor kezdődik a kérdezz-felelek.
  • hykao #156
    Holnap - március 4-én csütörtökön - a játék producere irc chat-en élőben válaszol minden kérdésre!!!
    Akit érdekel kukkolja meg: link
  • hykao #155
    Ha tartják magukat az eredeti elképzelésekhez - és egyelőre nagyon úgy tűnik - akkor kb. két héten belül ki kell jönnie.
  • grebber
    #154
    Ja tényleg jöhetne már!
  • hykao #153
    Jöjjön má' a demó kifele, minél előbb!
  • Dikkma
    #152
    Én is szétnéztem, de én tök véletlenül :)
  • HoTDoG
    #151
    Ténleg nagyon szupi az új oldal.
  • hykao #150
    Kicsit szétnéztem az új hivatalos oldalon.
    Dícséretes! Bővelkedik az információkban.
    A multiról is elég sokminden kiderül.
    Írnak az összes helyszínről (még webcam is van), szereplőről, a sztoriról.
    Pár nap múlva elérhető lesz egy online tréning is az oldalon.
  • hykao #149
    ja, hogy arra gondolsz.
    ha lassan mentél utána, nem fordult meg a tag, és akkor elég volt egy ütés is.
    vagy előbb kábítólövedék (amitől amolyan mortal kombatos kivégzés előtti hullahopp karikázós mozdulatokat ír le a tag...LOL), majd egy állas...
  • semo1
    #148
    Amikor lopakodtál valakihez az megfordult te + megprobáltad könyökkel álba verni.Ez 10-böl neked hányszor sikerült?Amire SAM felált a másik már lőtt is.
  • hykao #147
    "ugyan olyan lassan üt mint az alap GAME-ban"

    ezt, hogy érted?
  • semo1
    #146
    Megnéztem.KIRÁLY (nekem úgy tünt,hogy ugyan olyan lassan üt mint az alap GAME-ban.)
  • hykao #145
    Ja, és mostmár szinte 100%-ra vehető, hogy márciusban újfent lopakodhatunk...
  • hykao #144
    Megújult a hivatalos honlap. Új képek, háttérképek, videók. A történetről is olvashatunk.
  • rezsofiz
    #143
    bizony.
  • hykao #142
    ...mint az első részben.
  • hykao #141
    ...amiből úgy tűnik az átvezető animációk ebben már nem olyan gagyi minőségűek lesznek.
  • hykao #140
    Komoly minőségű új trailer!!!
  • grebber
    #139
    De az oroszok képek alapján is tudnak gamet csinálni ŐK BEFEJEZIK!
  • hykao #138
    Ennek érdekes módon nem "szivárgott ki" se az alfája, se a bétája, sem pedig az omegája
  • grebber
    #137
    Az orosz régiokban már kapható! :D
    Csak hülyültem!
  • hykao #136
    LOL, a hivatalos megjelenés előtt???
  • grebber
    #135
    ne a demót dobja ki hanem a fullt!!
  • rezsofiz
    #134
    ja.
  • 0ppika
    #133
    Már ideje lesz.