4097
  • hykao #2817
    Kezd előlről az egész Los Angeles-i pályát a garázstól, és mostmár nyírj ki minden "meleg" terroristát. :)
  • Evin
    #2816
    Még mindig gondban vagyok.
    Újrakezdtem az a pályarészt(reptéri váróterem), de a 3 lift még mindig nem jó. A 4 emberből csak 2 van még mindig meg.
    A többi 2 garantált halott. Hol a másik 2?
  • Lacc
    #2815
    Kár hogy vége a multinak :(
  • hykao #2814
    Jah, én is úgy emlékszem, hogy jobb egérgomb.
  • antijedi
    #2813
    jobb gomb asszem
  • klastrom
    #2812
    Melyik gombbal tartom vissza a levegőt a távcsövesnél?
  • hykao #2811
    Miután felhozattad vele a tengeralattjárót, rádión rászólnak a többiek, hogy miért hozta őket a felszínre, meg kell várni, amíg kimagyarázza! Különben MISSION OVER.
  • hykao #2810
    Leírás nincs, végigjátszás van!
  • ZsoltiHunGames
    #2809
    Még mindíg nem bírtam továbbjutni itt ratok(#2779)
    Híába faggatom 10-20szor vagy használja a gépet amikor leütöm vége a küldetésnek, mit tegyek????
  • bizar
    #2808
    valakinek leírás van hozzá?
  • Vukodlav
    #2807
    Sziasztok! Ha valakit érdekel és esetleg még nem volt róla szó, azt az idegesítő menüt ahol multi és szingli választható, tudjátok ami a játék indításakor jön elő, a következő képpen lehet eltüntetni. Csinálsz az online/system és az offline/system könyvtárakban levő exe fájlokból parancsikont, szingli és multi játékokhoz. A főkönyvtárban levő összes exe fájlt pedig vagy törlöd vagy átnevezed. Ebben az esetben kilépéskor sem jön be az a kaki.
  • hykao #2806
    Mondom: a lift nem is lesz jó addig, amíg ki nem nyírod az összes terroristát! Indulj el visszafele, és mindenkit nézz át a hőképlátóval, még a leütött, lelőtt embereket is! (a terroristák az ellenanyag miatt jól láthatóan melegebbek) Hátha nem öltél meg mindenkit, hisz egy golyó nem mindig elég! A hullák kihülnek, úgyhogy egyértelmű lesz, ki halt meg, és ki az aki csak eszméletlen!!!
  • Evin
    #2805
    Bementem, kinyírtam 2 vakcinás embert, a többit leütöttem.
    De elvileg még valahol van 2 v.ember, de a lift meg nem működik.
  • Shep
    #2804
    Bementél a kódos ajtón? mert bent lesz a lift amivel el kell menni ill kellene ha le nem állítanák a terrorok
  • Evin
    #2803
    De a reptér több részre van felosztva, ahonnan nem lehet az előző részre visszajutni, mert pl zárva lesz az ajtó amin átjöttél.
    És én most a váróteremnél vagyok a gondommal elakadva.
  • Shep
    #2802
    na akkor hétvégére tolom a dolgot, mert hétküzben nem sok időm van várni
  • antijedi
    #2801
    5 meber az már félig teltház... és ha felmész fél percre attól még nem biztos hogy azonal van aki válaszoljon...
    ennél nagyobb segitség nem nagyon van...
  • Shep
    #2800
    felmentem volt 5 ember de senki nem válaszolt, szóval vmi nagyobb segítség kellene.
  • antijedi
    #2799
    altopic...
  • Shep
    #2798
    Honnan tudnék szerver ip-ket szedni, sajnos nem eredeti a SC-em, így e tény figyelembevételével kellene némi segítség.
  • hykao #2797
    Előtte!!!
    A váróterem az nem az eleje! Az elején a garázsban vagy!!! Onnan mész tovább a poggyász csoportosítóba.
  • Evin
    #2796
    Egy váróteremben kezdődik, ahol a nagy ablakon keresztül látszik egy utaszállító. Ezelőtt volt a raktár. Vagy ezután is lesz?
  • hykao #2795
    Há' figyelj, má' nem emlékszem pontosan, de asszem 4-nél többet kell megölni a liftig!
    Az biztos, hogy a csomag-raktárban is van vagy kettő!
  • Evin
    #2794
    Ezt tudom. De én csak 2-t találtam.
    Írd már le, hogy hol az utolsó 2 fószer.
    1.Információs pultnál
    2.A telefonáló csávó szobájában
    3.?
    4.?
  • hykao #2793
    Nem!!! Meg kell ölni az összes terroristát!!! (melegebbek)
    A jegyzetek között írja, hogy mennyi van még hátra! Lehet, nem ölted meg az összeset! Nem elég leütni őket, biztosra kell menni!
  • Evin
    #2792
    Valószínűleg újrakezdem az a pályát.
    Akkor a lift előtt, csak azt a 2 embert kell elkapni?
  • hykao #2791
    Utána már biztos működni fog az egyik lift!!!
  • hykao #2790
    Azokat én is elgázosítottam egyszer, és vártam...de azt hiszem ha a rács mögül belelősz a hordóba (amit amúgy fel akartak robbantani), akkor a kívánt hatás elérhető!
  • Evin
    #2789
    Majd utánnanézek.
    Mondjuk egyszer már volt olyan, hogy 3 férfi felakart robbantani egy ajtót, azokat én elgázosítottam, így a robbanás hiánya miatt nem tudtam továbbmenni. Megoldhatták volna, hogy ne lehessen őket túl korán kivonni a forgalomból.
  • hykao #2788
    Mondom, ha megnézed a hőképlátóval a 3 muksót (köztük van Soth is), azután egy kis szöveg Lamberttől, majd irány a lift!!! (ami ezek után jó - mármint az egyik a három közül)
  • Evin
    #2787
    Nálam nem.
  • hykao #2786
    Már jó a lift akkorra!
  • Evin
    #2785
    Elakadásjelző!
    Reptér
    Egy aulaszerűségben vagyok, ahol a plafonról lóg egy utasszállító makettja, és a szakasz végén van 3 kikapcsolt lift. A vakcinálval beoltott embereket kell megölni. Már mindenkit megöltem, vagy leütöttem, de elvileg még vannak ketten.De hol?
    Lenéztem a földszintre, ahol találtam 3 beoltott embert. De 3, és nem 2.(Azonkívül nem lehet őket lelőni a tető miatt.
    Segítsetek.
  • badoer
    #2784
    oke koszi
  • antijedi
    #2783
    maradj a reflektorok fénykörében és ugy meny át
  • badoer
    #2782
    sziasztok.sikerult elakadni.ott jarok hogy kint vagyok a szabadba szembe van ket ablak az egyikbe egy terrorista van a masikba egy no akit gondolom meg kell menteni.jobbra megyek ott egy zsakutca van.balra meg a metal gear solidogkbol ismert lovoldozos kamera.a stabadba ket reflektor.ha ott megyek akkor kinyirnak.valahol latam hogy ebbe a jatekba is van chaff granat mint a metal gear solidba.azt lehet ezen a palyan felvenni?vagy rossz fele indultam.az viszont kelemetlen hogy nem lehett lonni.koszi akki segitt
  • antijedi
    #2781
    nem szabad leütni elöbb még egyszer vissza kel igazolnia nekik :)
  • Shep
    #2780
    nyomorgasd még egy kicsit a figurát.
  • ZsoltiHunGames
    #2779
    Elakadtam! Egy csávót fenyegettem meg, hogy használja a számítógépet, ezután jött egy kis animácíó és feljött a felszínre egy tengeralattjáró. Ezután ha leütöm a csávót, mindíg vége lesz a küldetésnek! Hogy kell itt tovább jutni?
  • ACE
    #2778
    Fúbazz, ezér' kéne jobban tudni angolul, mert a hapi is ezt mondja, hogy menjek a fényben, de nem fordítottam le eléggé...