222
Lá-lá-lá-lá-lá-lá !18!
  • Vass Gábor
    #222
    Hétfőn jelenik meg a játék, és valami undorító, és csak az vegye meg akinek erős az idegrendszere.
  • Tib
    #221
    Na akkor diktálom
    - Fejetlen fejés
    - Tökfej
    - Kis éji dal
    - Sárga angyal
    - Dobd vissza kenyérrel
    - Csiribú csiribá
    - Fövenyen
    - Munkamegosztás
    - Segíts magadon...
    - Utolsó tekercs
    - Mentőhadjárat
    - Jajj úgy élvezem én a strandot...
    - Hűtsd le magad!
    - Hello Dolly

    További naprakész infók és részek a HTF-Hungary weboldalon :)
  • Lifty
    #220
    Sziasztok!

    Lenne egy kérésem. A Happy Tree Friends 'Harmadik csapás' című DVD fejezet címei kellenének magyarul. Ha megvan valakinek ez a DVD eredetiben, pötyögje le legyen szíves a címeket a borító belsejéből! Ha jól tudom, ez 14 cím. Köszönöm szépen!
  • diszmarna
    #219
    amugy meg utűlom a fall out boys-t szoval nekem teljesen mind1
  • Rundstedt17
    #218
  • diszmarna
    #217
    jo van naah nem tudtam: de a száj mozgás nekem is feltünt
  • 5c0rp330n
    #216
    lol, most néztem közben meg ezt a szart amit linkeltél. téged aztán jól át lehet b@szni. amit kiokításként linkeltél nekem, hogy majd megmutatod, hogy mi az eredeti videó, akkora kama amekkora csak létezhet. Ezt tényleg egy amatőr szerencsétlen vagdosta össze: se eleje, se vége a videónak, teljesen összefüggéstelen és minden egyes jelenetet felismertem a régebbi klipjeikből. a szájmozgásnak sincs köze ahhoz, amit énekelnek. ha te ennek tényleg bedőltél, gratula :) A hivatalos videóra azt mondod kama, és helyette linkelsz egy olyan béna kamu videót, aminél amatőrebb próbálkozást még nem is láttam soha.
  • diszmarna
    #215
    van benne vmi nem is gondoltam rá
  • 5c0rp330n
    #214
    lószart. amit linkeltem az egy hivatalos videó. ha megnéznéd: a universal music rakta fel, nem akárki.
    Ha meg wiki-n utánaolvastál volna:
    "On February 5, 2007, the music video was made available on Fall Out Boy's website. Apart from the characters of Happy Tree Friends, the video also follows a plot where Cuddles and Giggles have fallen in love at first sight, and tells the story of Cuddles' attempts to express his love, albeit being foiled by a hay feverish Lumpy. In a manner typical of Happy Tree Friends, all the characters in the video including the Fall Out Boy members are killed in a graphic and ultraviolent manner."

    Ennyire profi videót meg amúgy sem tudna csinálni egy amatőr. Összevágással pláne nem, mert emlékeznék, hogy milyen részekből lett összevágva, mellesleg látszik, hogy nincs itt sem vagdosás, egyben van.
    Amúgymeg nyílván nem a fall out boy csinálta a videót, mert ők zenészek :) Ők csináltatták a htf.com-al.
  • diszmarna
    #213
    Fall Out Boy-The Carpal Tunnel of Love
  • diszmarna
    #212
    amugy azt nem a fall out boy csinálta csak vki lekopincsolta a happy tree friends-t http://www.youtube.com/watch?v=xWsz-c1ECBg az igazi az ez:)
  • diszmarna
    #211
    de amugy ha flash nincs engedélyezve nem sűrűn fogsz HTF-t nézzni mert .swf a kiterjesztés... max otthon ha van flashed akkor simán futt rajta
  • diszmarna
    #210
    tigeroo én tudnák neked adniu pár részt mert megvan az összes:D:D
  • skinnyman
    #209
    Mostanában nézegettem Fall Out Boy klippeket, erre látom, hogy az egyik klipjét a happytreefriends.com csinálta. És valóban, nem is gyenge :)
    Fall Out Boy - The Carpal Tunnel Of Love
  • JetiRulez
    #208
    én megvettem dvd-n a médiamárkban. díszdobozos gyűjtői edisön, amiben 3 dvd van tele extrákkal. már csak a tv epizódos dvd-ket kéne valahonnan beszerezni.
  • tigeroo
    #207
    honnan lehetne pár részt leszedni?:) csak haveroknak mutatnám meg számteken (flash nincs engedve sajna a gépeken)
  • Kongy
    #206
    nah vannak új részek pölö az "égig érő paszuly"... láttátok már? szétmorzsolja a nyuszit az óriás Lumpy...
  • Kongy
    #205
    az jó rész,főleg amikor a madár cspegeti az agyát:)))
  • _Neo
    #204
    Start -> minden program -> kellékek -> Paint

    File -> megnyitás -> kedvenc lumpy-s képem

    Kép menüpont -> nyújtás/döntés -> nyújtásnál elkezdesz játszani a százalékkal, amíg a kívánt méretet el nem érded, de ügyelsz rá, hogy mindkét számot ugyanannyival módosítsd. -> arányos marad

    ha kész: File -> mentés máskét -> tadaaam, örülünk, kész :)


    ha van photoshopod: image -> image size... stb...
  • Csero90
    #203
    Az ok de tudna adni vki olyan méretűt?
    Mert ha nagy a kép akkor aránytal lesz ha meg kicsi akkor meg rossz minőségű :S
  • _Neo
    #202
    msn tud magának csinálni smile-t sima jpeg és gifből nem? vagy mire gondolsz?
  • Csero90
    #201
    Vki tudna nekem Lumpys smileit küldeni msn-hez? Nem vok Lumpy mániás!!!4
    xDD
  • Fido4life
    #200
    ték
  • Barney Tech
    #199
    Honnan lehet letölteni a happy tree friends fontját?
    Nagyon kéne.
  • Szuni
    #198
    Nos, a dvd-ről. Fanatikusoknak csak. 1990.- Ft, ennyiért gyakorlatilag az a pár rész megéri, már aki hajlandó ezért pénzt kiadni, és nem röhögi el magát a Tündi-bündi barátok címen. Én a párom szülinapjára csináltam saját dvd-t: fél napi munka eredménye egy saját menüs, 45 részt tartalmazó dupla dvd lett. Aki kicsit ért hozzá, az jobban jár, ha letölt - átkonvertál - kreatív - megír. Minden beszerezhető a netről, sztem felesleges pénzt kiadni sztem.
  • Totya15
    #197
    a flashvideon is van pár..amugy nagyon ászok
  • levi121212
    #196
    Na akkor figyelem! Dögg már úgy is szeret: az induló oldalon a férjek gyöngye mellett egyedülállóan ingyen le lehet majd tölteni a Happy Tree Friends DVD-ről szedett rip-jeit, tehát nem a ratyi flasht, hanem DVDRip-es kiváló avit. Na Dögg már télleg Isten lettem :) Oldal
  • Gogg
    #195
    Nem adnék érte pénzt ha egyszer neten meg lehet nézni amuyg szerintem flashget-tel le lehet tölteni.
  • #194
    http://www.xpress.hu/dvd/film.asp?FILMAZ=4991&VID=066-874999103-44783420801541901
  • sufnituning
    #193
    Próbálkozz valamilyen letöltőprogival! Én már sok flash játékot, programot letöltöttem úgy hogy a forrásból kiszűrtem a file helyét, de ennél szerintem javascriptes kódolás van, úgyhogy nem találtam!!!

    PRÓBÁLKOZZ!!!
  • Sáry
    #192
    Hogy lehet ezeket letöltenni a gépre
  • Bandew
    #191
    Hmmm...
    Én már kicsit úgy éreztem kezdenek kifogyni az ötletekből. :-)
  • Punker
    #190
    zsír :)
  • Aspyrin
    #189
    Lumpy
  • Aspyrin
    #188
    És végre ismét egy új epizód:
    Vakrandi :D
  • flippy
    #187
    Van kedvenc szereplőtök?
  • Aspyrin
    #186
    A második rész
  • Aspyrin
    #185
    Karácsonyi üdvözlet :)
    Merry axe-mas
  • Aspyrin
    #184

    És igen egy vadiúj rész :D
    A too Zoo part 1
  • killer52
    #183
    Tudtok olyan oldalt mondani ahol le lehet tölteni a Happy tree friends-es részeket??????????