18
Discovery Battlefield!?
  • hooah
    #18
    NEm tudja senki A battlefieldnek, hol lehetne letölteni a részeit?
  • Bucser
    #17
    engem igazán az zavar, hogy minden német be van állítva nácinak benne... Tegnap vagy tegnap előtt volt szerencsém látni a Kurszki catáról szóló részt.. hát dilletáns információkat mondanak hatásvadászul előadva. (gonosz nácik <-> jó oroszok akik mother Russiat védik) Holott lehet akkor járunk a legjobban, ha Hitler és Sztálin lenyomja egymást...
  • bricsi01
    #16
    ő ez a csatatér??
  • ebenguba
    #15
    enegem is !!!!
  • antijedi
    #14
    ehh nem erről van szó, na mind1 nemérted inkább hagyuk...
  • Mike
    #13
    mivel spec én az amiknak drukkoltam és nem a áciknak, nem zavar ha az amik a jók, a nácik meg a gonoszak
  • antijedi
    #12
    hát a nagyon jo az tulzás, öszintén megmondom én eddig kevés olyan részrehajló doku filmet láttam mint ami néha ez a sorozat..., pl amikor egy rész csakarrol szol hogy a nácik ilyen oylan gonoszak votlak meg minden és a szövetségesek meg votlak a szentek a királyok a jószivűek stb..., ez nem csak hogy nem teljesen van igy de egy doku filmnek nem erről kéne szolni mert ez igy inkább néha propaganda film..., ettől függetlenül nézhető de nem kell mindent komolyanvenni...
  • Mike
    #11
    jó rég volt, de engem érdekel
  • Buddy
    #10
    ez minden dokfilmnél így van :)
  • atee
    #9
    Na ugy nez ki ,hogy meg tudom szerezni az eddig lemet reszeket Aviban! CD-n vagy DVD az meg nem tisztazott!
    Jo minoseg allitolag!
    Ha valakit erdekel akkor majd ide irjon es +beszeljuk a reszleteket! Az itt megadott e-mailom mar nem el szal ne is irjatok oda!

    udv atee

    iu: A kesobbiekben valszeg a tobbi is meglesz!
  • Mike at home
    #6
    kedvencem

  • Punker
    #5
    Ha valaki talál címet ahonnan le lehet szedni az igazán megoszthatná velünk a linket.
  • Buddy
    #4
    Én is esküszöm erre a sorozatláncra...jól ki van dolgozva, összeállítva, csak ajánlani tudom

    szerintem menj fel a discovery honlapjára és nézz körül, hátha meg lehet szerezni őket
  • Cat #3
    egyébként nekem a Tankok! sorozat jön be :)
  • Cat #2
    ja, discovery nekem is jobban teccik, mint spektrum vagy national geographic
    előbbieken tul sok természetfilmet vetitenek, mig a discoveryn ilyenek nincsenek, sokkal inkább egyéb, dokumentumfilmjellegű dolgokkal foglalkoznak
  • atee
    #1
    Sziasztok!

    Lehet nem ide kene ilyesmi kerest firkalni!
    Azert batorkodom megkerdezni nincs e meg valakinek az egesz sorozat? Esetleg megvasarolni lehet e valahol?
    Nagyon jo sorozat akit erdekel a 2.vilaghaboru!
    koszi