153
ICO
  • sci21
    #135
    videót láttam már j sokat és kurva jóh!!!4
  • Akey
    #136
    Megvettem használtan a 2006-os újrakiadott verziót. Megkímélt állapotban 3000 Huf-ért. Nagyon büszke vagyok magamra. Ez egy remekmű, már az első fél óra után biztos voltam benne. Mindenkinek csak ajánlani tudom!
  • dante3
    #137
    Szeretnék kérni egy kis segítséget, egyik kollégám játszik ezzel a játékkal, és azt mondja nem tud megölni valami nagy sárkányt!
    Én nem tudom miről van szó, szóval neki kérném, van-e valami titka a megölésének?
    Köszi előre is!
  • Seth
    #138
    Nem emlékszem semmilyen nagy ellenfélre, főleg nem sárkányra
  • dante3
    #139
    Akkor nem tudom, azt mondta az icoval játszik!
  • Xtian
    #140
    ICO-ban nemigazán van "nagy sárkány", akkor már inkább az SOTC-ben!
  • Akey
    #141
    A sárkány elől el kell bújni a katakombákba és meglepetésszerűen támadni. Persze nem az ICO-ban, hanem a SOTC-ban.
  • dante3
    #142
    Ez a SOTC nem sokat mond nekem!
  • Akey
    #143
    Shadow of the Colossus = SOTC. Az ICO előzménye.
  • Prof William
    #144
    Ha valaki megszeretne válni a jó állapotban lévő eredeti ICO -jától akkor PM-ezzen rám%
  • Prof William
    #145
    Már tárgytalan. :)
  • tekknopit
    #146
    Sziasztok! Nem nagyon látogatott ez a fórum de azért írok :)
    Ha valaki megválik az ICO-tol érdekelne. 5-6K adnék érte ha jó állapotú!
    [email protected] itt az emailem ha esetleg valaki még idetévedne :)
  • Mr Olimpia
    #147
    Nekem csak az ICO 2 van meg (Shadow of the Colossus).
  • tekknopit
    #148
    az nekem is meg van :(
    az első rész kellene nagyon :)
    azért köszi hogy írtál.;)
    De ha esetleg valaki adna el szép állapotút :D 5-6k ért írjon nekem ide : [email protected] Ha díszdobozos esetleg akkor 7 kért is mehet:)
  • lowdog
    #149
    ennyiért már érdemes lehet megnézni ebay UK-n például, vagy esetleg német/osztrákon...
  • Sergey06
    #150
    én asszem bécsben a shopping city süd-ben láttam 10 euro-ért
  • tekknopit
    #151
    :D köszi akik írtak!
    Felnéztem a német ebayre meg az osztrákra :S hát elég durcás sajna ilyen 35-50 Euroig terjednek az árak , és van ami nem is a szép dízdobozos változat :) angoloknál jobb az ár! megprobálok onnan szerezni egyet, de ha véletlen itt a forumon is megválna a kis ICOjátol szivesen várom az ajánlatát a [email protected]
    Ha szép a játék akár 5k-t is adnék érte!
  • Terall
    #152
    keresek ico-t 10k vagy többért ,jó állapotban legyen,minden meglegyen hozzá és működjön ja és angol nyelvű legyen (papírtokos , sima tokos is jöhet )
  • Terall
    #153
    [email protected]