24
Bard\'s Tale 2003-ban
  • Methylisocloro
    #24
    Nem hiszem el hogy 1 év alatt nem voltál képes válaszolni :(
  • Methylisocloro
    #23
    Végülis hogy sikerült a próba?
  • El Brujo
    #22
    próba
  • kHares
    #21
    Nem lenne rossz valami más forrás. Épp kedvet kaptam hozzá, valahogy kimaradt
  • Methylisocloro
    #20
    Edonkey hálózaton meg van rip-ben a game ha valakit érdekel
    [Pc.game.eng].Devil.Whiskey.rar
  • spatz
    #19
    Megjelent a 2.0 Demo ami tudja az egérkezelést,
    A játék megjelent már? Vagy mikor fog?
  • Methylisocloro
    #17
    Hurrá már alig várom a jó kis tápolós/gyakós hangulatot
  • kHares
    #16
    Azt írják kijött, már csak a warezra kell várni
  • Methylisocloro
    #15
    Azt olvasom a hivatalos forumon hogy tegnap még mindig csak valami béta változatot adtak ki :(
  • kHares
    #14
    Ja, néztem én is. A demo fasza volt, a régi idők tápolós/gyakós hangulata egész megtetszett. Gondolom alig pár embert fog érdekelni, pedig lehet jobb lesz a mostani csilli-villi progiknál. Amúgy az Elemental evil már játszható a patch után, de még így is van sok bug benne. Nagy kár érte
  • Methylisocloro
    #13
    November 30. még mindig a hivatalos megjelenés ehhez képest 11.14.-én irták utoljára hogy still on track...azóta nincs hír. Bár előrendelni lehet már hetek óta és akkor mindenféle béta verziókat kap az ember. Én ilyet inkább ki nem próbálok. Az esetleges bugok el tudják venni az ember kedvét lásd Temple of Elemental Evil.
  • kHares
    #12
    Már jöhetne :)
  • htibor
    #11
    Hümm, hümm...
    http://www.the-bards-tale.com/en/
    Kicsit OFF, de talán mégse.. :)
  • Methylisocloro
    #10
    Sajnos november 30.-ára halasztodott a megjelenés. De állitolag rengeteg fan kivánságot probálnak beletenni a játékba. Pl. fegyverek leirása.
  • htibor
    #8
    Én valahogy úgy vagyok ezzel, hogy vééégre egy game, amihez nem kell szétklikkelgetnem magamat...

    Automap-al nem értem mi baja lehet a hölgynek.
    Vegye ölébe a kockás füzethegyeket+cerkát és nosza rajta...
    Vagy szedje ki a Tab gombot a billentyűzetből
  • TheZsenyka
    #7
    Királyság a játék, megnéztem. Az egérkezelés tényleg sucks, de hát ez egy retro feeling gamma, szóval érthető. Nagyon kellemes játékélményt nyújt. Szépek benne a rajzok is.

    Komolyan mondom, hogy a Buck Rogers-t és a Megatravellert (!!!) meg kéne csinálni ilyen minőségben!!!

    Tényleg, találkozott már valaki olyan szinten kivitelezett karaktergenerálással mint ami a Megatraveller sorozatban volt???
  • Methylisocloro
    #6
    Megjelent a ver1.1 patch a demohoz. Nagy vita van a játékról azért mert például nincs egérkezelés hozzá.
    Van aki az automap-ot kifogásolja, mert jobb szereti kockás papirra feltérképezni a játékot . Az illető hölgy 62 éves...
  • htibor
    #5
    Bard's Tale feeling megint körbelengett, mikor felraktam.
    Sajna sok időm nincs vele játszani, de ha tehetem akkor nyomulok vele.
  • Methylisocloro
    #3
    Na már van is egy érdemleges hozzászólás
  • Methylisocloro
    #2
    Letölthető a Devil Whiskey demója a www.devilwhiskey.com cimről. A játék a Bard's Tale sorozat feldolgozása új grafikával. Aki szeret nosztalgiázni oldschool Rpg-kel annak kötelező darab. Garantáltan a nyolcvanas években fogja érezni magát a hangulat és a kezelőfelület miatt.