9
meg más egyéb zbrush dolgok
  • nenad
    #9
    az meg nincs benne ha jol tudom, (1.55b) de lehet tevedek, szerintem az a kovetkezo kiadasban lesz benne, csak beta kepeket lattam.
  • Rigley
    #8
    Engem érdekel a progi, még nem próbáltam... de nagyon jókat hallok róla. A displacement nagyon jó benne úgy tudom...
  • nenad
    #7
    ne mar evek ota nyomom a zbrusht nincs jobb program foleg zspherellel kombinalva karakter/organic modellehez. De erdemes megatnulni alaposan azt a nehany (tenyleg nem sok) aprosagot ami kell hozza. Szuper program ajanlom mindenkinek. Az exporton meglehetne javitani de par probalkozassal rajon ugyis mindeneki...
  • tomsolo
    #6
    Jól van, eszetlenek!
    Nem azért nyitottam ezt a topikot hogy a kedvcsinálónak szánt képekről menjen a flame, mer annyira harmat gyengék ( biztos azok is csak én bénaságom nem veszi észre) . Eccerűen megteccett ez a program és hátha más kipróbálta már, meg ilyesmi...

    Nem értem mi ebbe olyan nehezen felfogható, meg hogy mér nem lehet ezt tiszteletbe tartani...
  • Vorpal
    #5
    harmatgyengék
  • tomsolo
    #4
    nono
    nem baszogassuk a topikot...
  • nenad
    #3
    HUuuuu!!!!
  • tomsolo
    #2
    egy kis kedvcsináló:




    http://209.132.69.82/user-gallery/1_Southern/feature/030114__oblivion.jpg







  • tomsolo
    #1
    tudom, hogy volt már topik ezzel a progival kapcsolatba, de azóta elég sok idő telt el és a program is sokat változott...

    Most már egy modellezni is lehet vele és nem is akár hogy, ugyhogy aki használta v. használni fogja annak jól jön ez a topik...