27
  • Ombika
    #27
    Logitech iFeel MouseMan ez fos lehet marmint kvekre?
  • Ombika
    #26
    Mikor lehet itthon is kapni mert nem merem bevallani latatlanba Mx 700-at barb Logitech hivo vagyok de MouseMan feelinget tovabb kellett volna vinni szerintem is!!!!
  • macuser
    #25
    Wacom Intuos 2 4D Mouse

    Se görgő, se madzag, se elem, se optika.
    Pontos, gyors.
  • Pheel
    #24
    MX700-asom van. Abszolút elégedett vagyok vele. Megfelelően precíz, a gombjai kézreállnak, kellemes a fogása, szerintem elég jól is néz ki. És ami a legfontosabb: a vevőjén van a töltő. Csak beleállítom az egeret és feltölti. Nincs elemcsere, nincs klikkelgetés, mert lekapcsolta a ledet, nincs semmi kényelmetlenség. Kéremszépen ennek FOLYAMATOSAN ég a led-je! :) Ja és még mielőtt valaki elkezd sírni, hogy akkor lemerül meg jajj: kibír 2-3 napot két töltés között. Töltési idő másfél-két óra.
  • Skynet
    #22
    Genius 3 gombos 750 ft powa'!!!!!!!!!
    :)
  • Piftuka
    #21
    Igen. Az még jó kis egér, de már ott is hiba, hogy a gombok széle nem ér ki az egér széléig. Így nekem (és még vszínű sokaknak) a mutatóujjamat jobbra, a gyűrűsujjamat balra, a görgő felé kell görbítenem, hogy kattinthassak.

    Az MX széria pedig már katasztrófa. És annál már hiányzik az igazi "thumb button".

    Persze ízlés dolga, de szvsz ezek az MS egerek GYÖNYÖRŰEK ! ;)
  • Munch
    #20
    Nekem ez is ergonómikus....
    /Cordless mouseman optical/
  • Piftuka
    #19
    Nem értek egyet ! Szenzációsak. A Microsoft már lehagyta design tekintetében a LOGITECH-et. Pedig én Logi rajongó vagyok. De sajnos az új egerei valami eszméletlen kényelmetlenek és már a hüvelykujj gombot is elhagyták.

    Nekem egy Logitech Mouseman Dual Optical egerem van, de most fogom lecserélni egy MS Intellimouse Explorer 3.0-ra, mert nincs 2 éves, de már a gombjai rosszak, emellett nagyon kényelmetlen (jobbkezes vagyok, nagyméretű kézzel).

    Én nem értem, miért nem vitték tovább a zseniális Mouseman Wheel+ formáját. Ha olyan lenne, optikai egérben akkor az a világ legjobb egere lenne; persze zsigorúan jobbkezeseknek.
    Az volt az első egerem. Annál kényelmesebb nem volt/nincs és, ahogyan elnézem nem lesz !

    Az új MS egerek már közelítenek. Jobb kéznek teljesen ergonómikusak és a LOGITECH-el ellentétben a jobb és bal gombok kiérnek az egér széléig, így nem kell görbe ujjakkal kattintani !
  • Munch
    #18
    Fhú de randák. Logitechem jobban teccik.
  • Omega
    #11
    Nekem az egy optikás Cordless Mouseman van, meg vagyok elégedve azzal is. Ez a hat hónap azért durva, a mostani egerem nálam 1,5-2 hónapig bírja.
    Ha cserélek akkor lehet, hogy ilyenre.
  • nenad
    #10
    logitech mouseman dual optical! :))
    De azert nem vagyok fanatikus, egyszer kiprobalok egy ilyet is.
  • Omega
    #9
    Élőben mindig jobban szoktak kinézni.
  • The Garrett
    #8
    Nekem is 1.1a Van és tökéletesen elég arra amire egy egér hivatott. Pontos és nincsenek rajta idegesítő gombok.
  • The Garrett
    #7
    Nekem is 1.1a Van és tökéletesen elég arra amire egy egér hivatott. Pontos és nincsenek rajta idegesítő gombok.
  • [HUN]PAStheLoD
    #6
    de nekem kell kábel is mert anékű drága :(
  • HappyBoy
    #5
    Billyntyűless számítógépezés :)
  • Lazarus
    #4
    Nagyon fullosan néznek ki! Marhára tetszik ez a design
  • atee
    #3
    Majd az dont ,hogy jatekra mennyire alkalmasak :)
    1.1 UTan!
  • Herds
    #1
    Hát elég furcsán néznek ki, ez az uj scroll izé funcio meg hogy oldalra is mozog az teccik, meg hogy sokaig birja, de asziszem en maradok az intellimouse explorer 3.0 mnal :)
    (borboritas LOL)