808
Chrome
  • Cat #1
    A képek alapján marhajól néz ki, elkezdtem letölteni
    vki bővebbet tud vmit, milyen motort használ, vagy saját fejlesztés? utobbi esetben dicséretes

    http://www.supergamez.hu/letoltesportal.php?status=linkletoltes&refid=2521

  • djcom
    #3
    Nagyon állat a grafikaája!
    Király a Chrome engime!
    Unreal 2 motort simán üti és jól játszható!Komoly ellenfele lesz minden FPS-nek!!!
  • dikki*yysw
    #4
    Én is letöltöttem tegnap, nagyon állat. A grafika szép, és GYORS. Amúgy én cseh csapatról tudok :)
    Az emberek nagyon szépen kidolgozottak, a pályán hatalmas a látótávolság. Nagyon jól mozognak a karakterek, vannak vezethető járművek.
    Végre heggesztettek egy valósághű inventoryt is, egyszerre csak egy puska és egy pisztoly lehet nálad.

    Király hogy lehet hajolni, guggolni is. A célzás nagyon nehéz, le kell guggolni -- újabb piros pont.

    Amúgy miért nem volt ennek eddig topicja?
  • dikki*yysw
    #5
    Sorry! Tényleg lengyelek, én tudtam rosszul.

    Én egy Devastation-Chaser-Red Faction szintű grafikai és játékmeneti toprongyot vártam, de kellemesen csalódtam.
  • Punker
    #6
    töltöm
  • dikki*yysw
    #8
    Csináltam pár képet.

    headshotolt ellenfél :)) nagyon jók az animációk:



    Főhős csávó, kilőtt ellenfél a dzsipből, és a dzsipp mellett állok (kivehetném a csókát de inkább bennhagytam:) ):



    Be is szállok, nagyon faszán néz ki:



    A mesterlövész állásom ahonnét szarrá lőttem mindenkit, az épület ahova be kell mennem, és rongybaba feeling:

  • dikki*yysw
    #9
    De miután bementem az épületbe, rájöttem a játék egy hibájára. Az ellenfelek mediumon is nagyon durvák, pár tizedmásodperc és szitává lőnek. Szinte nincsen reflexidejük, és nagyon sokat sebeznek.
    Van egy implantátum ugyanis ami nagyon lelassítja az időt, be kellett nyomnom mert állandóan meglőttek az ellenfelek amint kiléptek az ajtón, még célozniuk sem kell. Erre egyiket lelövöm ahogy kilép az ajtón, oldalra fordulok és várom a másodikat, aki FEJBELŐTT, aztán kinyílt az ajtó...
    Ezt remélem majd javítják.
  • Alexease
    #10
    - Maximum a patch-ben, mert mar kesz, es "gyartjak".
    - De a kep optilmalizacio neked sem megy:(
  • ibronk
    #11
    Hehe, én is mediumon álltam neki, mondom mi lesz az nekem ha más jatékokat legnehezebben is megcsináltam már, erre már az első ember az épületben agyonlőtt...:DDD
    Visszatöltés után még eljutottam odáig ahol egy szoba közepén kell lemenni a lifttel, de visszafele már nem sikerült. Maradt 22 töltényem, fent meg vártak rám vagy 10
  • Lacc
    #12
    Én is végigtoltam, nekem is bejött! Csak ugye az ellenfelek elég durvák... És nincs armom se, csak a dermal armor, igaz azt nem nagyon használtam a lassítás mellett, szóval azzal lehet hogy jobb. De úgy az egész elég ötletes, egész jól néz ki, szóval kellemes kis játék ez.
  • dikki*yysw
    #13
    Ezek optimalizált képek, tga-ból lekonvertálva. Így is túl homályos :)
  • Punker
    #14
    a medpacket hogy kell használni?
  • dikki*yysw
    #15
    < és > gombokkal lehet inventoryt lapozni, E a use. Egy kis idő kell mire felnyomja a HPd (ez is király benne).
  • Lacc
    #16
    Tudja valaki mikor fog megjelenni?
  • Dikkma
    #17
    Ez szerintem is jó kérdés:


    "Chrome aranyban
    Dixie Flatline, 2003. augusztus 25. 18:39 - Játék: Gold - (7 komment)

    (Shacknews) Az immáron Take Two szárnyai alatt vigyorgó Chrome munkálatai befejeződtek. Elkészült a króm borítású arany lemez és a nagy FPS áradat előfutáraként szeptemberben érkezik a lengyel fiúk megyek oszt hent játéka. Némi szerencsével kifogja a Half Life 2 vitorláiból a szelet :). "


    "Weird War: Leon, a hűséges Teve
    Sogun, 2003. augusztus 26. 12:00 - Játék: RPG - (1 komment)

    (Gamers Hell) Miután a Techland lelkesen bejelentette, hogy a CHROME aranylemezes lett, utána KIDERÜLT, hogy a kiadójuk – a Strategy First - lefújta a pezsgős bulit, merthogy szerintük MÉGSEM készült el a játék, fura helyzet alakult ki. ??!!"


    Tessék eldönteni, hogy akkor mivan :)) De szerintem hamarosan megérkezik.
  • Lacc
    #18
    Hát remélem is hogy hamarosan mert már tolnám :)
  • Punker
    #19
    thx
  • Zorken
    #20
    Én elakadtam, amikor bejutok a bázisra és ki meg kellene a kiutat találni. Egy computer van a közelben, de nem tudom a superuser passwordjét. Valaki tudna segiteni hogyan kell innen továbbmenni?
  • Titan
    #21
    Belépsz a kompjúterbe/Super login/Jobb oldalán a képernyőnek találsz 1 kör alakú gombot HACK felirattal/ nyomd meg/ "memória játék" következik/ egyforma párokat fordíts fel!/ open doors....innen már menni fog....:)
  • Titan
    #22
    ....na, végignyomtam a demo-t!....hát engem nem vágott földhöz, jó a karakterek dinamikája, de a hangulat....őőőő....izé, nem fogott meg. Talán a teljes játékban lesznek jobb pályák is....
  • Mayday
    #23
    Kijott ez is...
  • Lacc
    #24
    Kijött? Na végre. Meg is nézem hány cd.
  • Mayday
    #25
    2 CD.
    De nem latok linket nfo filehez az NForce-on...
  • Lacc
    #26
    Nem 3? Na mindegy :D Linket még én se találtam..
  • ollie
    #27
    Mi ez a Leon a teve cucc?
  • dashed_
    #29
    aki probalta irjon mar vmit rola..
  • Marcus_
    #30
    most melyik törés a jó??

    DEVIANCE vagy IMMERSON?
  • Mayday
    #31
    Immerson!
    En mar leszdetem majdnem az elso cd-t az ftp-rol, amikor torolve lett, es felkerult a PROPER (Immerson)...
  • Lacc
    #32
    Ez 1 jó game :)
  • dashed_
    #33
    koszonom kimerito valaszodat
  • Marcus_
    #34
    Köszi Mayday!

    Bár nálunk DEVIANCE töréséhez van vmi Bin patch.Ezzel mehet??

    Tuccevalamit?
  • Lazarus
    #35
    linket!
  • Marcus_
    #37
    johvan.Uooaaah!
  • Mayday
    #38
    Jaja, az itt is fenn volt, de a neveben benne van, hogy valami opcionalis bin peccs.
    En is a Propernel maradok, az a biztos. (Bar mostmar nincs is mas lehetosegem...) :)
  • Lazarus
    #39
    WCrő mán tölthető
  • Mayday
    #40
    Gyerekek, tegnapi jatek, es meg senki sem probalta?
    Mi van???
    Valaki szoljon mar egy-ket (jo) szot rola! En mar csak delutan tudom kiprobalni!
  • shaba23 #41
    Most voltam a WC-n de ott nem volt:)
  • Mayday
    #42
    Hülye picsa! :)))
  • jango fett
    #43
    Sziasztok dobjatok meg légyszi egy széria számmal mert sehol nem találom elöre is köszi
  • Dynamic
    #44
    Szerintem az nfo-ban benne van.