201
Maluch Racer - A kispolski első PC-s játéka
  • dashed_
    #47
    nalam megoldodott...
    rendes ASUS drivert raktam fel nem nvdia drivert es latszik az egesz auto..
  • dikki*yysw
    #48
    Nekem nvidiával is látszott.
  • Ramore
    #50
    Jó lenne a full játékot megszerezni!
  • FiReBoY
    #51
    Nincs kép??? Az érdekes... Be van kapcsolva a képmegjelenítésed? Nah mind1... Itt a belépés utáni oldal linkeje: Link
  • FiReBoY
    #52
    Jah... Jó lenne ha az egész verziót a kezemben tartanám...
  • FiReBoY
    #53
    De hát most ez van... Még magyarországon nem jött ki... Itt Street vagy Streets racer néven fog kijönni...
  • FiReBoY
    #54
    És tetszik Dashed, ha már sikerült megoldani?
  • dashed_
    #55
    ez a "beta" alapjan en nem akarok semmit mondani.. Poennak elmegy de fizika nincs benne es a hang se az igazi.. egyedul az otlet a jo [kipok]
    de majd Streets racer re leszek inkabb kivancsi.
  • FiReBoY
    #56
    Hát arra én is kíváncsi leszek!!! A hangra elvileg általam ki fog jönni egy patch!!! De nem biztos!!! Majd jelzek nektek, ha biztosan lesz belőle valami!!!
  • FiReBoY
    #60
    Csak az elbutított demóját tudod leszedni innen (Maluch Sim 0.39 demo). Tulajdonképpen még nem jelent meg magyarországon az egész játék, vagyis a Streets Racer, amit csak lengyelországban hívnak Maluch Racer-nek!!!
  • cenobite
    #61
    " Kedves Vásárlóink!

    Sorozatunk nemsokára egy igazi csemegével bővül. Biztosan sokan elgondolkoztak azon, hogy kis Polski Fiatjuk mire lehetne képes, ha egy kis tuningoláson esne át. Nos, a Street Racer pontosan erről szól!
    Több féle kis Polskival (az alap 23 LE-s változattól egészen a csúcs 65 LE-s tuning modellig) lehet számtalan pályán versenyezni. Egy igazi különlegesség, melyet a napokban adtak ki Lengyelországban.
    Várható megjelenése: ez év szeptember vége.
    2003-09-05 14:22:50 "

    Forrás: www.evm.hu

    Gondolom az ára is barátságos lesz, hiszen evm-nél jó árak vannak...
  • FiReBoY
    #62
    Ok!!! Kösz az infót!!! Várjuk a Szeptember végét!!!
  • FiReBoY
    #63
    Itt kérdezhettek bátran a demoval kapcsolatban, ha nem megy vagy ha valami más probléma van vele!!! A demo-t innen tudjátok letölteni!!! Sityu & FiReBoY Hungarian Polski Fiat 126P Fan Site
  • FiReBoY
    #64
    Nah!!! Aki játszott már a demoval, annak jó hírrel jövök!!! NEM BIZOSAN, de lesz egy hangpatch a kisjátékhoz!!! Azt a nem biztosan azt úgy étrem hogy nem 100% biztos, hanem csak 80% biztos, hogy lesz egy, esetleg TÖBB hangpatch!!! És várható egy kis grafikai javítás is!!! Csak most a suli akadályoz abban, hogy hamarabb jöjjenek ki a javítások!!! Jah és jönnek plusz autók is!!! Úgy ennyi lenne...
  • FiReBoY
    #65
    Itt vannak plusz pályák és autók, amiket nem én csináltam, hanem külföldiek!!! Ha kéritek leírom, hogy hogyan kell berakni a pályákat és az autókat a gaméba!!!
    Plusz autók
    Plusz pályák

    Asszem a plusz pályák közül a Racer by Kyzer nem működik!!!
  • FiReBoY
    #66
    Megint jó hírrel jövök!!! Az első hangpatch után és a grafikai javítások után várható egy átalakított egyész játékverzió is!!! Én csinálom és elnevezem majd "Maluch Sim 0.50 FiReBoY demo" -nak, HA elkészül. Itt ugyancsak nem biztos a döntés, mert mint mondtam már a suli akadályoz... :-( De majd meglátjuk...
  • petee
    #67
    Kispolák rulez!
  • FiReBoY
    #68
    Ja, ja!!!
  • FiReBoY
    #69
    Végre itt van, megérkezett! Az elmúlt idők valósága, a lengyel autógyárak egyik legsikeresebb modellje, a Polski Fiat p126 startra kész!
    Kezdetben még csak egy alapmodellel kezdheted meg a futamokat, de a teljesítményed alapján kapod meg az egyre erősebb tuningváltozatokat.
    Csapj hát a lovak közé, nyomd tövig a gázpedált és hajrá a győzelemig!

    - 6 különböző autó, az alapmodelltől egészen az extra erős top tuning modellig
    - versenyezz különböző pályákon, a varsói óvárostól a parkolóházon át egészen a hipermarketig
    - remek hangulat
    - kiváló hangok és játékélmény


    Info: EVM - Ezt Vedd Meg!!!
  • Ramore
    #70
    Valaki feltölthetné valahová! :))
  • FiReBoY
    #71
    Én tuti hogy megveszem (hisz csak pár ezer pénzbe kerül majd), és akinek kell annak felteszem valahová!!! Azt hogy hova, azt nem tom... De megoldjuk...
  • Taurusz
    #72
    hsw-n volt a hir, hogy rogton az evm sorozatban jelenik meg kemeny 1999HUF-ert, azt hiszem erre en is benevezek:)
  • Skynet
    #73
    extra erős toptuning.....65 lóerő..::::DDDDDDDDD
  • FiReBoY
    #74
  • Lacc
    #75
    Hmm és van benne multi?
  • dashed_
    #76
    nem vszinu
  • Lacc
    #77
    Pedig akkor megvettem volna lehet :)
  • FiReBoY
    #78
    2000 Ft-ért mit vártok? Online game legyen, multizni lehessen, szexuálisan zaklasson..
  • Lacc
    #79
    Hát ha online lenne jó kis poén játék lenne. Igy meg csak egy gyenge eresztés.
  • FiReBoY
    #80
    De használható valamire... Egy darabig jó szórakozást nyújt, aztán kimegy majd a "divatból"... Nálam egy örök marad... Imádom a kispolskit...
  • FiReBoY
    #82
    Melyik racer-re gondolsz?
  • FiReBoY
    #83
    Van olyan játék hogy Racer?
  • FiReBoY
    #84
    Nem hallottam róla...
  • FiReBoY
    #85
    Jah... Nem tudja valaki, hogy honnan szedhetném le a 3D Studio Max-ot? Kellene a játék fejlesztéséhez...
  • FiReBoY
    #86
    Mégegyszer annak, aki nem akarja végigolvasni a topicot.
    Sityu & FiReBoY Hungarian Polski Fiat 126P Fan Site - innen tudod leszedni a Street Racer elődjét (Maluch Sim 0.39-es demo)
    Az egész verzió Szeptember végén jelenik meg az EVM.HU jóvoltából Street Racer néven. A Maluch Racer elnevezés csak lengyelországban érvényes!!!
  • FiReBoY
    #87
    Próbáljátok ki a demót, mert nagyon király!!!
  • FiReBoY
    #88
    Újabb infó az EVM.HU-tól. Ez a mostani rendszerigénye a kispolákos játéknak:

    - Windows 98/ME/XP
    - Pentium III 800 MHz processzor
    - 300 MB merevlemezkapacitás
    - 128 MB RAM
    - 4x CD-ROM
    - DirectX 9 kompatibilis hangkártya
    - 3D-s grafikus kártya 32 MB RAM-mal
    - egér
  • M@TriX
    #89
    racer.nl, de szerintem nem annyira nagy dolog (mindjárt megköveznek) ;), szóval még elég gyerekcipőben jár. Nem rossz, de még sokat kell előre lépnie ha játék akar lenni...
  • FiReBoY
    #90
    Aha... Köszi... Megtaláltam...
  • Ramore
    #91
    Mikor lehet már letölteni a teljes játékot? :))