1291
Fergeteges nyereményjáték!
  • kicsikacsa23
    #769
    oké, de az miért jó, ha ionokat fúj?
  • balintsanyi
    #770
    Durva milyen hajszárítók vannak, nem is hallottam még ilyenről.
    Bár amennyit szárítom a hajam :)
  • kalop
    #771
    hát én sem sokat, by the way
  • Accera
    #772
    http://www.sg.hu/kep/faces/violent.gif http://www.sg.hu/kep/faces/circling.gif => Törölköző!!! Mondjuk a fehérnemű utalvány miatt én is regeltem! Azt ki tudnám használni. Az uborkás játéktól meg majdnem kiugrottam az ablakon!
  • Coldplayer
    #773
    Szerintem viccesek ezek a játékok. Bár nekem mind1 mivel ütöm el az időt csak dolgozni ne kelljen. :)
  • keplerJ
    #774
    ez meddig tart még ez a nyereményjáték?
    nagyon kéne egy olyan mobil
  • Rubenvagyok
    #775
    Nem a penge arcoknak találták ki a játékot hanem normális embereknek akiknek a számítógépes játékok nem lételemük! Engem teljesen jól elszórakoztatott!
  • Accera
    #776
    :) Akkor majd próbáld ki a Call Of Duty 4-et! :)
  • monkeymajom
    #777
    Milyen szórakoztató férfiként ilyen játékokkal játszani....mókás nagyon.
    Főleg azok a teszt kérdések...most komolyan?:D
    Mondjuk ha a férfiaknak állítanának össze egy hasonló játékot akkor meg a nők mondanának hasonlókat rólunk :P
    Egyébként jópofa...de férfiként nem tudom átélni:)
    A nyeremények se vonzanak...a barátnőm ő biztos már nyomná ha tudná:P Főleg ha új cipőket tudna szerezni...hát igen ez már egy másik téma..a nők és a cipők.
  • Rubenvagyok
    #778
    Ebben nem tudom mi olyan szív derítő. A teszt kérdések tényleg komolyak, de csak férfi szemmel, mivel nem igen szoktunk azon morfondírozni hogy mi van akkor ha elázunk:P Női szemmel tényleg máshogy kell nézni. De viszont nem csak a nőket csigáz fel ilyen lehetőség. Hidd el te is próbálkoznál ha lenne lehetőséged!
  • Bogyo5
    #779
    sztem férfiként jót lehet röhögni a hülye csajos kérdéseken..:D aztán beregelsz és ha nyersz, a csajod ugrálni fog örömében h milyen klassz pasija van..:D
    jó ez a baba játék, bár nyernék, csak egyszer az életben.
  • Bandura
    #780
    Ez egy nőknek szóló játékok és kérdések férfi szemmel felesleges is nézni őket. Nem sminkeltem még kocsiban, de a játékot kipróbáltam. Bár kíváncsi vagyok milyen kocsival milyen úton kell ahhoz menni, hogy így mozogjon a világ:D
  • LadyBaBa
    #781
    Én ugye lány vagyok, de én is nevettem a kérdéseken :D nagyon vicceses szerintem! Főleg az esős kérdés, nálam mindig van ernyő, engem nem fenyeget az elázás veszélye! :D
  • dugipofi
    #782
    UAZ-al a vasúti töltés mentén... kb..
    egyébként ez tényleg inkább csajoknak szóló játék, persze poénból a fiúk is kitölthetik, csak ha kiderül, hogy rafináltabb a barátnőjéjnél, az talán kicsit kellemetlen..
    mindenkinek azt írja ki a zuhanysapkás játékban, hogy verhetetlen vagy, vagy csak én vagyok ekkora őstehetség?
  • Bogyo5
    #783
    nekem is azt írta. sőőőt, mindhárom játékban verhetetlen vagyok. biztos csak az egómat akarja pallérozni a Baba..:) mindenesetre engem totál földobott..:D:D
  • dugipofi
    #784
    francba, azt hittem hogy végre vérprofi vagyok valamiben..:D
  • Rubenvagyok
    #785
    Bocsi, de nekem is ezt írta ki! Szóval akkor én vagyok verhetetlen? Végül is nekem 2 másodperc alatt sikerült... Hát igen...
  • Bandura
    #786
    Most néztem, hogy férfiak is játszhatnak. A regisztrációnál ki lehet választani a nemet. Igaz csajos cuccokat lehet nyerni,de legalább meglepi lesz a barátnőmnek:D
  • Bogyo5
    #787
    én úgy ugrálnék örömömben ha meglepnének egy hajszárítóval. általában a párom nem nagyon találja el mit is szeretnék, de sebaj, nem ezért szeretem..:D:D
    mondjuk asszem a Horváth cipő gyárt férfi lábbeliket is, meg talán táskákat is.
  • dugipofi
    #788
    hát a horváth cipő utalványt én is elfogadnám, és vennék egy szép papucsot nyárra, meg valami nagyon fajintos táskát hozzá.. hmm.. lehet ellinkelem a barátomnak az oldalt
  • Bandura
    #789
    Majd ennek akkor utána nézek:D Ha tényleg gyárt, akkor veszek én is ott egy cipőt 50 ezerből talán kijön kettő, vagy ha nem akkor max kipótoljuk kicsit:D
  • LadyBaBa
    #790
    Én is örülnék ha a barátom ilyesmivel foglalkozna, hogy nekem nyerjen valami kis meglepi ajándékot! :D Mondjuk triumph utalványt :D jól jönne nagyon :)
  • Bogyo5
    #791
    háát, nagyon ziccesen kijön kettő sztem. jó h ilyen minőségi cuccokhoz lehet nyerni utalványt és nem ilyen bóvli akármiket sorsolnak ki.
  • Bandura
    #792
    Inkább még nem is gondolkozok ezen:D Előbb meg kellene nyerni. Ha szerencsém lesz, majd akkor ráérek gondolkozni mire és hogyan költsem el:D
  • Bogyo5
    #793
    hát, én azért most szétnéztem annak a bizonyos cipőgyártónak az oldalán és mit ne mondjak, egy rakat cipőt szívesen elfogadnék onnan..:):)
  • LadyBaBa
    #794
    Nekem annyira nem tetszenek azok a cipők, meg nem vagyok egy nagy cipőmániás! De a többi nyereményt szívesen fogadnám!
  • Bogyo5
    #795
    lehet az üzletben táskákat is kapni, nagyon szépek..:) én speciel a plafonig ugranék ha ingyen kapnék, nyernék egyet..:) nem hiába, a vásárlás nagy szenvedélyem..:):)
  • dugipofi
    #796
    általában a jobb cipőboltokban a cipőkhöz lehet választani hozzáillő táskát, mert ezeket elvileg egymással összhangban szép hordani bizonyám. én nagyon kevésszer látok úgy jó táskát, hogy kifejezetten cipő mellé találják azt ki, de na legyünk őszinték, ha nagyon akarnék azért csak találnék...:) főleg ha 50e-s utalvánnyal 'fizetnék'..
  • Bogyo5
    #797
    hát, ahogy néztem az oldalon, ott is vannak párban termékek (cipők+táskák). igen, igen, a cipőnek és a táskának passzolnia kell egymáshoz. én általában ezt csak színben veszem komolyan. a hasonló mintára annyira nem törekszem. bár az 50 e Ft-os utalványból már biztos szettet vennék..:)
  • Bandura
    #798
    Azt tudjátok, hogy hol vannak ilyen Horváth cipő boltok, ahol be lehet váltani az utalványt?
  • dugipofi
    #799
    szerintem bármelyikben be lehet váltani.. miért, te soron kívül már nyertél is egyet? :D
  • Coldplayer
    #800
    "...hát igen ez már egy másik téma..a nők és a cipők."

    Erről talán Al Bundy-t kéne megkérdezni Amúgy én sosem értettem a nőknél ezt az összepasszólós dolgot.
  • milu00
    #801
    Ezt én sem értem igazán, de tény, hogy a csajok sportot űznek ebből. Ma láttam például egy kiscsajt, akinek ugyanolyan mintájú volt a nadrágja és az esernyője

    @Bandura: konkrétan nem tudom, de minden nagyobb üzletközpontban van Horváth cipő bolt, meg neten is biztos megtalálod. Vásárlási utalványról van szó egyébként?
  • penbutter
    #802
    Szerintem általában jól néznek ki ezek a kombinációk. Persze vannak szélsőségek. A barátnőm amúgy kb. 1 éve akar cipőt venni, de nem talált még olyat, ami árban meg mindenben megfelel neki. Úgyhogy ráhajtok az utalványra, de ha esetleg nyernék, és úgy se talál megfelelőt, hát nem is tudom mit csinálok vele...
  • milu00
    #803
    Én is rámentem a nyereményjátékra, most hogy közben megtudtam, miről is beszélgetünk itt Jók a cuccok, thx Baba! A csajos kérdéshez csak annyit, hogy én is bírom az ien kombinációkat, de még jó, hogy nem volt velem a csajom, mert így is állandóan azon problémázik, hogy mit mihez tud felvenni, meg nincs egy ruhája, mikor közben tele a szekrény, ha ezt meglátta volna, tuti vérszemet kap, és megint durva vásárlásba kezd, én meg fizethetem majd....
  • penbutter
    #804
    Ha annyira akar ruhát, miért nem ő fizeti? Persze, hogy mindig újat akar, ha megveszed neki:D
  • szigetlakó
    #805
    Játékok, sport, nyeremények!
  • milu00
    #806
    Nehéz neki ellenállni, legalábbis mindig megmagyarázza, hogy mit miért kell épp megvenni. Jó azért nem viszi túlzásba a dolgot, de mégis ki tud idegelni egy perc alatt. Még szerencse, hogy ezen kívül más hibája nagyon nincs a drágámnak. Ha pedig megnyerem neki valamelyik 'baba' ajándékot, legalább nyugtom lesz egy darabig
  • Coldplayer
    #807
    Rossz hírem van ecsém. Téged behálóztak nem is kicsit. Én a helyedben vigyáznék nehogy a gatyád is rámenjen az asszonyra. Aztán egész nap majd a nyereményjátékokat lesheted
  • nestanetty
    #808
    Jók amúgy a Horváth cipők? Én is fogok játszani a Babával szerintem, de előbb meg kell győződnöm arról, hogy ha nyerek, akkor tényleg hasznos nyereményt kapok e!