28
  • CHEAPBOY_GA
    #28
    max gameplay igaz de az hogy pure nem.
  • CHEAPBOY_GA
    #27
    Hat igazad van, de akutya sem hasznbalta ki, valojaban igy szarra se volt jo.
    Cka 2 gepet lehetett osszekotni (mikor 6ot is engedett a jatek) mert az eloszto mintha nem letezett volna, tovabba a kabel nem volt olcso bulee a maga 10eFt feletto araval egy hulye kis zsinegert.
    +a jatekok is kiforratlanul hasznaltak.
    Most mar ugyis itt a modem/kabelmodem, minek az.
    Igazuk van.
  • CHEAPBOY_GA
    #26
    En Dreamcastrtol neteztem kikerem magamnak:)
    :P
  • HuAn82
    #24
    Old meg!Mert ugye a konzol a "király"!!:-)
  • Ateq
    #22
    Mindent a megfelelő célra ;).:

    Felhasználói prg-ok, some game => Számítógép
    Pure Max. Game-Play => Konzol
    IMHO

    Ja, és a konzoloknak a fagyás sem szokása, és patchelni sem lehet, ergo csak ~hibátlan programokat célszerű kiadni, különben teljes a bukás.
  • HuAn82
    #21
    RPG is jobb PC-n!

    "S a konzol legalabb nem foglal akkora boszme helyet mint a csuf PCk."

    Ha annyira jó+szép a konzolod,akkor most miért a csúnya,böszme pc-vel írsz és Netezel?:-)
  • Ateq
    #20
    Nyilvánvaló hogy nem jobbak a PC-s gámák. Viszont vannak játékok, melyek még inkább számítógépen játszhatóak (stratégia, fps). De erősen csökkenti a játékélményt a telepítés, és a bugware "operációs rendszer"-rel való esetleges problémák. Az állandó hardwarefejlesztés mókuskerekéről nem is beszélve, amibe bele vannak kényszerítve a PC-gamerek, cserébe kevésbé fog akadozni a csúcs-szuper FPS :). No Thanks.
    Én nem szívesen játszok számítógépen (mindent a megfelelő célra).
    Ha játszok akkor PlayStation röffen be inkább. Játszottam a Final Fantasy X-el PS2-n. A hülye Japán SquareSoft megint valami olyat csinált, amiről a többi fejlesztő csak álmodhat...

    No flame pls...
  • CHEAPBOY_GA
    #19
    Nem jobbak a PCs gamek, ezerszer, ez egy nagyon buta allitas. FPSben RTSben lehet. De a tobbi...:D
    Inkabb hagyjuk.

    S a konzol legalabb nem foglal akkora boszme helyet mint a csuf PCk.
  • CHEAPBOY_GA
    #18
    Nem eppen, minden mai jatekra jellemzo, minden plattformra vannak hosszu s rovid gamek. NEm konzol s nem PC specifikus.
    Mer PCre is 100000 Szar 4 perces game van.
  • CHEAPBOY_GA
    #17
    a szine szep, maga a masina szvsz nem egy design gyoztes cucc:)
  • CHEAPBOY_GA
    #16
    Ehemm mar tegen kaphato idehaza az uj modell (SCPH 50004es) Ps2, S valoban minosegi kivitelezes immar. Halk, konnyebb, a fej tokeletes (nem silany mint a regi modelleke), s a disc tray is gyorsabb motorral van ellatva:)
    +ba alapbol benne van az IR reciever is.


    A masina jelenlegi ara 56000ft ([email protected]) de meg csak a fekete szinben kaphato. A szep uj szinek jovo honap vegeto kb. Az ar szvsz valtozatlan marad.
    S ezek a ps2ok mar nem fognak bedogogetni hala az egnek:)
  • Cat #15
    nemtudom feltünt e valakinek, de a tükrözödés rajta az kamu
    ha a kezelőizé felénk néz, akkor nem szabadna hogy látszodjon a tükörképben az irányítóbotocska :)
  • Rincewind
    #14
    Nekem is optikailag tuningolt gépem van: egyedi festés, minta kivágva oldalt, jégkék neon a házban, szal elég komoly. De ez az új PS2 sokkal szebb ezeknél. Olyan letisztult és elegáns.
  • Rincewind
    #13
    Konzoljátékokat ingább végigviszem 6 óra alatt, mint a PC-seket. Főleg azért, mert MMORPG-kel és kőkemény CRPG-kel játszom PC-n: Gothic-ok, Morrowind, Star Wars Galaxies, Dark age of Camelot, Planetside. Nincs olyan konzoljáték, ami ezeknek akár csak a cipőfűzőjét beköthetné. :)
    Persze azért nekem is van PS2-m, mert kell az is. Úgy igazi az élvezet, ha mindkettő van. Viszont ne essünk már át a ló túloldalára. Van millió PC-s játék, ami után az összes konzolos megnyalná a tíz ujját és természetesen ez fordítva is igaz! Ezért van nekem mindkettő, hogy ne maradjak le semmiről... ;)
  • HuAn82
    #12
    Gratula!Látom a szépség érzeted=0!Ha meg a nappaliba jársz hányni egészségedre!:-)
  • HuAn82
    #10
    Ezek sokkal szebbek!!





    <
  • HuAn82
    #9
    Ez hülye kérdés volt!Az 5-6 óra végig vitel a konzolokra inkább jellemző!
  • Sephi
    #8
    Aszondod 10000 jobbak a Pc-jatekok? Espedig mondanal egyet amit nem lehet 5-6 ora allat vegig vinni es nem diablo ?:)
  • Rincewind
    #7
    Koma! Ne mond má', hogy ez csúnya. Szerintem kurva jól néz.
  • Rincewind
    #2
    Az ezüst gyönyörű, egy szoba dísze lehet. Ha most vennék PS2-t biztos olyat szereznék be.
  • [HUN]PAStheLoD
    #1
    az ezüst szép a többi meg nem :)