22
Szal...
  • Norsz
    #22
    plz help!!!
    elakadtam ott hogy egy szigeten vok és ott ragattam pár napra ezek alatt fou lut is irányitani kellet és az a lényeg hogy eljött az idő hogy eltávozzak viszon nem enged beállt cray meg ursula az utba és semmi akár mit csinálok semmi plz help vagy ha valakinek van magyar végigjátszása akkor küldje el plz ide: [email protected]
  • Neme.
    #21
    Igen, a Dragon Quarter.
  • Sephi
    #20
    Vagy ize a cirkus az nem a kettesben van?
  • Sephi
    #19
    Ohhh.... ez az V-os az melyik is?? A Dragon Quarters?
  • Neme.
    #18
    Elkezdtem én is ezt a kis gyöngyszemet, tudtam, hogy nem fogok benne csalódni, eddig nagyon tetszik.
    Mmmm, ez a Lin cicus nagyon cuki benne. :) A zenék ismerősen csengenek... hmm, talán Vagrant Story? Kiváncsi vagyok, kitől származnak.
  • Sephi
    #17
    Okika koszike!
  • MKpowaa
    #16
    Az hatszög a "szived",ha átváltozol vagy használod a dragon powert akkor az növekszik és ha eléri a 100% szétrobban és meghalsz ezt irtam hogy NAGYON keveset használd mert sehogy nem tudod csökenteni és egész a játék végéig ki kell tartania

    csapdákat lerakni hmm ha jól emlékszem item » drop és kész
  • Sephi
    #15
    Par kerdes :

    Az a fenti hatszogu dolog ami alap kek es benne egy kocka az mi akar lenni?

    Es harc kozben hogy tudok csapdakat vagy hust lerakni?
  • Sephi
    #14
    Jelenleg talatam meg Nina-t es Lin-t .... es nekem rontott aszem kb 7 darab kis lopisi bogar es szijelvert :(
  • MKpowaa
    #13
    Hol tartasz?
  • Sephi
    #12
    Bar az U.I.-ba leirt szovegrol asse tudom mirol szol , deigeremvigyazni fogok :))
  • MKpowaa
    #11
    Én már végig vittem a játékot
    és csak annyit mondok hogy csak az eleje a nehéz
    aztán egyre könnyebb lesz csak mondjuk ezzel nem lehet leülni egy orára játszani tényleg több kell neki(a mentések miatt).
    A vége miatt mindenképp megéri!!!
    U.I: vigyázz az átváltozással nehogy elérje a 100% mert akkor ANNYI és sehogy nem tudod csökenteni,igy nagyon ritkán változz át csak némely föellenfélnél
  • Sephi
    #10
    Ennek a jateknak egy rosz oldala van espedig az hogy tul nehez...

    Bazz az elej vagyok most toltam 2 teljes orat es egy kurva SAVE Point nem volt sehol. Minden eros szornyet ki tudtam nyirni erre megtamad hat darab lofuty bogarka es megoli az oszes meberemet elso tamadasbol. Egy rohadt Heal Kit sincs sehol.... azert ket ora jatekidot elfecerelni egy ilyen jelenet miatt kicsit gaz.... nagyon felboszantott...

  • Sephi
    #9
    Te figyej... ez amolyan XenoGears es Arc The Lad kombinacio... marmint a harrendszer.

    Szerintem a jatek korva jo!!
  • Sephi
    #8
    hat ez 2002-es gama... szal nezel korul neten.
  • Neme.
    #7
    BoF 3 és 4 örök kedvenceim, az öt se lehet sokkal rosszabb, vagy mégis?
  • Sugam
    #6
    valaki infot a gamerol
  • Sephi
    #5
    Ehm en ma kaptam meg es fel sem tudtam alnia Tv eloll ugy 3 orat. Neked mi volt benne a csalodas? Mert szertintem fajn :)
  • Sir Quno Jedi
    #4
    A másik topic-ban már leírtam. Szar, kár vele próbálkozni, csak csalódást hoz...
  • Sephi
    #3
    Meseld el milyen pls.
  • Sir Quno Jedi
    #2
    Szar !
  • Sephi
    #1
    Na ez milyen? Azt halottam hogy mar nem RBRPG... igaz ez?