30
Trillian
  • mykrisz
    #30
    Sziasztok!
    Hogyan lehet megszüntetni, törölni a regisztrációt Trillian szerveréről?
  • krisz073
    #29
    Nem nagyon pörög a topik.
    Senki nem használja?
  • krisz073
    #28
    Sziasztok,

    Létezik ebből honosítót verzió?
  • Narxis
    #27
    Nemsokára jön az 5-ös verzió!
  • REPS0L
    #26
    üdv!

    valahogy ki lehet kapcsolni hogy az altgr + c re ne jöjjön elő a Preferences? köszi előre is!
  • Orionk
    #25
    Ez mi akar lenni? :D
  • banfaiadam
    #24
  • banfaiadam
    #23
  • banfaiadam
    #22
  • REPS0L
    #21
    üdv

    valahogy nem tudok új emberkét hozzáadni a listámhoz... :(
    mivel msnhez akarom adni, megcsinálom hogy csoport vagy partner hozzáadása, utánna msnt kiválasztom, root csoportba tegye, aztán névhez beírom az msn címet amit felvennék és ennyi, de ha beírom keresőbe a címet akkor nem találja... valami ötlet?
  • Orionk
    #20
    Honnan lehet most letölteni jó trillian programot?

    Innen jó?: http://www.download.com/Trillian/3000-2150_4-10047473.html?part=dl-trillian&subj=dl&tag=button&cdlPid=10844164

    Köszi
  • TommyC
    #19
    Szevasztok;

    most töltöttem le a Trillian-t, amit NewFronter linkelt be, majd felinstalláltam;
    De amikor indíom a progit akkor be akar jelentkeztetni a Trillian szerverére, ahol nekem nincs fiókom, így nem tudom használni S:

    A crack ami a hsz-be van amikor elindítom azt írja, "Cannot find pattern", tehát valahogy nem talál az exe-vel...a Trillian könyvtárába másoltam be, és onnan indítottam; próbáltam úgyis, hogy "Futtatás Rendszergazda ként", de semmi ):

    Nem tudjátok mit lehetne csinálni; az nfo ami van hozzá az németül van...
  • mcsaba
    #18
    Most próbáltam a trilliant, azért mert hallottam hogy egyszerre kezel több mess progit, nem tudjátok megoldható az is hogy a skype-os partnereim is ezzel érjem el, én találtam valami plugint de az megnyitja a skype-ot és csak úgy müködik, nekem olyan kéne ami skype nélkül is müxit, hogy csak egy mess program legyen a gépemen.
  • gabee86
    #17
    Hello mindenkinek! :-) Most installáltam fel az új Trillian Astrát, csak annyi a problémám vele,hogy nem Online a statusom,hanem Partially Online.Szóval ezt nemtom átállítani.Ha vki estleg tudna segíteni,előre is thx :-)
    gabee
  • Newfronter
    #16
    Trillian Astra

    Enjoy!

    Trillian 4.0a

    generic crack for astra builds 3x (includes IRC plugin):
    crack

    here's the generic adds remover:
    Reklám-eltávolító


    Nagyon jó már így alpha változatban is... Vistán különösen jól fest. :)
  • muttley00
    #15
    Hali! Vki nem tudja megmondani, h hogy lehetne rábírni a Trilliant, h kiírja az MSN-es személyes üzeneteket? Előre is kösz
  • Pip Boy
    #14
    Hali! Én azt szeretném kérdezni, hogy azt meglehet-e oldani, hogy a megnyíló párbeszédablak ne konténerben nyíljon meg? Mert most egyessével kell kikapcsolgatni. Előre is köszike!
  • htlecso
    #13
    Köszi!
  • Dj Faustus #12
    Olvass!
    * AOL, MSN, Yahoo video chat
    * Jabber, Novell Groupwise, Rendezvous Instant Messenger támogatása
    * Emotiblips (hangulatkifejező pittyegések)
    * History viewer
    * Plugin-ok támogatása (időjárás, E-mail figyelmeztető, miniböngésző, RSS támogatás)
  • htlecso
    #11
    Mi a különbség a trillian Pró és nempró között?
  • DBoy
    #10
    de a szerveren tárolja de trillianban nemrakja csoportokba ahogy msn be volt :(
  • Garfield
    #9
    Az MSN-nél nem úgy van, mint az ICQ-nál, hogy a szerveren tárolódnak a kontaktok?

    Egyébként a Trillianos rendezgetést tuti nem fogod megúszni, viszont vigasztaljon az, hogy utána csak egy XML fájlt kell lementened, ez tartalmazza a buddy list-et.
  • DBoy
    #8
    msnből trillianba
  • Garfield
    #7
    He?

    Most MSN-ből akarod átrakni Trillianba vagy a Trillian buddy list-jét akarod lementeni? Mert nem igazán világos...
  • DBoy
    #6
    sziasztok megtudom valahogy oldani,hogy van egy msn cimem és azon vanegy pár csoport és hát nagyon sok név.. hogy ezt a trilianba valahogy átrakjam mert ugyebár ott online-offline ba rakja jó lehet csoportokat nyitni de ha reinstallálok akkor megint megkéne + van pár 100 név az msn listámon ami nem lenne egy rövid folyamat átrakni a mappákba! pls valaki segítsen :)
  • cSuwwi
    #5
    ÁP!

    Olyan gondom lenne, hogy napok óta nem tudok felmenni Trill Pro-val az msn-re :/

    A jelszavam biztosan jó, mert a hotmail-t elérem vele.
    Csatlakozáskor ezt kapom:

    Error while connecting (Error Code: 12002).

    Valaki valami ötlet?
    thx
  • Harder
    #4
    nem veszítesz adatot, csak tedd fel a trillian-t a mostani icq mellé, egymástól függetlenül futnak. Az icq-t le sem kell törölnöd ha nem akarod, választhatsz épp melyik progival csetelsz. Legfeljebb ha már belaktad a trillian-t, törlöd az icq-t. :)

    ----------------------------------------
    Harder | www.gyik.com
  • Tovi
    #3
    Bővebben?? Egy meglévő ICQ mentésből tudom hogy lehet importálni, de az nem megoldás, mivel egy régi állapotot tartalmaz.
    a kérdés arról szólt, hogy a mirabilis szerveréről lehet-e, ill. a meglévő Trillian contaktlistát kellene menteni.
  • tomsolo
    #2
    igen, tudod importálni
  • Tovi
    #1
    Sziasztok!!
    A Trillian progival kapcsolatban szeretném kérdezni, hogy az ICQ szerveréről a kontaktlistámat le tudom szedni vele??? Újra kellene telepitenem a gépet, de félek, hogy elveszik az összes név.
    Vagy esetleg a meglévő CL-t kellene menteni valahogy.