26
A konzol portal
  • keledani
    #26
    Eladó egy 3004-es slim PSP,fekete. 2 hónapos,még 10 hónapig garanciális. Hibátlan állapot,karcmentes. Adok hozzá játékot és igény szerint memókarit is! Akit érdekel az írjon mailt vagy vegyen fel msn-en! Ár megegyezés szerint.
    email: [email protected] msn: [email protected]
  • Seth
    #25
    termonukleáris forrasztópákával, de szigorúan vákuum alatt
  • Tannana
    #24
  • Tannana
    #23
    valaki tudja hogy kell ki csippelni a ps2-t
  • Papesz
    #22
    Próbálj ide feldobni egy hirdetést, hátha.
  • BYF
    #21
    Hi all
    Van itt olyan ember [lehetőleg pesti:)] akinek van eladó jó állapotban lévő ps2-je? FONTOS lenne ha tudtok vmit akkor --> [email protected]
  • Carfanatic
    #20
    HI tudna valaki digimon 2003-hoz végigjátszást adni?
  • barret
    #19
    Aranyos,letesztelte a kukimat...Jó vagyok nála!
  • Dante2
    #18
    az oldal hivatalosan megnyílt.
  • CSOCSO
    #13
    muhahaha


    rd be a ps2 agy az x esetleg a gc nek a sstemjébe hogy:
    konzolponthu=TRUE







    és menni fog!:)
  • Sephi
    #12
    Nos en nekem be se jon szal :)
  • CSOCSO
    #11
    kék részt a konzol logo alatt felett...
  • Laalee
    #10
    biztos konzolos kódolja az oldalt :D
  • Ramza
    #9
    Ránézve a topik címére szerinted hol lehet???
  • Ramza
    #8
    "ha kijelölitek a ké részt ez van odaírva:"

    Nem tudom ki csinálta, de legközelebb meta tag-be tegye a kulcsszavakat, a keresők ettől sem fogják jobban megtalálni.
  • mb66
    #7
    ja ezt én is észre vettem felül meg alul ki kell jelölni az üres részt...
    ez az oldal cheatje... ehe
  • Sephi
    #6
    Ez hol is van?
  • CSOCSO
    #5
    ha kijelölitek a ké részt ez van odaírva:
    konzol, konzol.hu, konzol játék, sega, playstation, ps, ps2, playstation2, xbox, xbox konzol, gamer, console, konzolok, Sony, sony játékok, chip, playstation chip, csippelés, chipelés, ps2 chip, csippelés, xbox chip, xbox csippelés, játék lista, játék, lista, konzol, konzol.hu, konzol portal, portal, news, online, online games, final, final fantasy, fantasy, konzol, metal gear, metal gear solid, tekken, namco, tekken tag, doa, doa2, doa3, ninja, team ninja, shop, áruház, webshop, aruhaz, bolt, kontroller, controller, nintendo, mario, pokemon, dragon ball, dragon, ball, pikachu, DVD, dvd áruház, dvd shop, game shop, vásár, játék vásár, Jin kazama, pokemon játék, gamecube, game cube, cube, xbox, playstation, Electronic Entertainment Expo, games, video games, computer games, online games, reviews, previews, Starcraft, E3, Sony, Sony Playstation, Playstation, PSX, Sega, Sega Dreamcast, Nintendo, Nintendo 64, N64, action, adventure, sports, strategy, RPG, flight-sim, PC, Mac, Eidos, GT Interactive, Sierra, gamez, games, játékok, leírások, cheat, demo, letöltés, játékok, végigjátszás, gamer, játék, boy, GameBoy, gameboy color, gbc, color, gameboy, final X, Fantasy X, final fantasy x
  • CSOCSO
    #4
    hm.............
  • Sephi
    #3
    de jo lenne egy ilyen vazz...
  • Rincewind
    #2
    Tud valaki erről valamit? Mi lesz ez, ki csinálja, mikor indul?
  • Rincewind
    #1