11
Szal...
  • Sephi
    #1
    Na kerem. Jaccottam az elsot oszt jaccotam a masodikat... ez akar lenni a harmadik resz? Kerek rola infot!!! Hamarosan megkapom alig varom!
  • CHEAPBOY_GA
    #2
    :))))))
  • Sephi
    #3
    Ne rohogje :)))
  • Sir Quno Jedi
    #4
    Akár, de nem olyan jó, mint a 2 ! Pont az agond vele, mint a BoF5-tel, mi a jó büdös f@sznak kell annyit újítani, hogy a játék már elvessze az arcát ?!!
  • Sephi
    #5
    De mi a rosz benne?
  • Sir Quno Jedi
    #6
    Túl sokat kell rohangálni benne idétlen szörnyeket írtva, eltévedve, rém meg lehet unni. Grafika megkérdőjelezhető, a sztori érdemtelen. Talán ha nem kéne béna dungeon-okban rohadni, még jó is lenne, mert amúgy érdekelne, de nem bírom cérnával. A harcrendszeren is újítottak (feleslegesen, de még elviselhető), az egész nehézkes és a 3D-s mászak FULL felesleges és BÉNA, akár a BoF5-ben. Persze a BoF5 a harcrendszert is beújította, amivel elmennek a jó büdös francba, a mászka rész meg olyan szánalmasan steril és undorító designű, olyan szar a sztori és bénák a karakterek, hogy legszívesebben széttörtem volna a DVD-m, hogy ilyen szart csinálnak a kedvenc sorozatomból. A BoF így halott számomra a 4 az utolsó BoF !
  • Sephi
    #7
    Nekem teccet a Grandia 2 es az oszes BOF-ot (kiveke az 5-ost) vegigi vittem... remelem nem csaladok.
  • Sephi
    #9
    Aha es ennek pontosan mi koze is van a Grandiahoz ?:)))
  • Sephi
    #10
    Bazz... ha' megkaptam a Grandia Extreme-et es ha' jaj... szal nem az aminek szamitottam. Ugyanaz mint a Grandia 2 csak a story mas. Azert par ujitas van benne de ha csakarrol szolahogy mondtad hogy egyfesz hulye dungeonokba kell rohanglani nem latom jonak a tovabjaccast :( Es de tud idegesiteni az amikor az oszes szereplot mar az elejen megkapod brrr....
  • oichi
    #11
    Nem tudom mi bajoto van a Grandia Xtreme-el...sztem tisszta jó :)