11
  • [HUN]PAStheLoD
    #11
    nem ... majd a magyar világbirodalomba születnek a gyermekeink akkor az lol lesz ...
  • Bonewerkz
    #10
    szoval akkor: a legjobb golfos fekete, a legnagyobb rapper feher, a nemetek nem akarnak haboruzni, es amerikaban megkerdojelezik a szolasszabadsagot??!
    hova jutunk??!! meg a vegen megerjuk azt, hogy svajcbol magyarorszagra vandorolnak ki a szegeny csoro svajciak??
  • JTBM
    #8
    Ha hardware-sen, chipen belüli titkos kódolással, 1024 vagy még erősebb kulcsokkal védetten adják ki az új DVD-ket a mezei felhasználó nem fogja tudni feltörni. Persze lesz olyan, aki fel tudja majd törni. De ehhez le kell majd cserélni az összes jelenlegi DVD lejátszót és az nem lesz egy egyszerű és gyors móka.
  • JTBM
    #7
    A DVD szabványt nem informatikusok, hanem villamosmérnökök dolgozták ki, nem csoda, hogy nincsen benne ütős titkosítás. A következő szabványt már lehet, hogy informatikusokra bizzák, de reméljük, hogy nem ;-)))
  • GodBadka
    #6
    Hm. legfelsőbb. Bocsika.
  • GodBadka
    #5
    Nem vagyok az amerikai jog tudósa, de Én úgy tudom precedens csak végleges itélet lehet. Márpedig a legfelsőb bíróság ugye ezt felülbírálta.
  • [HUN]PAStheLoD
    #4
    Nah akkor majd nem az orruk elött rippelik a DVD-ket hanem benn a házban...
  • Orgi-CRPD
    #3
    Ne aggodj! Nem lesz az! ;-(
  • Balea
    #1
    Akkor lényegében most az történt, hogy nem $zartak a kútba, csak a kávájára és onnan lökték bele...