19
  • Rincewind
    #19
    A komoly grafikai stúdiók és reklámcégek itthon is Macintosh-t használnak, csakúgy mint nyugaton. Bár persze igazad van, ez csak a kivétel, amely erősíti a szabályt.
  • JTBM
    #18
    Az otthoni "kalóz" veziókból is az MS profitál, mert akinek otthon MS software-e van, az a munkahelyen is azt használ. (Mást nem is tud, mert nem ismeri) Kivételek vannak, de a többségre igaz. Ismer valaki itthon egy olyan komoly céget, ahol nem Windows van a felhasználók gépén?
  • JTBM
    #17
    Egyszerű marketing stratégia az MS részéről. Most alakul ki az informatikai infrastruktúra a távolkeleten és ha Linuxot kezdenek el használni, akkor vége az MS-nek a régióban. Majd 4-5 év múlva kamatostul bevasalja a mostani "adakozást".
  • Cat #13
    ha egyetemista/főiskolás vagy akkor 3e ft, és még officexp t is vehetsz ugyanennyiért, dobozzal, cakkumpakk
  • Benedekco
    #12
    5 rugót megér a winsav de többet nem! ha 5 rugó lenne akkor valszeg nagyon sokan meg vennék nem úhymint most
    B*SSZA MEG AZ EGÉSZ MICROSOFT A QRV* .....
  • Herds
    #10
    maj ha freeware lesz a windóz akkor lesz nekem legalis.... :) hehe, pénzt csak értelmes dogzra szabad költeni...
  • Rincewind
    #9
    Upsz, sorry a visszhangért. :/
  • Rincewind
    #8
    10k-ért én is megvenném. Akkor fullra jogtiszta lenne az egész gépem és minden, ami rajta van... :)
  • Rincewind
    #7
    10k-ért én is megvenném. Akkor fullra jogtiszta lenne az egész gépem és minden, ami rajta van... :)
  • TheZsenyka
    #2
    Én itt most megesküszöm, hogy ha leviszik 40$-ra (kb. 10E forintra) az XP árát), én veszek kettőt.
  • [HUN]PAStheLoD
    #1
    thaiföldi kormány eredetileg Red Hat Linuxot, és SUN StarOffice irodai programcsomagot kínált az akciósan kínált számítógépekhez

    és miután ezt megvették a Tájok lezúzták a linuxot és nyomatták fel az illegális tájszólálsos windózt...