40
Küldjetek nagyobb felbontású képeket!
  • I.C.ram
    #40
    Aki pronószínésznek megy az normális ember szerinted?? Itt kezdődik :D
  • Ramore
    #39
    :))
  • Madmaxx
    #38
    -> nem lesznek buzik :))
  • RelakSfromhome
    #37
    ŐŐŐ... Forró
  • RelakSfromhome
    #36
    Vagy ők is akarnak egy fórró nyalatot :D
    (ha jól tudom, hideg nyalat volt régen a fagyi)
  • BADE
    #34
    De most gondolj már bele,hogy ki lehet ez az elmebeteg!Tetszik a kép,de azért normális ember 500000 ember előtt nem csinál ilyet.Ráadásul mi van akkor,ha szegény 10 éves gyerekek ezt meglátják?:)))
  • Madmaxx
    #33
    nem kell olvasni
  • Madmaxx
    #32
    jaja macho rulezzz!
  • Ramore
    #31
    Még jobb képek:

    http://www.machomedia.hu/old/030824/
  • Bandew
    #30
    Szánalmas ez a topic.
  • fluga
    #29
    ird be a googlebe hogy timo és az első
  • Madmaxx
    #28
    hu most sasolom hogy kimoderálták a puncispriccelős képem! De gyors ma itt a moderátor:))
  • KennyG
    #27
    "ééédi!"
  • Ramore
    #26
    Itt sok fotó található a parádéról!!!

    http://hp.d2.hu/people/2003/0823
  • CSOCSO
    #25
    hááát ez elég kömény...mondhatnám ugyis hogy lerángattam volna onnan 500 biztonságin keresztűl is:)
  • Laalee
    #24
    vagy ugy gondolta mekkora poén már
  • Laalee
    #23
    lehet a békesség miatt verte csak meg :D
  • Madmaxx
    #22
    Adj linket és utánna olvasok. )))
  • fluga
    #21
    olvass utána:)
    szakitottak, belucci kisasszony meg feljelentette, hogy timo befüvezve megverte őt, ilyen faszságok. ráadásul az mbert,ha be van tépve nem pont a verekedős hangulat uralja,hanem a békésebb forma,szóval kész röhej.
  • Madmaxx
    #20
    ez milyen sztori is volt?????? én nem vagyok ennyire jólértesült!
  • Galy
    #19
    ezt nem tudtam!

    mekkora szar ez a tar.hu

    akkor sosem érem el :)

    bár érdekes, hogy feltölteni tudok....

  • fluga
    #18
    nemtom, de nekem alapból unszimpatikus az olyan picsa, mint ő. rettenet egy növény, ld. Timo vs. Belucci sztori.
  • Madmaxx
    #17
    csak nálad gond Galy! Vedd le a proxyt a tar.hu csak magyar cimről elérhető!
  • Davidus
    #16
    Hm ilyenek mennek a bukarest parádén? Jövőre lehet hogy megnézem:)
  • Galy
    #15
    "The page cannot be displayed"

    :-D
  • Madmaxx
    #14
    És az én kedvencem:
  • Galy
    #12
    randának randa, de azé.....

  • Xboxman
    #11
    Fujj de ronda csaj!Olyan képe van mint egy 10éves gyereknek
  • RelakS
    #10
    WOW!!!
    Prömier plán!! :DD
  • Galy
    #9
    nesztek!


  • Galy
    #8
    mindenki a pináért van oda! mit csodálkozol ezen???
  • fluga
    #7
    nemtom ki miért van oda ezért az idióta kurváért, de ennél hülyébb picsát a föld nem hordott a hátán. sorry a durva kifejezésért, de ez van. ez a pár hónappal ezelőtti eksönje timoval...röhej.
  • Madmaxx
    #6
    www.machomedia.hu
  • sharpshooter #5
    Neee!!!!
    Tudtam, hogy elkellett volna mennem....:)))
  • Multisync
    #4
    Nem hiszem, hogy "erről" csak ennyi kép lenne! Küldjetek plíz még képet vagy linket!
  • Multisync
    #3
    Köszi a linkeket! Egész jók! Pedig volt nyalás, tutira, kb. este8 körül, amikor a felvonulási téren volt az E-klub kamion, a jobb oldalán voltak(ha a Hősök tere a kamion baloldalán van) Nagyon tuti volt! :)) (de persze csak én lehetek ilyen hülye, hogy nem viszek fényképezőgépet! :)) )
  • Harder
    #2
    Én ezeket találtam, van ahol egy pucér csaj lóg le, viszont nyalásra nem emlékszem :)

    http://kep.tar.hu/ath/index.phtml?aid=27589085
    http://web.externet.hu/vadaszg/capsulecorp/digitcam/bpparade/
  • Multisync
    #1
    Igazából a topicot azért nyitottam, mert a "fele királyságomat" odaadnám annak aki küld egy-két képet Niki Belucciról, az E-klub kamionról! Persze olyanokra gondolok, amiken valami action van! :) Pl.amiket láttam csak sajna fényképezőgép nem volt nálam: a csaj teljesen meztelenül belekapaszkodik a csőbe és beterpeszt (kb. akkor volt, amikor beért a kamion a Hösök tere elejére), vagy amikor már állt a helyén a kamion, és valami szerencsés csávó nyakába ült, az meg ott a nagyközönség előtt elkezdte nyalni! (Na itt öntöttem magamra egy korsó sört! :)) )
    Szóval ilyen képekre gondoltam elsősorban, mert ezeket nem igazán lehet megtalálni publikus oldalon, max cenzúrázva, de az nem ér semmit! Persze küldhettek nagyon tuti képeket bármi másról is, ami a Parádén volt!
    Ígérem, ha összegyűlik elég sok és elég jó kép, csinálok egy weblapot, ahol fent lesznek!

    Ha van képetek, előre is Thanx!