29
Adobe After Effects 5 alapok
  • HappyMilk
    #29
    Probald meg inkabb a 7-est hatha az elindul errorok nelkul, innen a sg.hu-rol
  • Crokin
    #28
    És hol találok olyat? (WinXP Pro)
  • artschi
    #27
    Microsoft Visual Runtime Library-t próbálj meg installálni, talán segíteni fog.
  • Crokin
    #26
    Segítség!
    Adobe after effect 6.0 pro 30 day trial version.
    Install megvan, de nem indul el. Microsoft visual c++ runtime erroral elszáll. Mit kell hozzá letöltenem? Nem találtam sehol semmit, még az adobe support forumban is szarnak az ember fejére.
  • OPM
    #25
    valaki segítsen légyszi, hogy hogyan kezdjek hozzá?
    utána már biztos elboldogulok! :)
  • OPM
    #24
    googlén próbáltam
  • Gladiator
    #23
    esetleg origon írd be after+effects tutorial
  • Gladiator
    #22
    ok
  • OPM
    #21
    ok, az erő legyen veled! :)
    de aztán keress nekem, hátha te találsz valahol, valami!
  • Gladiator
    #20
    ok. majd:-)) most el vagyok foglalva a fénykardommal. érzem, közel vagyok a megoldáshoz!! :-)
  • OPM
    #19
    cserébe keress nekem magyar tutorialt :)

    vagy valami leírást magyarul a progihoz
  • Gladiator
    #18
    és ez frame by frames megoldás. az nem jó
  • Gladiator
    #17
    na, viszont le kell tölteni avmi commotiont. mijaz?
  • Gladiator
    #16
    isten avgy! találtam ott lightsabert!
  • OPM
    #15
    http://aftereffects.lap.hu/ <-itt is elég sok cucc van, de magyar tutorialt sehol sem találok :(
  • Gladiator
    #14
    király képeket csinálsz, bár mondjuk csak 2-t láttam.
  • Gladiator
    #13
    oks. és lézerkardot véletlenül nem tudsz csinálni?
  • fluga
    #12
    nézd meg a saját képek topikot az általános eszmecserében. ott van néhány munkám.
  • fluga
    #11
    seralt itt most nem tudok. ajánlom a serialz2000 vagy serials2000 programot, 2hetente jönnek az új törések/serialok hozzá,elég jó,keress rá, ha tudsz németül, akkor a www.gullii.com-on megtalálod (lehet hogy 1 l-el vagy 1 ivel irják)
    és igen, foglalkozom a témával, de főleg max és photoshop. ae 5.5el már nagyjából megismerkedtem.
  • Gladiator
    #10
    kösz. serial numbert nem tudsz? a hollywood fx-hez. te komolyan nyomod ezzel? egyáltalán próbáltad már?
  • fluga
    #9
    ja nem csak 500at:)
    érdemes grafikai portálokon is körbenézni, mert nembiztos sőt tuti, hogy a kereső nem adja ki az összeset. ld www.deviantart.com
  • fluga
    #8
    srácok mire való az internet? google, after effects tutorials és kiad vagy ezret.
  • Gladiator
    #7
    ja, meg az érdekelne, hogy be importáltam egy filet, ráraktam effektet, elindítottam a lejátszást. de amikor visszanéztem nem volt benne az effekt. meg, hogy lehet "kiírni" miután végeztem? és hogy lehet gyorsan tekerni, mert nekem úgy megy, hogy másodpercenként 3-4 frame, és így mire elérek mondjuk a 12. perchez, addig megunom az életem. és ugrani nem tudok, hiába írom be az óránál, hogy hova akarok ugrani.
  • Gladiator
    #6
    kano = jano
  • Gladiator
    #5
    na, kano szerint a hollywood pléugin csomaggal lehet olyat csinálni.
  • Gladiator
    #4
    én is ma kezdtem. fénykardot akarok vele csinálni. már vmi kezdetleges izé sikerült, de az nme vmi jó.
  • OPM
    #3
    és te egy kicsit nem tudád elmagyarázni, hogy hogyan kezdjek hozzá? mert fogalmam sincs :) photoshophoz értek, úgyhogy csak egy kis indítás kellene, hogy mit mivel/hogyan kell csinálni utána rájövök mindenre
  • Sound
    #2
    Tudtommal(ami nem jelent semmit :D) nincs magyar kiadvány hozzá. Ellenben van neki szép manualja, és van amazonon sok drága de fene mód jó könyv AE-hez. Szal tessék angolul tanulni :)
  • OPM
    #1
    most szeretnék elkezdeni dolgozgati ezzel a progival, de nem nagyon sikerül rájönnöm, hogy hogyan müxik :)
    nem tudtok valami magyar leírást hozzá?
    thnx!