11
...a webes 777sms megszüntetése ellen
  • Jrex
    #11
    A virunga nemzeti parkért
  • Boconadi
    #10
  • TheZsenyka
    #9
    Háát, nem tudom befogadják-e. Azért ott is van egy színvonal ami alá nem szívesen mennek... ő...
  • Balo
    #8
    mehet!
  • Manta
    #6
    Miért is folyik ez az aláírásgyűjtés? Mert egy cég megszűntetett egy szolgáltatást, amit addig ingyen nyújtott. Miért is ne tehetné meg? Nem a pékségek zártak be, elzárandó létezésünk alapfeltétele, a kenyér forrását, hanem egy extraszolgáltatás szűnt meg, ami még csak egyedülálló sem volt. Mit tesz ilyenkor az okos netező? Keres másik szolgáltatót. És a buta netező: elkezd fórumokon sírni és aláírást gyűjteni. Szánalmas. Majd ha egy szemétlerakó ellen, vagy mondjuk egy elkerülőút építése mellett szervez valaki aláírásgyűjtést, akkor aláírom.
  • Speth
    #4
    ennek van valami értelme?
    Szerintem szarnak rá, hogy hányan írják alá.
    Ennek ellenére aláírtam. Nekem hiányzik. Sokkal egyszerűbb volt, mint most a külföldi sms szolgáltatókkal szarakodni!
  • TheZsenyka
    #3
    Megmondom a frankót, először arra gondoltam, hogy támogatom az elképzelést és aláírom a petíciót. De... eszembe jutott, hogy hány átokverte alkalommal kaptam 777sms-es üzenetet. Ha válaszolni akartam rá, be kellet pötyögnöm tököm kódokat, amihez nincs kedvem. Ha valamit mondani akarsz, gondold át ötször, fogalmazd meg tömören és küldd el a telcsidről. Engem majdnem a sírba kergetett a 777sms az említett probléma miatt.
  • Manta
    #2
    LOÁL
  • ThePartyFace
    #1
    Link