31
Bruta
  • Nimeth
    #31
    49mp Rush-ba... yess:P
  • ppulai
    #30
    én asse tom hogy az uj verziot honnan töltsem le :D pls help!!meg tud valaki majd cracket???
  • djjeges
    #29
    Nemtuggyátok hollehet letölteni a full játékot vagy a cracket?mert nekem csak demó van meg
  • maxius
    #28
    Azért nem ártott volna ebeb a játékba 1-2 logikai fejtörő sem...
  • TheZsenyka
    #27
    Na de ez két évvel korábban, nem pedig két héttel korábban lett generálva :)
  • Braveheart
    #26
    43 mp Rush módban! :)
  • dolfy #25
    Üdv!

    Ennek egyépként már létezett egy topicja, még Imyke hozta létre nem is olyan régen, kb. 2 hete. Na mindegy, egyépként nekem is bejön, öcsémmel ketten szoktuk nyomni, de így az egyik félnek elég nehéz az irányítás.
  • Lobster
    #24
    Asszem sacc 8 millánál tartok surviban... Jobb napokon könnyen összejön a 3-5 milla. Az más kérdés, hogy nem a tudás, hanem a szerencse dönt, hogy 800 ezer felett hogyn jutsz tovább... :)
    Innentől csak a bonusmagnet+bonus economist kombó ment meg, a sűrűn érkező pajzs, freeze, doubleXP... stb cuccokkal. Persze az uccsó pillanatban egy death clockot is el kell nyomni, azzal még sok100ezer pont összejöhet.
    És nem mindegy a választott fegyver sem, többnyire a gauss shotgun vagy a plasma cannonnal lehet millizálni...
    Üdv!
    ui: egyik ismerősöm 10 millánál tart. No az már tényleg nem semmi... ;)
  • Match
    #23
    már végignyomtam az egészet hardcore-on...
    sztem a vége egész könnyu.
    meg mar van 3 millios survivorom is :D
  • Laky
    #22
    Az 1.9.8-ason??
    Én már azon is túl vok :))))))
  • Match
    #21
    ha már nem ír ide senki, eldicsekedek hogy végignyomtam hardcore-on :D
  • Match
    #20
    basszameg!
    3.3 hardcore...killing névvel...kurvanehéz volt!
    viszont hoyg ti hogy csináltok milliókat survivor-be, azt nem tudom, nekem 400 valamennyi ezer a legtöbb de akkor már úgy jönnek hogy pajzs nélkül végem van!
  • maxius
    #19
    Normalban végigjáccottam, de hardcoreban 1.6 nál megakadtam...
  • antijedi
    #18
    ehh isten ez a game! :)
  • maxius
    #17
    Crimsonland mindenkinek!!!
  • Rockety
    #16
    Zsenyka egy mailt lökjél [email protected] -ra, fontos!!! Daocal kapcsolatos és a hotmailes címedre nem tudok írni.
  • TheZsenyka
    #15
    3 secc alatt lerántod...

    Mindenkinek egy király crack vadász hely.. :D Az 1.9.3-ra figyelj. Amúgy itt gyakorlatilag mindenhez találtok crack-et.
  • DeXoSZ
    #14
    astalavista.box.sk -n van hozzá törés
  • Joint
    #13
    lejárt az ingyen játékidő , lelehet valahonnan huzni egészbe? :)
  • DeXoSZ
    #12
    44et még csak 3x értem el :)
    a legjobb nálam most 46
    Feltöltöttem netre az eredményt, ott a legjobb 50 volt, de el nem tom képzelni, hogy csinálták
  • TheZsenyka
    #11
    Háát.. annyit majdnem csinálok ha meg sem moccanok... na jó, akkor csak 21 a rekordom :D
  • Factor_007
    #10
    nekem rush modban 28 a rekord
  • TheZsenyka
    #9
    Ehh... nem rossz... nekem sikerült "feltornáznom" a RUSH eredményemet 41 másodpercről 42 másodpercre... :D

    De azért nyugtass meg, nem tudsz 5x egymás után 44 sec-et csinálni?!
  • Factor_007
    #8
    idegesitő egy játék arról nem is beszélve hogy az irányitás is el van baszva
  • DeXoSZ
    #7
    nekem 44 sec lett RUSH módban a legjobb
  • dikki*yysw
    #6
    Elfelejtettem hozzátenni, hogy szerintem.
  • dikki*yysw
    #5
    automet=automex nah
    Letőttöm megnézem. A topic meg inkább elfér mint a reklám, honnéttöltsemle, stb. topicok.
  • TheZsenyka
    #4
    Mindenesetre királyabb mint pár értéktelen gamma ami felvonul a fórumban :D
  • steweee
    #3
    remek.ennek kár volt topicot nyitni
  • dikki*yysw
    #2
    Régen volt egy felülnézetis játék, egy kórházba szabadultak be vmi szörnyek és minden dokit meg beteget félig szétrágcsáltak.
    Pont tegnap került szóba a 486-osok korában sláger automet cd rom-tár :)) Olyanon volt.
  • TheZsenyka
    #1
    Aki nem ismerné: egy irgalmatlanul eltalált felülnézeti lövöldözős agresszió. Leginkább talán a Tower Assault-ra emlékeztet, akinek mond ez a név valamit (Amiga, C64). A gammában szintlépésekkor Fallout szerű PERK-eket lehet nyerni. Egyébként ők készítették a Lionheart-ot (Reflexive).

    Crimsonland



    Aki RUSH módban tovább életben tud maradni mint 41 másodperc, az feltétlenül szóljon...