3389



MMA szoba az IRC-en!!! (channel: #hun-mma)...WebIRC:
KATT IDE!!!
  • ÁjjLe BoBBi
    #702
    jaja jó volt! mekkora volt már mikor az a nagy torony Sapp alig bírt megállni a lábán :))) meg ott röhögtem miket ut :)) tiszta Bud Spancer volt :) mikor megfogta egyik kezével a csávót, azt a másikat hátra húzta, aztán várt, majd bepancsolt egyet :))) ott fetrengtem a tv előtt :DD
  • Jano
    #701
    Megnyertem a fogadást... :D
  • Guest
    #700
    #700
  • Guest
    #699
    Valóban?
  • Jano
    #698
    Volt 1-2 régebbi meccs is, pl. Mirko Cro Cpo vs. Remi Bonjasky, Kimo vs. Bob Sapp.
  • Prank
    #697
    a tavalyi gála ismétlését:)
  • Guest
    #696
    Mit? :o)
  • Jano
    #695
    Ja, remélem nézitek!
  • Jano
    #694
    Sajnos tegnap nem tudtam szólni, de volt néhány régebbi meccs. Andy Hug, Aerts, Sefo, Hoost, Abidi. Nagy részüket már láttam, de legalább nem a tavaly év végi gálát ismételték huszadszorra.
  • Punker
    #693
    szerintem nem :(
  • #692
    na volt?
  • Punker
    #691
    lesz ma közvetítés?
  • #690
    na ha vki nem akar a júrósportra várni

    k-1.scandinavia.2004.part1.swedish.dsrip.xvid-mam.avi 700,06MB
    k-1.scandinavia.2004.part2.swedish.dsrip.xvid-mam.avi 700,07MB

    megtalálható ezen a dc-s hubon: NSF.zapto.org
  • neménvoltam
    #689
    nem is az a lényeg
  • neménvoltam
    #688
    mittudoménhogyírják
  • Jano
    #687
    :D Abidi.
  • neménvoltam
    #686
    Tegnap csak a végét láttam, ahol Agili-ről volt pár info.
  • Jano
    #685
    Tesóm aszondja, hogy az elején mutogattak régebbi nagyonkirály meccseket is, de én nem néztem. :/
  • zoli80
    #684
    az fasza,akkor majd figyelem.
  • Punker
    #683
    itt mindig jelzi valaki ha meccs van.
  • zoli80
    #682
    irjuk mar be ha valahol van valami izgalom,engem nagyon érdekel ez a sport,csak lusta vagyok állandoan az ujságot bujni,nomeg asszem nincs is.tehát ha valahol k1 nyomnak tudassátok pls.
  • Instict
    #681
    ideje lenne, hogy leadják már a szilveszteri gálát :\
  • Punker
    #680
    megint ismétlés volt :(
  • Punker
    #679
    még az első meccsét se adták le :((((
  • neménvoltam
    #678
    Akebono visszatér a K1-be

    február 19. 14:06
    [MTI]

    Visszatér a világ egyik legdurvább küzdősportjához, a K1-hez minden idők egyik legjobb szumósa, Akebono. A profi szumósként a legmagasabb - Yokozuna - szintet elérő versenyző március 27-én, a tokiói Saitama Super Arenában száll ringbe Japán egyik legjobb harcosával, Musashival, aki a múlt évben egészen a K1 döntőjéig menetelt.
    A szumótól 2001-ben visszavonult, hawaii születésű Akebono egyszer már próbálkozott a K1 világában, ám a szilveszterkor megrendezett "gálamérkőzésen" vereséget szenvedett az amerikai Bob Sapptől.

    A hárommenetesre tervezett ütközet első felvonásának végén a valamikor az észak-amerikai amerikaifutball-bajnokságban (NFL) szerepelt, Bestia becenévre hallgató - maga is csaknem kétméteres és 170 kilós - Sapp padlóra küldte a 202 cm magas és 210 kilós Akebonót.

    A 34 éves ex-szumós eleinte érvényesítette testi fölényét, s többször a sarokba szorította Sappet, ám a már régóta jelentős rajongótáborral rendelkező K1-es versenyző lábrúgásaival, illetve ütéseivel megrendítette ellenfelét, akinek az orra is elkezdett vérezni. Végül az első három perc lejárta előtt kétszer is kiütötte Akebonót, akinek másodszor már nem sikerült felállnia.

  • Punker
    #677
    a tavalyi VB volt
  • ÁjjLe BoBBi
    #676
    ez mikori volt ? mert nagyon nem tetszett hogy ignásov kikapott :(
  • Punker
    #675
    ja :(
  • Dzenu
    #674
    Francba, má megin csak ismételgetnek. :C
  • Punker
    #673
    EuroSport!!!!!
  • Loál János #672
    Nabaz, vehetek kazit, tuti nem leszek otthon. Kösz az infót.
  • neménvoltam
    #671
    senkit se érdekel?
  • neménvoltam
    #670
    Február 14-én lesz: Február 14-én lesz: K1 Scandinavia, Február 15-én: K-1 JAPAN SERIES
    Hétfőn Fight Club Eurosporton.

  • Punker
    #669
    szerintem nem
  • #668
    tegnap volt Fight Club?
  • Punker
    #667
    azt nem láttam még.
  • #666
    és CroCop pár nappal ezelötti Pride meccsét?
  • Punker
    #665
    mert úgy már láttam....
  • #664
    ha annyira kíváncsiak vagytok rá, akkor miért nem szeditek le dc++on valakiről?
  • Jano
    #663