31
  • Inquisitor
    #31
    User Error ellen nincs orvossag ... :(
  • Bonewerkz
    #27
    en meg azt rugnam szajba, aki ilyen virusokat ir + szilankosta tornem az osszes ujjat kezen-laban, hogy soha tobbe ne tudjon gephez ulni....
  • Kosh
    #26
    ide vezet a fene nagy os-be integrálás...
    ugyebár az outlook a windows része, mezei láma user ha levelezni akar kapasból ezt teszi fel mert kéznél van, szépen makrózható, ezer dologgal kötést létesít
    nem csoda ha valaki ezt gonosz dolgokra eccercsak kihasználja

    ha nem lenne ez a szar a win része akkor minden user kénytelen lenne valamilyen levelező progi után nézni, akkor viszont nagyon sokféle progit használnának, nem ilyen nagy számban ezt a vírusmágnest, egy unatkozó seggarcú kóder meg mivel tud nagy galibát okozni? ha olyan progit használ ugródeszkának amit 10 lámából 8 használ
  • I.C.ram
    #24
    Undorítónak tartom, hogy egyes kompjuterbuzmák, azzal szorakoznak, hogy a másik életét megkeserítsék!!! Kurva anyjukat!! Én is kaptam csomó ilyen emailt, de hülye nem vagyok hogy kinyissam. Nem is értem, hogy a sok láma miért nyitottak ki!
  • HappyBoy
    #22
    És az elmúlt héten 1 millió kezdő kapott/vett gépet? Na neeeee.
    Hidd el, megnyitja a 500dikat is.
  • Mice
    #19
    Arra az egyre nem is gondolsz mi, hogy ha valaki nem a saját gépét használja hanem publikusat, ahol nincs semmilyen mailprogi telepítéséhez joga. Gondolod, hogy mindegyik szándékosan nyitja meg? Ha valakinek nincs nagy mailforgalma és csak egy ilyen virnyákos mail érkezik a pládájába a freemail pl. csuklóból nyitja az elsőt.

    Én a vinyótörlő vírusokat az ilyen taplófejüeknek mint te, azoknak küldeném. Fikázni azt mindenkit tudtok de amikor bármelyik is segítségre szorulna akkor dielama-val jöttök. Pont az ilyen magad fajta csaksajátmagammaltörődök típusú tetük miatt van annyi láma.

    Igazán büszke lehet rád anyukád!
  • [HUN]PAStheLoD
    #18
    na igen! Halál a lámákra? :D
  • HuAn82
    #16
    lol
  • Gabest
    #14
    akinek nem jut, annak szivesen átirányítom az enyéimet :D
  • [HUN]PAStheLoD
    #13
    heh... nembaj egy kis lámaszűrést csinál a neten!
  • Lazarus
    #12
    ma kaptam ilyenből 3at
  • Mike at home
    #11
    neha le szoktam mentegetni, hogy meglegyen a gyujtemenyemben

    mondjuk eleg lusta vagyok, meg mindent elszorok, ugyhogy a gyujtemenyem nem tul nagy :))
  • Mike at home
    #10
    nem kell ottlukast hasznalni

    azt azert megnezem, amikor jol beallitott Operaval, McAfee tuzfallal, browseres mailbox felulettel vmi is aktivizalodni tud
  • mireez
    #8
    vatta baj? nekem van vagy 11 e-mail címem, freemail freeweb, primposta, freestart stb, van amelyiken több camem is van, de én miért nem kapok? Najó, nem azt mondom hogy SOHA nem kaptam még semmilyen vírust, de azokat csak mosolyogva törlöm:)))
  • SirBubu
    #6
    na majd a Dr.Web leirtja (ha van)
  • ThomasTheKoRner
    #5
    En meg ma kaptam egy levelet,amelyben ennyi allt:A level virust tartalmazott,ezert a level tartalmat toroltek.A Targy:Virusveszely.virus warning...
    Na ezt ki irhatta?A POP3 szolgaltatom vagy ki???Amugy volt a levelnek valami melleklete,de azonnal toroltem az egeszet...
  • Inquisitor
    #4
    Van egy fazon akitol en freemailre az OSSZES megjeleno virust legalabb 6x megkapom :)
    Hihetetlen, hogy 3 ev alatt nem tudott se egy virusirtot szerezni, se egy kis eszt, hogz NE nyisa ki az ilyen levelket .....
    (IMHO aki meg Outlook-ot hasznal ES nem tesz ovintezkedeseket, az meg is erdemli.)
  • HappyBoy
    #3
    De én nem akarom elhinni, hogy 1 millió fasz felhasználó lenne, aki már a 1500-dik ilyen beszopatós levelet is megnyitja. Ennyire hülyék nem lehetnek az emberek. Itt már nem is jár a korsó a kútra, hanem csak törik meg törik meg törik meg törik meg törik meg ......
  • HappyBoy
    #2
    Délután óta 3 email címemre 71 sobig.f levelet kaptam. És 10 db levél pattant vissza nekem, hogy nem tudta kézbesíteni. Szal legalább 10 címre valahonnan az én címemet hamisítva küldött ez a g*ci vírusos levelet.