24
Játékosok oldala!
  • Trespasser
    #24
    Már lassan tudom mi felé fogok orientálódni. De nem mondom el, majd meglátjátok!

    Addig is nézzétek és írjstok véleményt.
  • Mr.Macho
    #23
    szal elég ha a szerveren van php telepítve
  • Mr.Macho
    #22
    jah, csak nem kell hozzá sql adatbázis
  • skristof
    #21
    az olyan, mint a php-nuke, meg hasonlok?
  • Mr.Macho
    #20
    innen
  • Mr.Macho
    #19
    valaki le tudná nekem lécci szedni az új textportált a www.textportal.hu-ról és felrakni valahova ahonan én is le tudom szedni? csak 1 MB
  • skristof
    #18
    aztat honnan lehet szedni?
  • Lazarus
    #17
    Ja és phphome2 pakkot ajánlom sql és php futtatásra a gépen, úgy nem kell minden tesztnél feltölteni a szerverre
  • Lazarus
    #16
    Ja és ha már phpnukeot vagy postnukot használtok akkor legalább tűntessétek el minden nyomát...

    Hozzászólás:

    Megjelenítési küszöb







    erre biztos hogy szükség van? szvsz érdemes kicsit szarakodni vele.

    A Designok amik nekem tetszenek:
    kisebb infosite: http://www.homelanxtreme.com/index.php
    nagyobb hírsite: http://www.homelanfed.com/

    Lehet hogy ez kicsit sok de én már csak ilyen telhetetlen vagyok
  • The Garrett
    #15
    hát gameportot igyekszünk up-to-date tartani, de főként a MP játékok terén

    http://gameport.utca.hu
  • Lazarus
    #14
    De sok új oldal nyílik mostanában... nem baj.

    Matrix hogy milyen gémeroldalt olvasnék szívesen? Olyat mint a hw. nagyon sűrű frissítés, egyediség, jó társaság (ehez már el kell jutni egy szintre), könnyű kezelhetőség.
  • The Garrett
    #13
    Gameport jobb :)
  • Toya
    #12
    Igazad van teljes mértékben, sok szerencse kell ahhoz, hogy egy új játékoldal befusson a maiak mellett.
    Szerintem is az a jó megoldás ha valaki olyan területre próbál specializálódni ami még nincs igazán lefedve, mert némelyik területen nehéz felvenni a versenyt a mára befutott oldalakkal.
  • dikki*yysw
    #11
    Nyisd meg :)
  • antijedi
    #10
    ez viszot tényleg jó 5let :D
  • dikki*yysw
    #9
    Akartam is nyitni egy topicot mostanában, hogy "Bejelentések" vagy valami ilyesmi. Mert ha most minden oldal nyit magának egy topicot az nagyon jó lesz. Vagy ha vki ír vmi cikket, ott szólhatna, nem kéne a játék topicját ilyennel nyomatni.
  • antijedi
    #8
    de ilyen viszont már van... :DDD
  • M@TriX
    #7
    egyébként nem rosz ez a topic, mert lehet beszélgetni a gémer oldalak működéséről vagy 5letekről, vagy mit szeretnének a gémerek.
    Na ez jó 5let. ;)
    Mit szeretnének a gémerek egy játékoldalon, mit várnak el egy játékoldaltól... stb. ;)
  • antijedi
    #6
    pontosan, orientálodás jó 5let, mert szvsz nem tul jo ilyenért uj topicot nyitni, viszont ha már van valami szükebb téma amire ráálsz akkor anak a gamenak a topicjába még belefér egy reklám...
  • M@TriX
    #5
    azért meg kell dolgozni ám ;)
    Az én oldalam 1 éve indult és kemény munka kellett a mai helyzethez. Próbálj valamire orientálódni... úgy hamar el lehet érni sikereket... persze ez az igénytől függ. Ehhez sok mázli vagy megérzés kell...
  • Trespasser
    #3
    Miért ne?
    Hogy legyen látogatottság...

    Vagy adj jobb ötletet.
  • antijedi
    #2
    reklám miatt azé nem kéne uj topicot nyitni...
  • Trespasser
    #1
    Hi!

    Csinálok egy oldalt, ahova várom a tanácsaitokat, hogy miket lehetne még feltenni az oldalra. Nyugodtan írjatok a fórumba és nyugodtan nyissatok ott új témákat.
    GAMEPORTAL