879
Írd le!
  • sz4bolcs
    #798
    Ezt álmodtad, vagy tényleg?
  • DJKonya
    #797
    azt álmodtam hogy mentem éppen a telepre a kamionér mer indultam olaszba dolgozni és senye meg boldva közt látom hogy történt egy baleset a szemem előtt, megállok kipattanok a kocsibol oda megyek először a toyotás csávóhoz ő eszméleténél volt meg minden aztán megyek a bmw felé akkor látom hogy az nikiék kocsija, és először megnéztem az apját ő talán rendbe volt de nem volt eszméleténél niki úgyszint nem volt eszméleténél de leállt a szive is, kiszedtem a kocsibol nagynehez kihívtam a mentőket de elkezdtem újraéleszteni nikit, 20 perc alatt ért ki az a qva mentőhelikopter és hiába próbálltam újraéleszteni ott halt meg a kezeim közt
    Niki már csak a volt barátnőm:(
  • Qwerty4
    #796
    Kurva jó.Én is szeretek ilyen lehetetlenségeket álmodni.Sok összekevert részlettel, magából kifordult világgal.
    Jobb, mint egy akármilyen film. :)
  • sz4bolcs
    #795
    Omg. Az egyik tanárom feltalált egy ilyen repülő kötelet, bele kellett kapaszkodni, és felvitt minket az égbe, és repültünk amerre akartunk. Aztán eljött hozzánk vendégségbe, és valami idegen krikszkrakszokkal elkezdett levelet írni egy lapra, és mindenki csodálkozott rajta, hogy hogy ismeri a héber nyelvet.
    omg, aztán egyetemen voltam, új tanárok, csoporttársak voltak, fel kellett fedeznem a termeket, a csoporttársakat, volt valami magyartanár, és osztogatott kötszert óra végén, lecseszett mekkora béna vagyok, mert nem találtam meg a dobozt, ahonnan kellett kivenni.
    Aztán meg csattanóként kiderült hogy az öreganyám is ott fog tanítani, tartott is volna nekünk valami órát, de én eltévedtem az épületben.
    Az álmom harmadik részében egy holdutazásra lehetett indulni, volt vagy 50 ember, aki jelentkezett. Nagyon vártam, de valami olyat éreztem, hogy nagyon messze van, ez nem csak egy egyszerű utazás, és nagyon nagy a kockázata, hogy elromlik valami. Láttam, ahogy lebed az égen egy óriási tölcsér kikötözve, az a rakéta, ami föl fog vinni.
    Nem tudtuk, mikor lesz a start, és próbáltunk telefonon elérni valami ismerőst, aki ugyancsak befizetett az utazásra, de nem vette föl.
    Kocsiban voltunk, és apum vezetett, nem figyelt erre leugrattunk 100 métert a hídról a lenti autópályára. Aztán valahogy odaértünk a kilövő állomáshoz, ami olyan volt, mint valami vidámparki hullámvasút, vagy inkább ilyen nagyhajó féle. Én meg ott nyafogtam szüleimnek, hogy meg sem zuhanyoztam, nem akarok büdösen a holdra menni. :D

    Bocsássatok meg, hogy ilyen dadaista álmaim vannak. :))
  • Mr_no_NaMe
    #794
    You fail at failing.
    No, that's not a double negative!
  • motyodlee
    #793
    egyszer azt álmodtam, hogy futottam fejvesztve egy nyirkos erdőben. Elég sűrűn álltak a fák egymás melett, néhol elég szűken lehetett elférni futás közben, aztán egy ilyen nem éppen széles járaton akartam átfutni, mire leesett mindkét kezem
  • R0zs0máK
    #792
    Hagyjad nem érti amit olvas...
  • Neoncsoves
    #791
    ember, nem fogok egyből adatlapot nézegetni...
  • DJKonya
    #790
    ma éjszaka ott aludtam barátnőmnél és reggel mikor ő ment a városba én arra ébredtem hogy egy angyalka jön felém aztán puszilgat meg simogat, aztán felébredtem és tényleg egy gyönyörű angyal feküdt melletem:$:$
  • LittleL
    #789
    Bazz...éppen itt volt az a csaj akiről álmodtam..jött fagyizni...ez tuti jelent valamit :DDD
  • Drephis
    #788
    délután elaludtam kicsit.

    egyik rokonommal beosontunk egy strandszerűségre, ahol egy olyan medence van, aminek a vízének a felszínén tudtunk járni :DD
    aztán észrevettek minket, és elkezdtünk menekülni.. az az érdekes, hogy utána már nem egy strandról menekültem, és nem is a rokonommal, hanem számomra ismeretlen egyénekkel egy állatkertben, ami labirintusszerű volt (pl az egyik: szűk folyosón volt egy kicsi bejárat, bementünk, és egy nagy fákkal, meg homokkal teli helyen találtuk magunkat egy oroszlánnal... na ez elől futottunk mint az állat)

    national geographic ment miközben aludtam, szal lehet azért változott meg az álmom hírtelen :D
  • csgery
    #787
    A vonat azt jelenti, hogy sok a felgyülemlett dolog az életedben.
    Az autó azt jelenti, hogy menekülsz valamitől... ha nemtudod kormányozni és megállítani, az egy szenvedélyt jelent. Amivel felfogsz hagyni.
    (álmoskönyvelkionból szedtem:D)
  • LittleL
    #786
    belinkeljem a képét ? DDD azért nem bánnám ha ilyen álmokból nem ébredne fel az ember..egy ideig..vagy valósággá válna..bár kitudja.lehet az lesz ? ráhajtottam a csajra. :D
  • LittleL
    #785
    Van egy rémálmom is :

    Megyünk az úton a régi Renault Expressz furgonunkal..anyám, és az ismerőse is a kocsiban van..Én vezetek..
    Egyszer csak nem az úton megyek, hanem a síneken, mint egy sínautóvá változik át a kocsi....Szembe meg jön egy tehervonat..Szergej vonat húzza..
    dudál veszettül.. én meg már nem tudom megállítani a kocsit. csak kapaszkodok a kormányba, próbálom magam felé húzni a kormányt mintha attól megállna a kocsi de, nem, mert már itt van a vonat...Bumm..
    erre felébredek..leizzadva.. :P
  • csgery
    #784
    Jelentése: "jóból is megárt a sok" :)
  • LittleL
    #783
    Múltkor álmodtam olyat hogy :

    Van egy helyes csaj akivel jóban vagyok....szerintem már ment egy ideje az álmom, de én csak egy rövid részre emléketem.: Egyszer csak az volt hogy én az ágyon fekszek, a csaj meg felettem volt, amolyan "facesitting" pozícióban. És én a punciját nyaltam....egymásra néztünk, és a csajnak nagyon jó volt :D :DD
    aztán felébredtem...affene hogy mindig a legjobb részeknél ébred fel az ember...És ez vajon jelent valamit ? :D
  • Qwerty4
    #782
    Én általában olyan álmokat szoktam megjegyezni amikor valami régi emlék/feeling visszatér.Vagy esetleg egy tragikus jövőkép jelenik meg:jellemző az álomvilágomra az apokalipszis vagy megánéleti gondok.Egészségügyi gondok is vagy ezeknek a teljes keveréke.
    Nemrég például vért hánytam (csak álmomban) és úgy éreztem mintha belém szállt volna egy démon.
    Egy közeli kocsmában baráti összejövetel volt, rosszul éreztem magam, kimentem és megharagudtak rám a barátaim nem tudom miért.Azt mondta az egyik ha elmész vissza se jöjj, valami ilyesmit.Mikor kiértem nem tudom hova, de biztos nem WC volt, elkezdtem hányni a vért.Mindenhonnan folyt, az orromból is.Nem haltam meg.A következő amire emlékszem a vörös égbolt és óriási földrengés, a családtagjaim meg kapaszkodnak.
  • Drephis
    #781
    most meg maffia leszámolás áldozata lettem

    (nappal, parkoló, bolt ajtajában ülök, rozzant merci taxi megérkezik, bőrfejű bőrkabátos kiszáll, idejön hozzám, puff)
  • R0zs0máK
    #780
    Fuss neki mégegyszer...
  • csgery
    #779
    Azt nézzed akinek írta....-.-
  • R0zs0máK
    #778
    "Életkor: 14-18 között"

    Manapság nem tanítanak szövegértelmezést?
  • csgery
    #777
    Öö egy 30-35 éves ember megdug egy 13 évest?:O ezt nem kell csinálni, ez liliomtiprás:)
  • Neoncsoves
    #776
    azt nem álmodni kell
  • Pluskast
    #775
    Azt álmodtam, hogy megdugtam a 13 éve ismert csajszi barátomat
  • sz4bolcs
    #774
    Miért kellett koponya MR?
  • Drephis
    #773
    azt álmodtam, hogy elmentünk mcdriveba, már nem emlékszem kikkel
    a mcdrive ablakának a párkányánál volt ilyen kis edény, amibe belemarkoltam és szalvétát meg valami becsomagolt dologot vettem ki belőle
    az ablaknál egy dagadt meg egy vékony csaj volt, és valami családi cuccot kértünk, azt mondta a csaj, hogy az ilyen nagy tálba van sültkrumplival

    aztán felkeltem....
  • DJKonya
    #772
    most ébren álmodtam:) ugyanis ma volt koponya MR-em és az lebegett végig a szemem előtt hogy most van barátnőmmal az esküvőnk:)
  • sz4bolcs
    #771
    Half-Lifeosat én is álmodtam. Pedig már 5-6 éve nem játszottam vele. Nagy csatornák, folyosók sok ajtóval, dobozok..
  • csgery
    #770
    Manapság visszatérő álmom van...
    a debreceni pályaudvaron vagyok, és szaladgálok a síneken. Közben minden mozdonyvezető dudál, meg köszön nekem... utána pedig álmomban egy álmoskönyben rákeresek a vonatra, és azt olvasom, hogy "szakítani valakivel"....

    Rákerestem gugliba, de nem ezt jelenti sem a vonat, sem a mozdony...

    Lehet hogy ez kapcsolatba van az éppen romló kapcsolatommal?
  • Énvagyokazapád
    #769
    ilyen már velem is volt, benyitottam, kinézett az ujságja felett, majd rámnézet O.o
    fel is keltem
  • R0zs0máK
    #768
    Én nagyon nagyon ritkán álmodom ilyeneket
  • Qwerty4
    #767
    Az én tapasztalatom szerint igaz.
    Vagy ha nem a lakhelyem közelében játszódik az álmom akkor egy teljesen ismeretlen helyen/ismeretlen emberekkel.
  • Neoncsoves
    #766
    Egyébként valahol olvastam, hogy az álmaid helyszínei általában a lakhelyedhez közel van, vagy köze van hozzá. Nem tudom mennyire valószínű, hogy igaz.
  • nessykeh
    #765
    Sziasztok! xD nem tudja valaki mint jelent az ha vki busszal álmodik? már vagy ötöggyére álmodtam vele és kiváncsi vok de nem találom egyik álomszótárba se:DxD
  • Robicsek
    #764
    azt álmodtam,hogy ül a csontváz a vécén és olvassa az újságját...
    fölébredtem és elkezdtem röhögni XD
  • COOLancs
    #763
    Majomülepet nem láttam az álmomban:) Én arra gondoltam, h a majom egy probléma vagy a személyiségem egy része, amitől próbálok megszabadulni. Egyébként az álom hangulata elég sötét és nyomasztó volt.

  • csgery
    #762
    Nem tom mennyire hisztek ebben, de az álomfejtő netes gagyi ezt dobta ki:

    Majom
    - Ügyesség, éleselméjűség; igen jó képességek, amelyek nem párosulnak magasabb erkölcsi tartalommal; megnyerő és szélhámoskodásra hajló személyiség. Majom fenekét látni: jó megérzés, helytálló vélemény, amelyet azonban nem taktikus kimondani. Régi feljegyzés: �Majomnak a piros ülepe: átlátsz egy elöljáród mesterkedésein�.
  • COOLancs
    #761
    Én azt álmodtam, hogy egy majomhoz vagyok bilincselve, és egy csomó narancssárga ruhás majommal bolyongok egy sötét erdőben (a félreértés ne legyen, én NEM voltam majom). Az a majom akihez hozzávoltam bilincselve félholtnak tűnt, és én azon gondolkoztam, hogy hogyan tudnám agyoncsapni és aztán levágni a kezét, hogy megszabaduljak tőle. Aztán felébredtem. Pedig nem láttam a majmok bolygóját vagy 3 éve :)
  • Qwerty4
    #760
    Én az éjszaka a ballagásom előtti hétről álmodtam.Ugye összegyűl a nagy csapat, az egész végzős évfolyam a suliból (eredetileg csak az osztályból voltunk páran), ott van egy csomó arc, elindulunk (eredetileg a valóságban a tanárokhoz mentünk látogatóba).De most kivételesen a város közelében levő úton gyalogolunk céltalanul egy ideig, azután arra eszméltünk, hogy hirtelen sötétség lett.Felnézek az égre és látom, hogy csillagszerű fények táncolnak, mozognak ide-oda.Ekkor azt éreztem, hogy itt a vég, itt az apokalipszis.De végülis nagyon jól esett, hogy ilyet láthatok, de félelemmel is töltött el.
    Majd ezek a csillagok egyre közelebb kerültek hozzánk, míg hirtelen arra nem eszméltem, hogy a nyílt út egy barlangszerű valamivé változott és tele olyan alien-szerű tojásokkal.És csak pár társam élte túl, de egy idő után eltűntek azok is, majd nagyon egyedül éreztem magam és elkezdtem futni, úgy éreztem mintha valami üldözött volna, de nem láttam semmilyen szörnyet, semmit.Ki is értem a tojásos barlangból majd menekültem tovább vissza szeretett városomba.Itt olyan érzés fogott el, mintha a Half-Lifeba lennék, az a feeling volt az úr. :D A menekülés egyik pillanatába a lában elnehezült, azt hittem nem tudom megcsinálni, de egyszercsak megpillantottam az utcám végét (előre a város végét kellett volna eredetileg), de itt az utcám vége volt a város határa úgy tűnik. :)
    Ekkor már világosság volt újból.Ahogy közeledtem a házam felé újból sötétedett, majd amikor már majdnem ott voltam arrra lettem figyelmes, hogy egy csomó ember álarcba járkált az utcán.Olyan varázslatos volt az egész.Senki nem szólt, mintha hipnotizálva lettek volna az emberek.Majd siettem onnan haza és senkit nem találtam otthon. :(

    Hát érdekes egyveleg volt...
  • Mr_no_NaMe
    #759
    Nagyon szar dolog úgy elaludni, hogy minden 2. gondolatod az hogy jajdelemennék már hugyozni mer szétpukkan a hójag :C