879
Írd le!
  • Speth
    #17
    Én egyszer régen azt álmodtam, hogy a szüleim szobája az utcára néz és ahol az ablak van, az leszakadt. És ott nem volt semmi. Úgy be lehetett látni a lakásba, mint a Barbie házba. Mentem közelebb nézni, hogy mi a ***van. Erre kiderül, hogy mindenütt dinoszauruszok vannak. Apu meg üvöltött, hogy meneküljünk, meg hogy szétvállunk. Barátnőimmel meg rohantunk. De ezek rohadt ravasz egy dögök voltak. És mindig megéreztek mindent. elbújtunk de hallották a lélegzetünket. Apu futott felénk és szétszedték! Én meg bőgtem. Aztán tovább rohantunk. Ott is a sunyi dinók ott voltak mindenütt. És akkor összefutottam egy régi szerelmemmel. És mivel azt hittem, hogy akkor látom utoljára, megcsókoltam. És kiderült, hogy ő is dinoszaurusz. És tök undorító volt az egész álom. De mikor felkeltem, frankón azt hittem, hogy ebben nincs semmi és 1perc után jöttem rá, hogy a dinoszauruszok már rég kipusztultak!
  • Gladiator
    #16
    na, én ezt álmodtam ma:

    (nagyon kusza, értelmetlenség!)

    Nyaralni voltunk az én családom, meg egy haver család. Jöttük haza horvátból. Egy fekete Nissan Micraval, ami néha sárga lett, emg egy fekete Peugeot 206-al.
    Előszőr a ocsiban arról beszélgettem én, tesóm, a másik családból egy csaj, meg annak az apja, hogy hogy szeretjük leginkább lelegelni a salátát. Megállapodtunk abban, hogy ha cukros akkor a legjobb. Aztán mentünk én apám lement az autopályáról, hogy megnézzen egy kastélyt, másik családfő pedig vele ordibált. Aztán hirtelen vmi nagy autopályán mentek, és el kezdtek versenyezni, hogy melyikőjük a jobb sofőr. kurva gyorsan mentek, én meg be voltam szarva. Aztán Az atópálya egy óceá, vagy mi mellett ment el, ahol a haver családnak éppen búvárkodott a felesége, de hogy hogy került oda, azt nemtom. Mind1, megvártuk, amíg feljön. hozott nekem egy szem cseresznyét. Aztán ott puszlkottunk meg minden, és mentünk tovább síléccel. Éppen O'Neil síverseny volt, és a sok síelőtől alig tudtam menni, és ezért a családból, meg a másik családból midnenk megelőzött jó, utolértem őket, aztán találkoztunk egy ismerőssel, kérdeztük, hogy merre mentek többiek. beszétlek vmit, én nem vártam meg, hanem elmentem. Aztán voltak ott vmin agy zsilipes ajtók. egyiken bementem és egy farmra érkeztem, ahol kisgyerek azzal szórakozott, hogy olyan kapával, vagy mivel golfozott, vagyis belevágta a földbe, és a föld az meg íy ősszevissza repült, és azzal célozgette a csirkéket meg a bárnyányokat. Aztán Az egyik csirke besokealt, és ő kezdett el dobálni mindenkit, meg támadt engem is. én olyan erősen dobtam meg földel, hogy kettészakadt. utána a kisfiú elmesélte nekem hogy melőbb evett meg három bárányt. jó, következő zsilipesajtó után vmi borzalams helyre kerültem, horvátország egyik sikátorába. onnan nem sokra emléxem, gyorsan leléptem, a következő ajtó után a dzsungelben találtam magam, ahol egy anakonda próbált megenni, meg egy krokodil. onnan gyorsan léptem le, de üldözőbe vett egy csirke. na, ennyire emléxem, még párszor visszatértem a farmra, de anyumékat nem találtam meg.

    jó hüje egy álom:-DDD
  • Balo
    #15
    Vasárnap mit álmodtam?
    Megnéztem az X-aktákat, aztán még két filmet, de úgy látszik, hogy az X-akták maradt bennem.
    Volt egy fasza nagy ördög, úgy 300 m magas. Járta a világot és mindenki retteget tőle, mert lerombolt mindent. Kibaszottul úgy mint a gozzilla. Aztán egyszer jött a házunk felé, felhőszerűen tűnt fel a távolban, bebújtam az íróasztalom alá, ott volt még a haverom is. Aztán hallom, ahogy lépked az a geci. Aztán meg felébredtem. Kibaszott hülye álom, geci! Az X-aktákba is valami ördög geci volt!
  • Gladiator
    #14
    :-DDD
  • Speth
    #13
    Vannak jó kis álmok!
    De a legjobb amikor valaki álmában beszél!
    Én mikor még kicsi voltam, és anyu bejött a szobámba, aludtam és mesélte, hogy azt motyogtam, hogy "apu! miért mászol a falon?"
  • Shaman
    #12
    Aki nem figyel,csak bambám bámul az így jár:-)
  • TheZsenyka
    #11
    Én meg egszer azt álmodtam hogy Bruce Lee és Darth Vader fénykardoznak egy rakat oszloppal kipécézett helyen. Az oszlopokon ugrálva csaptak össze. Néha valaki gépfegyverrel lőtte Bruce Lee-t, de nem lett semmi baj. Aztán egyszer csak engem lőttek le.
  • Manta
    #10
    :DD
  • Speth
    #9
    Nem! Nem volt finom! Inkább undorító! De így akartam megszabadúlni tőle...! Fura álom volt!:)
    Múltkor meg azt álmodtam, hogy a barátnőmet bedugtam a táskámba...aztán kiszedtem. Semmi baja nem volt és az egész tök normálisnak tűnt.
  • Balo
    #8
    A fasz tudja..
  • precision
    #7
    semmit...
  • HuAn82
    #6
    Egészségedre!Finom volt?
  • Speth
    #5
    Én azt álmodtam, hogy megettem a volt barátomat! De tényleg!
  • Pyx #4
    itt
  • Gladiator
    #3
    nem találtam
  • Pyx #2
    itt is volt ijen
  • Gladiator
    #1
    Tom volt már ilyen a gumiban, de ott elbarmolták. ide írjatok!