879
Írd le!
  • Gladiator
    #174
    nekem sikerült ismét egy nagy baromságot álmodnom.

    egyikben úgy csináltam, hogy egy kis autót, pl egy trabantot letettem, mögé, egy picit ngyobb autot, pl egy skodát tettem, és így tovább egész a big footokig, aztán azután tettem egy kis csónakot, aztán egy motorcsónakot, aztán meg még egy csomó vízi járművet, majd végül egy kompot, aztán elindítottam (a szárazföldön) a kompot, az meglöktee a kisebb hajót, az a kisebb ahjót, aztán így tovább, végül a trabit. na ez csinált vmi rohadt nagy hullámot. amitől kiürült egy egész víztározó. egy csajjal nagyon örültünk, de amikor megláttuk, hogy a halak ot pusztulgatnak, én gyorsan el kezdtem visszamerni a vizet. töbre nem emléxem innen.
    Aztán itt voltunk a mi házunkban, ami egy tengeralattjáró volt. és a konyhaajtón elkezdtek bejönni ilyen kis golyócskák. aztán vmiért megáltak. viszoont a vezetőnk az belefulladt a so kis gyolyóba, zzért szájból szájba lélegeztetést, meg szívmasszást csiáltunk tesómmal. aztán apám felébresztett, hogy menjek velük futni. jó, visszaaludtam nem volt kedvem futni. utána még álmodtam vmit, amit nem tudok leírni, hogy mi is volt az. majd ha megtalálom r a megfelelő szavakat elmodnom. pá
  • tomsolo
    #175
    én meg azt hogy holnaptól 10 kB lesz a A LOGO MÉRET korlát
  • Gladiator
    #176
    peeeeeeeeerszeeeeeeeeeeeeee mááááááááááááááááá
  • Lacc
    #177
    Lol :DD

    Én nem szoktam emlékezni arra, hogy mit álmodok. De majd megpróbálok :D
  • Speth
    #178
    jó álom!:) Frankón jobbak ezek az álmok, mint a filmek, azok mostmár túl kiszámíthatók...de ezek a legdúrvább sci-fi-knél is jobbak! Csak így tovább!!! Én is megpróbálom összeszedni magam! Direkt jól bekajáltam estére...remélem meglesz az eredménye!
  • Pyx #179
    holnap én is ezt álmodom :)
  • Bandew
    #180
    Ti is??? :DDD
  • Bandew
    #181
    Akartok jó kis rémálmokat????
    Akkor itt egy jó kis link, amit az osztálytársam küldött nekem. :DDDDDDDDD

    CSAK ERŐS IDEGZETŰEKNEK!!!!! :D
  • Speth
    #182
    jaj! a cica!!! tényleg dúrva!:)
    én most még játszom a startlaponjátékoknál találtam még egy pár "durva" játékot!:)
    http://www.startlapjatekok.hu/index.html
  • Speth
    #183
    Johnny Rocketfingers-t nézzétek meg!!:) Az rohadt jó!:)))))))
  • Speth
    #184
    Ja! A morbid játékoknál van!:)
  • Bandew
    #185
    Jó lassú :(
  • Bandew
    #186
    Ez király!!!!!
    Van egy csomó Monkey Island-os poén is benne!!!
  • Bandew
    #187
    Király ahogy elkapja a macskát :DDDDDDDDD
  • Bandew
    #188
    Ez király volt! Végig nyomtam!
  • Bandew
    #189
    KIRÁLY! :D
  • Astaroth
    #190
    Nem hiszem hogy minden topikot tele kéne szarni ezekkel játékokkal!!!
  • csabawarchief
    #193
    durvaa
  • Speth
    #194
    Nem értem a problémád! Ha nem tetszik valami...tudod nem muszáj semmi!:)
  • Speth
    #195
    Én ma azt álmodtam, hogy volt kutyám...és készültem, hogy leviszem sétálni. Kiléptem az ajtón, de a kutyából porszívó lett, és azt vittem tovább. És fel se tűnt. Tök természetes volt, hogy a porszívót húzom magam után...aztán emlékszem még arra, hogy elkezdtem futni a porszívóval, mert jött egy kutya és meg akarta hágni...aztán szájkosarat raktam rá, mert valaki azt mondta tegyem azt, mert így majd nem tudnak csókolózni és elmegy a másik. Mondtam, hogy jó, aztán odajött egy srác, akinek a kezében egy csomó méz volt. És elkezdte simogatni a porszívót, és mondta, hogy milyen szép...meg tök édes. Én meg kérdeztem, hogy micsinál ennyi mézzel? Ő meg,hogy most lopta a fáról. Kérdeztem, hogy ez nem veszélyes? Erre mondta, hogy de! De most, hogy megsimogatta a "kutyám" és (hiretelen megfogta a karom) és téged is, ezért átruháztam a dühüket. És így majd téged fognak követni. Én meg azt hittem csak viccel, de a srác eldobott egy üveg mézet, és elkezdte kiabálni, hogy -itt vannak! ők lopták el a mézet!!!- és mutogatott rám. Én meg kezdtem félni, mert jöttek a darazsak. Hirtelen ilyen páncél lett a testem, mert ezt örököltem valakitől (mármint álmomban) de a többi embert is elkezdék csipkedni...és akkor valaki megint bszólt,hogy a kutya majd elnyeli. Bekapcsoltam a porszívót és beszippantotta a méheket. Aztán még mondta valaki, hogy szgény meg fog dögleni, mert a sok darázs kiszúrja a belét. És vigyázzak, nehogy a bele a cipőmre kenődjön, mert akkor dobhatom ki. Azt hittem ez is csak viccel. Mentem haza, és itthon megint kutya lett belőle...leűltem a gép elé. Jön a kutya és elkezd öklendezni. Mondom mibaj?? Erre a kutya megszólala: meg fogok dögleni. Nekem meg eszembejutott, hogy biztos igaza volt annak a faszinak, ezért óvatosan megpróbáltam kivinni, de úgy, hogy a kutya ne vegye észre, nehogy megsértődjön. De már tiszta gusztustalan volt és nem akartam hozzá nyúlni. Fölszakadt a hasa, és kifolyt a bele. Nekem meg tök hányingerem lett. Anyu jött, hogy biztos, attól van, mert sokat ittam...én meg mondtam, hogy nem is ittam! Ő meg elkezdett szaglászni, hogy akkor meg cigiztél. mOndtam, hogy most nem cigiztem. Ő meg elkezdte, hogy én is úgy végzem mint a kutya. Mert a kutya nem a darazsaktól halt meg, hanem mert ivott, meg cigizett...akkor elgondolkodtam, és megfogadtam, hogy nem iszom és nem cigizem többet...aztán utána megint volt valami a kutyával, de arra már nem nagyon emlékszem, és zavaros lenne, ha leírnám. Szal ennyi volt.
  • Jano
    #196
    Én megint a rossz fogammal álmodtam. Elég gyakran fordul elő, de a mostani minden eddigit felülmúlt.
    Szóval a bal felső 5-ösömből már csak egy csonk van (sportbaleset miatt egyébként), és mindig nézegetem, hogy milyen állapotban van, de nem merek elmenni fogorvoshoz.

    Az álmom: éppen nézegettem a tükörben a kritikus fogamat. Ahogy nagyra tátottam a számat teljesen jól látszott a tükörben a fog, de úgy, mintha közvetlen közelről néztem volna. Aztán a mélyedés, ami a csonk közebén van, egyre nagyobb lett, belefért 3 ujjam! Matattam benne, kitapintottam a beljesét, majd a következő pillanatban az egész koponyámat a kezemben fogtam, és úgy vizsgálgattam a lukat. De egyáltalán nem volt furcsa, hogy a csupasz koponyám a kezemben van, és az sem, hogy nem volt meg az alsó állkapcsom. Tehát jól megnéztem, és megállapítottam, hogy nem is olyan vészes a helyzet. Aztán felébredtem.
  • Bandew
    #197
    Teljesen egyet értek veled Nemcsakfél! Te is mindenhol ott vagy, és csak fikázni meg lebaszni tudsz mindenkit!!! Mi a faszért vagy egyáltalán a fórumon? Ha ilyen színvonalat képviselsz, inkább menj a chat.hu-ra, és ott ugass be mindenkinek!
  • NaNoKuTyA
    #198
    na ma nekem sikerült először az az álomkontrol vagy mifene! egy két hete olvastam róla, hogy ha gyakorolsz akkor képes lehetsz irányítani az almaidat! na én reggel 8-kor keltem, egy két óra alvás után, elintéztem a dolgom és 10 körül visszavetődtem az ágyba! épphogy elaludtam féligmeddig, máris álmodtam mindenféle hülyeséget, és akkor nemtom hogyan de eszembe jutott ez az egész álomkontrol dolog, és szép lassan rájöttem hogy most álmodok, és elkezdtem mindenféle hülyeséget csinálni: tárgyakat reptettem ide oda, repültem, emberket kicsinyítettem le, és mindezt én irányítottam! Iszonyat fasza volt, csak kár hogy hamar felébredtem!:)))
  • Bandew
    #199
    Ezt már én is csináltam. Baromi jó! :DDD
  • Bandew
    #200
    Én általában nőzők! :D
  • NaNoKuTyA
    #201
    :DD! ha tovább tartott volna valszeg én is berepülök egy menyecske ablakán:))
  • Gnome
    #202
    Én egyszer azt álmodtam hogy pesten vagyok nagyszüleimnélVolt ott egy kis uszkár aki először körbeugrált aztán vicsorgott és meghalt...Az egyik nagymamám nem akarta eltemetni hanem a WCbe hordott egy csomó homokot és abba akarta beletenni a halott kutyát...Én sejtettem mire készül: ha eltemeti a kutyát a WCbe az feléled de nem lesz már ugyanaz...Szólni akartam neki de nem tudtam mert a szám teli volt homokkal és tejjel..Ezután bementem a WCbe erre nagymamám rám akarta zárni az ajtót én meg azzal fenyegetőztem, hogy ha feléled a kutya akkor én megölöm...Valahogy sikerült kikerülnöm és a hálószobába voltam zárt ajtókkal ráccsal az ablakon és nem mertem elaludni ezérrt tévéztem..Az ablak mellett a nagymamám állt szigorú szemeivel engem nézett..Qrvára paráztam...
    Azután(gondolom a zombi kutyából) Elterjedt egy virus ami az embereket zombikká változtatta és az átváltozást én házonként láttam..tehát egy utcában minden egyes család zombiváválását átéltem...Utánna képzeletbeli haverjaimmal egy bandában a játszóteret jártuk(igazi gonoszok voltunk mint a filmekben) és megláttam egy 10-11 éves kislányt hintázni akit az álmomban gyönyörűnek (??) találtam ...odamentünk hozzá én levettem a hintáról erre az egyik haver szigorúan rámnézett én meg erre azt javasoltam hogy kisérjük haza a családjához..
    A következő kép az volt, hogy egy teremben ültem a valaha volt összes osztálytársaimmal és csodálkoztam, hogy miért nem veszik észre az új mobilom a TVben arról volt szó, hogy világméretű fertőzés történt és elküldtek engem a fertőzöttek kiirtására...Én egy idő után meguntam az irtásukat és lefuttattam egy virusirtó programot..Ezután elgondolkoztam, hogy a program csak számitogépekre jó emberekre nem...
    Következő kép az volt, én és egy barátom kis virslik voltunk lemásztunk egy fa tövénél lévő lyukba ahol két óriás élt...Megkináltak minket az ételmaradékjaikkal utánna el akartak kapni, hogy megegyenek...mi meg futottunk amig meg nem láttunk egy csillámlóvizű tavat közepén egy szigettel amin egy fából készült szürrealista szobor volt ami közepén egy kristály csillogott..Virsli társam megkérdezte mi ez én meg mondtam, hogy Szűz Mária(!Nincs Vallásom!) erre megfogtam a kristályt a szobor felemelkedett és fénnyel árasztott el minket és az óriásokat..Arra ébredtem hogy süt a szemembe a nap:)

    Mellesleg érdekes hogy az álmom közepénél én iszonyúan féltem..Fel is ébredtem egy percre és félálomban próbáltam másra gondolni(egy csatahajó éppen lő vmire) de nem sikerült..reggelre kialvatlanul ébredtem..
  • Bandew
    #203
  • PResident Evil
    #204
    húú énis álmodtam olyanokat... csak lusta vagyok leírni...
  • NaNoKuTyA
    #205
    gratula! én az ilyen zagyva álmaimat sose tudom így megjegyezni!:)
  • Speth
    #206
    :)))))))) ez jó volt!
  • Bandew
    #207
    Éjjel azt álmodtam, hogy másnap suliba kell menni és reggel amikor felébredtem rájöttem, hogy nem is álom volt.
  • Speth
    #208
    Én meg azt álmodtam, hogy bementem a suliba, és kaptam egy egyest! ...pedig első nap nincs is tanítás!!!!!
  • [HUN]PAStheLoD
    #209
    nah ! amire emléxem! Hogy valami fontos helyről megszökött valami rokonom akit utána üldöztem aztán kiderült hogy hologram de volt még valami fontos hely ahova mentünk ... szal jobb ha a többire nem emléxem :))
  • Ams
    #210
    ezt tanulni kell? én mindig irányítom:D
  • Bandew
    #211
    Ok reggel direkt megjegyeztem, hogy le tudjam írni. Mondanom sem kell, hogy faszság :D.
    Szal valami olyasmi volt, hogy reggel elindultam a suliba, és épp a Deák metrojának aluljárójában voltam (nem is megyek metrón suliba, főleg nem a Deákon :D), amikor észrevettem, hogy csak most nyit a metro. Ránéztem az órámra és láttam, hogy fél 12 (ilyenkor suliba indulni :D). Azt kérdeztem magamban, hogy-hogy ilyenkor nyitják csak mikor már javában folyik a nap. Gondoltam elromlott az órám. Ezért elindúltam megkeresni valakit, akitől megkérdezhetem az időt. Messziről láttam egy nagyon szimpatikus lányt. Nem volt bombanő, csak nagyon tetszett a kisugárzása, és tényleg rettentően szimpatikusnak találtam. Gondoltam megkérdezem tőle az időt, hátha összejön valami (tudjátok hogy van ez :D). Azt mondta azért csak most nyit, mert még "csak" fél 9 van (mintha az nem lenne késő). Mondtam neki, hogy köszi meg szia, aztán továbbindúltam. De utánam futott, hogy nem-e megyünk el valahova. Mondtam dehogynem (és örültem magamban mint állat). Mondtam neki, hogy menjünk fel hozzám, ezért elindultunk gyalog, mintha olyan rohadt közel laknék a Deákhoz, de azért elég hamar odaértünk Százhalombattára (:D). Odaártünk, bementünk a lakásba, és döbbenten tapasztaltuk, hogy mások laktak ott. Egész pontosan egy ált. iskolai osztálytársam, meg az anyja :D. Gyorsan kifutottunk a lakásból, mire a lány elkezdett velem ordibálni, hogy csak azért akartam felvinni őt magamhoz, hogy lefektessem (érdekes, hogy amíg meg nem láttuk a volt oszt. társam, addig egész jól megvoltunk). Ott magyarázkodtam neki, hogy nem, meg hogy nagyon tetszik nekem és csak szeretném jobban megismerni. De hiába. Ordibált még velem egy darabig, majd lepofozott és elszelelt.
    Ennyi! :D
  • Lynx_TWL
    #212
    én nyáron mindig azt álmodom, hogy valamilyen vizsga, érettségi, témazáró,vagy ilyesmi van, én meg nem tudok semmiről és mikor felelésre vagy doga írásra kerülne sor, mindig felébredek, és megnyugszom, hogy nyári szünet van:)
  • Lynx_TWL
    #213
    legrosszabb, amikor meztelenül megyek a buszon:9
    szerencsére, ilyet már egy ideje nem álmodtam
  • Speth
    #214
    :))))))))ilyet már én is álmodtam...hogy suliba megyek, és kiválasztom, hogy melyik ruhát akarom felvenni...és azon örülök, hogy majd milyen jól nézek ki...stb. Aztán elindulok, és a villamoson veszem észre, hogy nincs rajtam semmi. És halál cikin érzem magam, és arra gondolok, hogy minden percben észrevehetik, és megpróbálok ezért még levegőt sem venni, hogy ne vegyenek észre...és ilyenkor mindig felébredek, hogy eldugult az orrom...:)
  • PResident Evil
    #215
    ehhh.. történt velem egy s más az álmomban... majd leírom...