15
  • moran
    #15
    Szerintem ez csak egy automata. A mesterséges intelligenciához elég kevés köze van.
    A dolog lényege inkább az lehet, hogy egy DNS-t azonosító és az infót feldolgozó automatát csináltak.
  • Mice
    #14
    "ahogy azt elsőre gondolnánk" biztos velem van baj, de nekem ezzel így még mindig csak a döntetlen vagy nyer jött be.

    A nem középről kezdésnek nem tudom mi értelme.
  • DooDoo
    #12
    Nemtudom ezt a részt miért felejtették ki innen:

    Megszorítások

    A kísérlet egyszerűsítésére a kutatók különleges alapszabályokat állítottak fel. Amikor a MAYA kezd, a kiinduló lépése mindig a középső kocka. Ha az emberi játékos kezd, akkor a bal felső, vagy az alatta levő mezőt kell választania. Ezt követően bármilyen lépés lehetséges.

    A MAYA kritikusai szerint azonban ezek a korlátozások bebiztosítják, hogy a MAYA ne veszíthessen, az emberi ellenfelek viszont gyorsan torkig legyenek a játékkal.
    (Index)
  • Bonewerkz
    #11
    akkor lesz a gaz, ha mindezt megsoxorozzak, es beleepitik egy robotba, amit mondjuk peldanak okaert elneveznek T101-nek, es hogy meg intelligensebb legyen, haloba kapcsoljak mindezt, amit csak siman skynetnek hivnak...
  • Gabest
    #9
    Miért nem lehet megverni, mivan ha kettő jáccik egymás ellen? És mivan akkor ha ezt a DNS-t egy amőbába építik bele, mexületik az amőbában legyőzhetetlen amőba?
  • Gladiator
    #7
    ez egy játék? le lehet tölteni, vagy mi a fene?
  • Lazarus
    #4
    most ez mi? Valami bevezető lehetett volna
  • Vorpal
    #3
    őőő...mi?
  • IrkaBirka
    #1
    Engem sem lehet legyőzni :)