16
Miért
  • Borg
    #16
    Szerintem ez a topic nem kell, elvégre a cim nem felel meg a valóságnak, amiről meg szó van, ahhoz vannak másik topicok.
    Lezárva.
  • Lazarus
    #15
    nekem! :D
  • Inquisitor
    #14
    Hát a nem pro az 325/290MHz körül ketyeg a Pro meg 380/??? órajelen megy.
    A szupertuningolt darabok meg 425+MHz-en ;) , dehát kinek kell 7000+ pont 3DMark 2003 alatt???
  • TheZsenyka
    #13
    Persze, egyik sem használ agp pro foglalatot.
  • Drizzthsz
    #11
    Ma egy ember a fórumokon vett Mycomnál r9800 np-t, zacskósat, prová flashelés ment!

    Én meg prot vettem.
  • Inquisitor
    #10
    Valaki vett az ali*enben 9800-at, es allitolag nem SE. Akkor meg is kapni itt-ott???
  • TheZsenyka
    #9
    Itt még olvashatsz is róla egy bő lére eresztett review-t.
  • Taranov
    #8
    Lesz új windows?
  • Inquisitor
    #5
    Hat papiron az Extreme-ben, Magicomp-ban, meg ha kinyit ujra az e-connect, akkor meg ott is.
    Csak kozben bejottek a 9800SE kartyak es egyesek azt aruljak, pedig nem mindegy, hogy 4x1TMU van benne, mint a 9600-ban ... :(
  • TheZsenyka
    #4
    Aggyámá' tippet hol vannak ilyen káreszek? Én kizárólag az Alien Computers-nél észleltem a cumót.
  • Inquisitor
    #3
    En mashol is lattam 9800-nempro-t, de 9700 mar kifuto, csak a dragabb es beragadt 9700pro van helyette, de az se sokaig.
    Ha jol korulnezel, akkor lathatod, hogy viszonylag olcso nonpro 9800-ak kezdtek el beszivarogni, csak sajna sokkal kevesebb, mint amire igeny van.
  • ollie
    #2
    mert elfogytak. mindenki azokat veszi inkább, ezért már nincsenek. majd előbb utóbb lesz 9800 non pro, 9700 már nem, mert nem gyártják többé.
  • TheZsenyka
    #1
    Miért nem árulnak a számtech boltokban NON-PRO 9700/9800 kártyákat? Alig tudnak kevesebbet a PRO társaiknál, és egy rakattal olcsóbbak. Egyedül az aliencomputers-nél láttam 9800 nonpro kártyát. Miért van ez? Ti mit szóltok ehhez?