623
5-en 1 ellen jó magyar IRC-s módjára
  • Piscator
    #623
    Mert kritikus vagyok, az index teli van képmutató álszentekkel.
    Persze vannak kivételek.
    De hogy van az, hogy 5-6 fórum(portól)ból szinte csak ott lázadnak?
    Az sg-n is volt vitám, mégse lett belőle ilyesmi.
    Más kérdés, index óta óvatosabb vagyok.
    Amúgy a fiatalkorúbb - mégha csak alig 10 évvel is - én vagyok az ottani "polgároknál", nekik kellene higgadtabbnak lenni, és mérsékletre inteni, de megértően...
    mindegy, beteg az ottani átlag...annyi más kérdésben is.

    Na azért nagyritkán idézek be tölük linket,,, az ottani Tomcat-es netultúra
    http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9116293

    Még 3 - hwsw-szanalmas-itt - helyen néztem, együttvéve nem szüeltett ennyi agressziót támogató leszámólós írás. Beteg emberek, vérfolyást akarnak látni, és még hazudnak is.
  • csancsi
    #622
    ellenem jöhetnek öten.. leverem őket cölöpnek a földbe
  • Lacc
    #621
    Ez jobban tetszik, Tomcat azért ennél közönségesebben ir. Valamennyire :)
  • cSuwwi
    #620
    Ez olyan Tomcat féle stílus. Egyből a blogja jutott eszembe a megfogalmazásról...
  • Mike
    #619


    írj mindig így, ez bejön!
  • Bandee1987
    #618
  • Vlala #617
    Ha már szó esett utcai konfliktusokról, (bár nem ez a topic profilja) leírnám a mi történetünket is.

    Kicsimmel pár hónapja "rossz helyen, rossz időben" sétáltunk, néhány (4 fő) "aggyácigit" (így mutatkoztak be) odajött hozzánk beszélgetni. Álláspontjuk kifejtése után világossá vált számunkra, hogy nagymértékben sérelmezik azt a tényállást, hogy egyikünk sem dohányzik. Ezért anyagi kártérítés folyósítását kérelmezték, melyet elegendő indok hiányában elutasítottunk. Erre reagálva fent nevezettek erőszak alkalmazását helyezték kilátásba, egyikük, nagyobb hitelt adva a szavainak, barátnőm fenekéhez nyúlt. (öreg hiba volt.) Én barátnőm elé állva védelmezően léptem fel, mint kiderült, teljesen feleslegesen: Kicsim egy alsó középrúgással hozta újdonsült hódolója tudomására, hogy nem áll szándékában szexuális visznoyt kezdeni annak személyével. 10 másodperccel az eset után fent nevezettek eltűntek, így az ügyet lezártnak tekintem.

    (bocs a stílusért, egész nap kérelmeket-indoklásokat-határozatokat szortírozok.)
  • cSuwwi
    #616
    küldd el azt a mélt valamelyik vírusírtó cégnek, pl. kaspersky, és lesz rá ellenszer pár órán/napon belül.
  • PResident Evil
    #615


    igen komolyban nyomhatja... :D
  • cSuwwi
    #614
    az övé.

    én nem ismerem egyikőtök netes ténykedését sem, a post alapján a (gyerekes fenyegetőzés, stb.) egy 10-15 éves gyerekre gondoltam.
    Ha a képen tényleg az van aki írta, akkor... na mind1. (megvan a véleményem)

    De ha sokan lázadnak ellened, nyílván oka is van.
  • Piscator
    #613
    Legalább az enyém, vagy az ővé?
    mindegy, küldjön bármit, én nem akarom feljelenteni se, bár érdekes volt a virus, azzal nem viccelt, írja meg már valaki, ez hogy mükszik, ahogy leírja?
    Amúgy alt+ctrl+del-es bejelentkezésre nem indult újra a win.
    Sajna PONT akkor nem volt se tűzfalam, se virusírtom.
    Na, ezért kell felszerelkezni.
  • Laalee
    #612
    :D ez mekkora szar duma :D
  • Mike at home
    #611
    miert kell ez ide?
    szvsz torolni kene, meg bannolni
  • Mike at home
    #610
    "Na, piscátor barátunk korrekt e-mailcíme és ip-címe megvan. Ment neki jó kis vírus is, ami még garantáltan nincs egyik víruskereső adatbázisában sem"

    szandekos viruskuldes buncselekmeny
  • Piscator
    #609
    Arról nem is beszélek inkább - te magasan képzett ***** **** - hogy:
    ad1. nem muszály otthonról közvetlenül nyomatni, van proxy, fűzés
    ad2. ekkora erővel netcaféből, suliból is nyomathatnám.
    ad3. honnan tudhatja, nincsenek nekem is kapcsolataim, s kihasználóm-e őket (amúgy nincsenek)
    ad4. azért vannak jogi vonzatai a illegális visszakeresésnek, az ellen mit csinál, azért mert színházas, vagy a dunatévé bemondója, nem olyan fontos ember...főleg ebben a kormányzati ciklusban...
    ad5. jó lenne pár jogásznak megmutatni a véres képeket.

    Ferike tehát képtelen volt felülemelkedni saját színvonalán.
    Ignore, ban, ez a fórumoknál is meglévő funkció.
    Kösz a leoltást, kommunista index Törzsközönség.

    Kár, hogy a csodás internetet egyesek rosszra használják.

    Bocs a személyes jellegű offért, volt benne on is.
  • Piscator
    #608
    Üdv polgártársak!

    Igazából a kérdéses vid nem mutat be nagy tragédiát, a srác életben-egyben marad, minden megy tovább, az élet jó és szép, történnek naponta durvábbak; mégis előhozott vmit belőlem.

    Azt az emléket, mikor kollégista voltam, nem gyenge helyen, egy "rangidős" poénkodott, mikor is SZEMÉBE mondtam nemtetszésemet, kurvaanyáztam.
    És akkor jött a folytogatás, stb.
    Vagy mikor egy hasonló fürdőskurva, igen az hisztizett néptáncon, mikor félóra után se hagyta abba, szelíden, majd durvábban "beszóltam", aztán a hűséges, mindig egységben levő barátok segítségére siettek - nem tűnt magába se puhának - aztán jött életem első tökönrugása.

    Mindenki hibázhatsz párszor, és meg kell kapnia vmilyen szinten a büntit.
    Mégis azt mondom, néha, elég!!!!

    Ember vagyok, ne lőjjetek!

    Fenn vagyok több mint 10 fórumon - más néven - min 3 dc hub chatet látogatok, jópárr hsz-el, érdekes módon gyakorlatilag köszönetet kaptam.
    Ez azt mutatja, hogy minden viszonyítható, más viselkedése is. Meg el kéne gondolkozni, mit mi vált ki.

    Velem kapcsolatban is tettek valaha hasonló kitételt, szerencsére nem valósult meg. Mondjuk röhejesek cefo barátunk érvei, ha vki jobban ért a nethez.
    Amúgy maga a MATÁV egyik rendszergazdája írta nekem az eset után, felhasználói adatokat nem adnak ki, persze szvsz kenőpénzért bármi kiadható.
    Az ilyen fenyegetőző szemetek miatt vonultam ki végleg a forum.index.hu-ról.
    Azért tetű az a hely, mert azóta is fenn vagyok a neten, nem élek sznet életet, de megmondomat se, kivéve M$-s cikkek :)) másutt is volt konfliktusom, de csak itt, itt az indexen kötnek bele mnidenbe.
    Szánalmas senkik.
    ilyenek, megmondják a magukét. Én nem küldök rá senkit. Maradjon meg magának.

    Na, nem vagyok haragtartó, de köszönet kedves Rabb Ferenc az szíves élményt, most már látom biztosan, vannak az elképzelhetőnél is primitivebb emberek, mint Ön!

    cefo válasz | megnéz 2004.04.28 16:11:09 (4392)
    Na, piscátor barátunk korrekt e-mailcíme és ip-címe megvan. Ment neki jó kis vírus is, ami még garantáltan nincs egyik víruskereső adatbázisában sem. A legszebb, hogy a levelet nem is kell megnyitnia...
    Nektek küld még dolgokat, vagy kaptok levlistás leveleket? Mert az én szűrőm vagy nagyon korrektül lett beállítva, vagy már most nem tud küldeni semmit kisbarátunk.
    Lehet, (holnap ráérek), kiküldöm rá a szoftverrendőrséget is. Vannak ott is ismerősök, csak ehhez kell még a címe, ehhez viszont el kell mennem egy-két ismerősömhöz még, merthogy dinamikus ip-címből én nem tudom pontosan visszakeresni. De 1-2 nap múlva meglesz az is, nyugi. ;)))
    Amúgy a hungary csatin pont most kering egy jó kis levél, amit egy ilyennel írattak alá, miután megkeresték és mócceresen verték pár órát a szórakozó ipsét néhányan. A levél arról szól, hogy az ilyen kis hülyék mind így járnak. Vannak képek is a verésről, jót röhögtem. Pont az ilyen kis hülyéknek szól, akik azt hiszik, hogy az internet még mindig névtelen. De mivel a szolgáltatónál (internet vagy telefon) minden visszakövethető, kenőpézért meg mindent elmondanak, ez ma már messze nem így van. Na erre fog piszkátor is hamarost rákúrni.
    üdv:
    cefo

    Hogy dögölnél meg te szar.
  • Gladiator
    #607
  • PResident Evil
    #606
    kerek számok elvitele
  • PResident Evil
    #605
    :D
  • Braveheart
    #604
    és mi az?
  • Punker
    #603
    igen
  • Braveheart
    #602
    mi ez az örökös TÉK-elés mindenhol? A Gumiszobából ered?
  • CSOCSO
    #601
    te buzi torpe, te... TÉKelö-e vagyö???
  • PResident Evil
    #600
    TÉK :DDD
  • PResident Evil
    #599
    lol
  • hen-tes
    #598
    cigányok!!! D:
  • Hellhammer
    #597
    Nekem ez valahogy kimaradt az életemből, de tagnap már bepótoltam :)
    Valóban eléggé idegesítő mindkét fél lámázása. Ha a vékony srác akár csak 1-2 évig tanult volna valami komolyabb küzdősportot, akkor reflexből elverte volna mind a 3 támadóját, mert hihetetlen amatőr módon "nevelték" a srácot...
  • Bandew
    #596
    Hát én nem röhögtem rajta...
  • Braveheart
    #595
    Én is láttam régen :) Baz hogy felkavart, emlékszem nagyon ideges lettem :)
  • steweee
    #594
    én is láttam annak idején a videót, halálra töhögtem magam.azok is egy nagy faszfejek akik megverték lausst, de ő is egy szánalmas kis pöcs, aki játszotta a nagymenőt, amíg meg nem pofozgatták.nem tudom milyen büntetést kaptak a pofozók, de mindannyiuk, lauss is megérdemli amit kapott
  • Bandee1987
    #593
    Védjük meg a kihalófélben lévő topicokat!!!!
  • [HUN]PAStheLoD
    #592
    loál .. kicsit 1 éves a topic már , de nembaj :D
  • CSOCSO
    #591
    aqz TORPE VAGYOK BAZMEG volt...
  • I.C.ram
    #590
    ÓÓÓÓ jó'van'az
  • Parappa
    #589
    He??
  • Lacc
    #588
    Az se semmi amiket a törpe "rúgott" :D Egyévigjártamkaratézniöcsém!
  • Sephi
    #587
    Ez kicsit nem a lottozoo nem baj? (.../...)
  • Parappa
    #586
    KIATÖRPE BAZMEG???
  • Narancs
    #585
    Ez mekkora gáz, mi eza tényekes dolog?
    Benn voltak a TV2-nél, vagy mi?
  • steweee
    #584
    hát egyszer láttam egy hozzászólást az unreal-hoz.az első részhez! még a tournament előttihez tavaly. vki válaszolt rá hogy kell megcsinálni vmelyik pályát! az mekkora volt!