8
A híres Fast Tracker II. program futtatása WinXP alatt, de hogyan?
  • #8
    Nem tudjátok a Fast Tracker 2 alatt mentett XM kiterjesztésű fájlokból hogyan tudok MP3-at csinálni?
  • JetiRulez
    #7
    Felhozom a topikot, mert én is ki fogom próbálni ezt a progit. Gondolom DOSBox-szal kell indítani XP alatt. Rendesen beállítjátok a hang emulációt, közben tekeritek föl a Cycles-t, ha lassú.
  • Balo
    #6
    lehet exportálni
  • Galy
    #5
    szerintem ft2 soha nem fog működni xp alatt

  • SaWo
    #4
    Beszereztem hozzá a regisztrálást, de így sem tudok exportálni wav-ba. Az ft2-vel onvertálni akkor is lehet, ha nem működik a hangkártyám?
  • Balo
    #3
    Üdv! Nekem Milleniumom van, de azon sincs hang. Én nem is próbálkoztam kijavítani, és neked is ezt tanácsolom.
    Inkább ajánlom a Madtracker nevű programot, ami fut Madtracker, és Fasttracker módban is.
    Egy hibája van, hogy csak a regisztrált verzióval lehet wav-ba exportálni, de ez megoldható úgy, hogy lemented xm formátumba, megnyitod FT2-vel és elmented wavként, onnan meg mp3 stb-stb.
    FT2-s megoldásra nincs ötletem, sztem 5.1-eshez túl regi a progi.
  • SaWo
    #2
    Valakinek nincs egy jó tippje?
  • SaWo
    #1
    Ha valaki tudna rá megoldást, hogy Windows XP rensdszerben, Sound Blaster Live! 5.1 hangkártyával, hogy tudom beízzítani a Fast Tracker II. hangszerkesztő programot, annak nagyon megköszönném a segítségét. Már próbáltam a hangkártyához dos-os drivert is tölteni, de nem találtam. Próbáltam már a DOS-t emulálni xp alatt, de az sem segített. Ha valaki tudna segíteni, nagyon hálás lennék.