26
Sg ne legyen már valóságsó!!!!
  • The Garrett
    #26
    Na jó nem is olyan szándékkal nyuitottam hogy keresztes hadjáratot indítok a "mitholmikorkivel" topicoc ellen... CSak. elgondolkodtató :)
  • Galy
    #25
    kezdenek átszokni a "gumisok" ide :)

  • Galy
    #24
    na erről van szó! nyár van, a társaság fele nyaral....

    no para :-)

  • cenobite
    #23
    Szerintem, hogy megnyílt ez a topic, nem kizárt, hogy elkészül újab 14 "mitholmikorkivel" típusú, úgyhogy a farkába harapott a kígyó. :) Mind1, legfeljebb párat átraknak a gumiba.
  • Dynamic
    #22
    Nem olvastam végig a topikot, de szerintem ezeknek a topikoknak a nagy részét csak poénból nyitják.
  • Tikal #21
    pont a non stop forumozok miatt lesz a forumbol chat :)) Én meg nem győzm néha visszaolvasgatni a hozzászolásokat.... AMugy tényleg jo sok szar topic van, értelmes nem sok van köztük....
  • Eye-scream
    #20
    Ilyen szempontból szerencsés vagyok, van egy nyaralónkl egy tó mellett ahol ingyenesen fürödhetünk.:P A kaja/pia persze rohadt drága, dehát egyszer van nyár...:)
  • The Garrett
    #19
    mámint az eldónak :P
  • The Garrett
    #18
    NE is mondd ma voltunk Tiszaujvárosban a strandon. 7 En voltunk gondoltam meghívom a társaságot egy fagyira... Aszittem összeszarom magam 150 ft a kisadag 300 a Nagy (ilyen csokivanília spirálalakú)

    Tréfásan megjegyeztem hogy ehh nem akartok inkább egy fradisört? :D De nem volt mit tenni kicsengettem ://///
    Ja és miért ennyi? A turistáknak ne kelljen a sok aprót számolgatni. NEm akartam neki mondani hogy MAGYAR vagyok nem tursita.
  • The Garrett
    #17
    mulat mindenki ki-ki a maga módján.
  • I.C.ram
    #16
    ...
  • Cat #15
    ebből is látszik hogy csak a csórok ülnek a gép előtt, a gazdagok szörföznek, vizisiznek és este buliznak
  • CSOCSO
    #14
    strand...5 ezer per kiruccanás.. aki megussza olcsobban az éhezik és szomjazik odakint vagy a dunára jár...

    énmeg már az első strandolásomnál buktam 5 ezret mert elveszett a karkötőm és a telefonomat meg bevittem magammal a vzbe..:))))))))))))))
  • Calver
    #13
    Kicsit késő van épp a strandhoz...
  • Cat #12
    nemtudom mit vártok nyáron, ti is mi a fenének ültök a gép előtt, menjetek strandra, nyaralni stb.
  • Pyx #11
    ...szvsz pár topic miatt nem lessz az sgből valoságsó, ...más forumokon sincs nagyobb pörgés mostanában, a net 4év után se unalmas,... filmeket pedig nézzétek a moziban...
  • CSOCSO
    #10
    nem akarok itt siránkozni de DC ről se lehet semmit letölteni.. fél éve még akármelyik megnemjelent filmet le tudtam szedni kurvajó minőségben.. most meg mivan? az összes film még 2 honappal az itthoni mozibemutatás után is csak szar fosadék verzióban van.. de mindegyik film szinte:(((((((((( gááááz...
  • CSOCSO
    #9
    ugylátszik 2000ben nagyon uj volt a net meg minden..sokan görnyedtek felette..mára már unalmas.. amit én is tapasztalak kőkeményen...
  • Stann
    #8
    Ja, de mostanában egy csomóan csak azért nyitnak topikot, h. hátha sok hozzászólás fog születni, maugy nem érdekli a egész, csak hogy feljöjjön a topik. Én sosem voltam nagy irogato, de azért naponta olvastam a freemailom mellett, és igy tök jól elvoltam, most meg akár 4-5 napig sincs hozzászólás a régebbi TOP topikoknál, de a többinél is elég jellemző a pangás.
  • CSOCSO
    #7
    most lestem meg..1999 ben voltam a terminalon forumozni..itt b 2000 ben kezdtem.. 3 év az Sg mellett.. hm... ST... nem akarsz egy kicsit büszke lenni rám????:)))))))))))))))))))))))))))
  • CSOCSO
    #6
    hát.. szvsz a hol mit mikor topikok miatt tök nem valóságshow os ez az SG.. de ha már itt tartunk valamit el kell mondanom.. szvsz kicsit kihallt ez az SG..főleg amiota szét lett választva a pc és a konzol forum.. emléxem anno napi 3-4 oldalakat írtunk a topikokba.. ma már meg se kottyan egy nyaralás... még egy oldalt se halad semelyik topik sehova... az SG se a régi:((((((((((((((((((((((((((((((((((régebben akármikor unatkoztam idejöttem..non stop irtam valamit valahova.. nem véletlen van 25k hozzászolásom..valahol az első 10ben vagyok...de ma már... heti 100 hozzászolás tőlem már sok.. és csak azért mert full kihalt az egész:((((((((((((((
    anno Sg elött még terminalon nyomtam.. az volt olyan hely mint ez régen.. de az is kihallt nagyon csunyán..
  • Cat #5
    ez minden fórumban jelen van, a populáris indextől, origotol kezdve a szakmaibbnak számitó lapokig
    ez van
  • dikki*yysw
    #4
    Ebben igazad van. Azt hittem a mohaa miatt lázongsz :P
  • OPM
    #3
    nekem is tele van a tököm ezekkel a topicokkal!
    nem hiszem el, hogy ezek a dolgok tényleg érdeklik azt, aki nyitotta. valószínüleg csak unatkoznak és nem találtak más értelmes topicot, ahova írhatnának...
  • A nick nevem
    #2
    Sajnos igazad van. A chat és a fórum közötti óriási különbség magyarázata hiányzik sokaknak...
  • The Garrett
    #1
    Nos nemtudom TI hogyvagytok vele de SG fórum kezd valami elcseszettt szar valóságshowra hasonlítani.

    Hol voltál utoljára? Mit ettél utoljára? Mit Vettél utoljára ? milyen sms-t kaptál utoljára?...
    Mondja itt mindenki hogy á bezzeg mi nem nézzük a valóságshow-t, meg az milyen dolog.... stb
    itt meg u.a. megy mint a Tv ben..

    Persze most lehetne a fejemhezvágni hogy akkor ne nézd azokat a topicokat. O.K.
    DE ez akkoris elgondolkodtató. Ezekszerint tényleg ez kell az embereknek? :P