44
vki help!
  • Braveheart
    #44
    Eszembe jutott a topicról a Beavis@Butthead: Nose bleeding rész :) Igen nagy, akinek hasonló gondja van nézze meg ott hogyan próbálják megodlani :)
  • Mirk
    #43
    Nekem is szokott vérezni úgy kéthavonta egyszer. Néha akkor ha erősebben fújom ki az orrom a kelleténél, néha ok nélkül. Nem egy nagy szám öt perc alatt el tudom állítani, pedig eléggé vérzik. Minek menjek el orvoshoz? Ha valaki nem tud együttélni egykis orrvérzéssel...
    Ha lenyeled a vért és nem kifolyatod egy zsepibe vagy lavórba, valóban sötétebbet szarsz de nem feketét, fosáshoz meg semmi köze.
  • bens
    #42
    nekem is szokott vérezni. főleg kickboxedzésen :-)
  • el bruja
    #41
    de ha ez amugy vigasztal:
    álítólag akiknek rohadtsokat vérzik az orra, szinte minden nap, annak nincs túl sok esélye arra, hogy agyvérzést kap...szal az agyvérzéstől nem kell tartanod...
  • Gladiator
    #40
    jééé! ez az én topikom!
    amúgy örömmel jelenthetem, elmúlt:) idén nyáron már csak olyan 2x vérzett max:) tegnap fejbevágtak egy jeges hógolyóval és semmi bajom nem volt.
  • end
    #39
    igen meg van egy olyan hogy orrkenőcs...(ennek tudja valaki az összetételét elvileg egyszerű...bórkenőcs??)
    amugy sz.tem az orvos sem nagyon tud mit kezdeni az orrvérzéssel,nekem pl egy főorvos!!nem tudta megmondani honnan vérzett...valószínű kiszárad a nyálkahártya és attól van azt meg égethetik...kapják be,inkább megoldom magam...legfeljebb elvérzem,megfulladok ez van :-))
    amugy normálisabb orvosok ezt az orrvérzésgátló kenőcsöt vagy miafenét is felírják..
  • selwik
    #38
    Egy cimborám is ezzel kűzdött. Neki nyaranta jött elő, és végül kiderült, hogy vmi pollenallergia váltotta ki.
  • CSOCSO
    #36
    még szééép:)
  • Gladiator
    #35
    majd meglátjuk
  • zakika
    #34
    nem az orromba volt a hiba, hanem a veremben... tel volt, beteg voltam es sok aszpirint szedtem (vagy valami hasonlot, ami higitja a vert). tehat a kalcium segit
  • Gladiator
    #33
    látod milyen rendesk? első szóra aazt mondják, hogy: jó.
  • Gladiator
    #32
    nem titkolom. most mondtam apámnak, hogy beszélje meg egy dokival. aszonta: jó.
  • Mighty_
    #31
    Halálos, nem halálos, akkor is az a dolga egy anyanak/apának, hogy óvja a gyerekét.
    Persze, ha eltitkolod előlük, akkor megértem :)
  • Gladiator
    #30
    zakika: hol van ez a hely, ahol megcsinálták az orrod?

    mighty: nem kell ilyen drasztikusan felfogni! nem fogok meghalni, nem kell úgy érteni ezt az orrvérzést. csak egyszer ájultam el tőle, nem naponta! na, jó 2x, múlt hétfőn is. amint zakika elmondja hol lehet megcsinálni, elmegyek, amint apum el tud vinni.
  • zakika
    #29
    a kalcium altalaban erbe megy, mert kulonben izomsorvadast okoz

    kulonben arra mondjak, hogy meleg injekcio (ha valaki mar hallot rola). olyan melegseget erze... elkap az almossag... es mar csak azt ereztem, hogy a fejem triblingezik a linoleumon es utana ebreztgetnek...
  • Gladiator
    #27
    wááá, nemááá. akkor inkább vérzek. és kívülről, vagy feldugják? ha feldugják, akkor rám ne is számítsanak, majd elmúlik magától.
  • CSOCSO
    #26
    :)
  • Jano
    #25
    Orrba adják!

    Izmosan!

    HUÁHUÁ!
  • Gladiator
    #24
    :-DD

    zakika: fájt az injekció? hova kaptad?
  • CSOCSO
    #23
    lol:))))))))) megszoktad?:) okkk...
    te anyád:) és menj el dokihoz még ezen a héten...félsz a dokitol? vagy miért két hét?
    és miért kell ehhez topikot csinálni???
    ha ilyen bajod van alapbol doki...
    most meg mindenki ezt fogja kérdezni a topicban: Te.. nem vérzel?...
  • zakika
    #22
    nekem regen egyszer kellemetlenul folyt hat elmentem az orvoshoz... kaptam mindjart egy injekciot (fel is dobtam a talpam tole - kacium), azota nem volt vele nagy problemam... tehat irany a doki
  • Gladiator
    #21
    anyád! vannak haverjaim! :-DDD el fogok menni, de nem ma. 2 héten belül. nem fogok elvérezni, már megszoktam.
  • CSOCSO
    #20
    ne legyél már hülye..
    mindegy azt csinálod amit akarsz.. ha neked jo hogy naponta elvérzel.. pff...nemtom hogy vannak e barátaid ha az én haverom ilyen lenne.. verném hogy elmenjen orvoshoz.. de hogy elrángatnám orvoshoz az is biztos
  • [Walaki]D`Lair
    #19
    ok....nem én fogok elvérezni...
  • Gladiator
    #18
    :-DDDDD nem én fostam feketét:-DDDDD
  • Gladiator
    #17
    nem, de rohadtul nem tudom rászánni magam. még a nyáron elmegyek, de nem m vagy holnap. még a nyáron.
  • [Walaki]D`Lair
    #16
    Nem te vagy az aki feketét fosott?
  • CSOCSO
    #15
    ez most vicc???
    mert nagyon annak tartom..
    ne haragudj nem akarlak megbántani de igen tírpáknak kell lenni hogy ha nem mész el egy napi dolog után a dokihoz.. nincs olyan hülye aki ne menne el dokihoz aztuán hogy ugy kell fel hogy tiszta vér a pofája.. aztánaznap még 3szor ered el az orra.. komolyan hogyan nem mentél edig dokihoz???
    amcsiban lax és nincs vizum és nemtudsz dokihoz menni vagy mi?
  • Dzsini
    #14
    sipirc már el a dokihoz
  • Gladiator
    #13
    na, tegnap 3x vérzett, ma meg arra ébredtem, hogy tiszta vér a pofám, meg a párnám. na faszom.
  • Jano
    #12
    Elmész SZTKba és kiégetteted.
  • Coine, The A&O
    #11
    Lehet a magas vérnyomástól is.
  • Factor_007
    #10
    nekem még életembe nem vérzett az orrom, de nem is hiányzik :D
  • szando
    #9
    Nekem sose vérzett az orrom egészen 8 éves koromig, amikor a 3 éves kistesom ráejtett kb. 1 méterről egy 1-2 kilős könyvet... azóta szokott... :D
  • Match
    #8
    nekem mikor iszok, másnap reggel amikor kifújom, akkor szoktam észrevenni hoyg véres...de még folyni sohasem folyt.
  • Lacc
    #7
    Vágd le :D
  • [Walaki]D`Lair
    #6
    nekem is régen....aztán egy hétig minden este ilyen kenőcsbe áztatott akármilyen vattaszerű csíkot kellett az orromba dugni és úgy aludtam, na azóta semmi panaszom...szal télleg...menj el orvoshoz...
  • Tomcat
    #5
    fülorrgége, oszt helyrerakják valszeg... régen nekem is voltak ilyen sokáig tartó orrvérzéseim, de aztán megpiszkálták, azóta nincs
  • [Walaki]D`Lair
    #4
    nem lehet, hogy kicsit vérzékeny vagy?
  • Bandew
    #3
    Nem kell olyan magasan lakni. :D
    Amugy sajnos nem tudok neked segíteni, nekem nem szokott vérezni, csak ha nagyon keményen turkálok benne. :D