8
Játékok hangjának/zenéjének lementése
  • Rylander
    #8
    http://letoltes.prim.hu/letolt.prm?pid=129
  • comet
    #7
    Van egy olyan kis progi hogy gap....(game audio player vagy mi)
    Több száz játék formátumát kezeli és kiszedheted vele a játékok 90%-nak hangjait, zenéit....királyos cucc....
  • YarYar
    #6
    Játéktól függ. MDK2-höz ACM2WAV program kell, Motorhead-hez, Forsaken-hez meg CDex (CD Audio miatt). Vannak játékok, melyek egy bizonyos könyvtárban tartják a zenéket/hangokat, vannak amelyek betömörített fájlokban (FreeSpace 1-2). Szóval, szűkítsd a kört és talán tudunk segíteni.
  • Zombye
    #5
    Oké!

    Megoldottam a problémát.

    Józan paraszti ésszel rájöttem, (már abból is elég kevés van), hogy ha a hangártya Record Source-nak a Stereo MIX-et állítom be, akkor jééé minden hang ami "elhangzik" a hangfalon az eltárolásra kerül az időközben beindított hangfelvevőben (cakewalk, nero hangszerkesztő, stb.)

    Hogy én milyen okos vagyok!

    Csak el ne szálljak magamtól!
  • Zozo76
    #4
    Hat a legegyszerubb ami minden jateknal bevalik ha ket szamitogepet hasznalsz...
  • Zombye
    #3
    Őőő izé, ennél azért egy picit kifinomultabb megoldásra lenne szükségem, bár nem kétséges, hogy a dolog működne.
  • Braveheart
    #2
    Hát nemtom de én már 13 éves koromban felvettem a játékok hangjait úgy, hogy a mikrofont a hangfal elé tettem :) nem volt tökéletes minőségű, de már akkor is működött :)
  • Zombye
    #1
    Helló mindenkinek!

    Játékok hangját/zenéjét szeretném "elorozni", hogy később az mp3-as diszkmenemen tudjam őket hallgatni.

    Szerintetek mely program a legalkalmasabb a feladat elvégzésére?

    Előre is köszönök minden segítséget!