185
Honnan szerezzek lézerkardot?
  • end
    #145
    fogsz egy neoncsövet ráragasztasz egy markolatott,bedugod a konektorba és kész is van.
  • Hellhammer
    #144
    Engem érdekelne a téma. Mondjuk nem a lézerkard, hanem a video editálás, effektezés :)
  • Bandew
    #143
    Helyes padawanom, helyes.
  • Gladiator
    #142
    én komolyan vetem. nézd csak meg! folyamatosan írok ide!
  • Bandew
    #141
    Nem gondoltam volna, hogy lesz még ember, aki komolyan veszi ezt a topicot rajtam kívűl.
  • Gladiator
    #140
    na, tudom senkit nem érdekel, d eitt van a lekövetéses módszer használata combustion 2-ben. leköveti a kardot, aztán már csak egy lézeres izétkell rátenni, és kész. elméletileg. én nem próbáltam, mert nem tudom letölteni a progit. vkinek vmi tipp? a 3-at letöltöttem, de kicsomagolásnál kilép a felénél.

    szal a lekövetés:

    http://www.world3d.hu/leckek.php?id=40
  • Mike
    #139
    recept

    O0D farkát zacsistúl levágod
    a szabadon maradt ondózsinór végeket beforrasztod a megfelelő helyre
    jól felpumpálod a faszt levegővel
    ezek után ha nem is túl nagy, de viszonylag kemény tőrhöz jutsz
    ami, a a zacseszban lévő gombócok erőteljes összenyomására még spriccel is
    ezzel ellenfelünk szenmébe fröcskölve, egy időre megvakíthatjuk azt

    biológiai fegyver: bombakészítés
    szükséges:
    gázpalack
    O0D

    a gázpalack csövét feldugjuk O0D seggébe, leokoplasztal felerősítjük, ki ne csússzon
    kinyitjuk a gázt
    10 másodpercünk van a hogy fedezékbe húzodjunk
  • Mike
    #138
    na bazz
    smiley nélkül irtad
    most kihívtad magad ellen a sorsot
  • kiserik
    #137
    Vegyél 1 neoncsövet. Csinálj neki egy maszek foglalatot drótból, meg valami markolatot(nem fontos). Dugd be a 220-ba, oszt kész a lézerkard. Olyan színűre festheted, amilyenre akarod.
    (Vigyázz! Csak Jedik használhatnak lézerkardot. Ha te nem vagy jedi, akkor nagy az esély rá, hogy meg fog b@szni az áram)
  • O0D:
    #136
    anyad te vemhes kis geci. mit szovegelsz itt az intezetedbol? takarodjal vissza gyurmazni!!!
  • Mike at home
    #135
    nem adunk át fegyvert, és fegyvertechnológiát, tudhatnád jól

    múltkor éppen te irtad azt az értekezést a primitiv fajok kizsákmonyolásának szükségességéről, szal most nem tudom mit kötöd, az ebet a karóhoz, most az baj, hogy én kaptam az ezüstcsillagot, nem te?
  • hen-tes
    #134
    PER!
  • Mike at home
    #133
    az űrben egy szál alsóban nem leszel majd túl virgonc
    szal jól gondold meg
  • hen-tes
    #132
    jó ügyvédem van , szal..
    JAG
  • Mike at home
    #131
    akkor hadbíróság
  • hen-tes
    #130
    de nekem elmondtad már.. :P
    szal miwan ha én elmondom nekik ?
  • Mike at home
    #129
    piha szanalmas foldlakok, a csokott tudomanyukkal
    eletben fel nem fogjatok majd fogni hogyan mukodhet egy ilyen
    el sem magyarazom, mert szanalamas agyatokkal, erre ugy sincsd semmi esely
    meg hat ugye le is nezlek titeket, primitiv barbarokat
  • Mike at home
    #128
    ez szanalmas
  • Mike at home
    #127
    wow ez jo kis topik
    eredeti, mukodokepes kell?
    hm... asszem van raktaron
    de ki tudod-e fizetni?
  • O0D:
    #126
    szanalmas kis pocsok nem tudnak mit csinalni erre minden kinai szar muanyag kell nekik.
    mert nem nyaljak inkabb az utcat, vagy gyilkoljak le a hajlektalanokat a kis gecik. es az ilyenek szivjak el a levegot es furjak meg az ozonpajzsot. vagy epitenek fel a hibernalo taborokat amiben szepen lakhatnanak is amig elnek. mennenek banyaba kovet fejteni hogy megtudjak mi is az a munka akkor nem sirna a szajuk biszbaszok utan.
  • Punker
    #125
    lol
  • ricsi1
    #124
    izé.
    játékboltban lehet kapni
  • szacsi
    #123
    dc++-n nézted? kazaa az gagyi
  • Gladiator
    #122
    találtam két használható tutorialt.

    vki, akinek gyorsabb gépe van nem akarja kipróbálni, hogy tudjam, hogy érdemes-e végigszenvednem.

    http://www.hiddenphantom.com/Tutorials/MSPGlow/MSPGlow.htm

    http://nickyguides.digital-digest.com/light-saber.htm
  • Gladiator
    #121
    kazaan sincs. egész rohadt neten se combustion, se shake nincs! néztem minden warez oldalon, de sehol semmi.
  • Gladiator
    #119
    na, akkor király (úgyis van itthon ping-pong labda ) viszont sehonnan sem tudom letölteni. te nemtudod?
  • Gladiator
    #115
    a combustion amúgy mi lenne? mer csak 209 kb, szal nem hiszem, hogy egy külön progi. vki nem ért hozzá?
  • Gladiator
    #114
    Lekövetés megoldható combustion-ben. Trackerek segítségével.
    Kijelölsz valamit, aztán a kijelölést trackeled, ebből elő állítja a koordinátákat a pontos és folyamatos mozgás közbeni kijelöléshez.

    ezt válaszolta aztán a pasi.
    vki összetudna nekem ebből rakni egy tutorialt? :)
  • Gladiator
    #113
    mmm... segíthetnétek! ha segítetek, majd titeket is beavalak, hogy hogy kell!
  • Bandew
    #112
    EZ az! Gladiátor fénykarddal!!!! :DDD
  • [HUN]PAStheLoD
    #111
    hoho :) gladitor: ha sikerül valami majd megnézzük :) hajrá!
  • Gladiator
    #110
    na, ezt írta vissza egy pasi egy másik oldalon:

    Erre több megoldási lehetőség is van, ha 3d-ban készíted el a kardot az az egyszerűbb, mert akkor a kardra csak teszel egy glow effektet.
    Ha valós felvételben van a kard és utólag akarsz rátenni glow-t az egy kicsit nehezebb. Pl újra elkészíted a kardot, mely tökéletesen illeszkedik a filmre, ilyenkor a megoldás ugyanaz.
    Vagy a filmen ha jól elkülöníthető, kijelölöd a kardot selection-nel és lekövetéssel megoldod, hogy a kijelölés végig a kiardon legyen, majd glow effektet hozol létre rajta.

  • Gladiator
    #109
    na, ezt írta vissza egy pasi egy másik oldalon:

    Erre több megoldási lehetőség is van, ha 3d-ban készíted el a kardot az az egyszerűbb, mert akkor a kardra csak teszel egy glow effektet.
    Ha valós felvételben van a kard és utólag akarsz rátenni glow-t az egy kicsit nehezebb. Pl újra elkészíted a kardot, mely tökéletesen illeszkedik a filmre, ilyenkor a megoldás ugyanaz.
    Vagy a filmen ha jól elkülöníthető, kijelölöd a kardot selection-nel és lekövetéssel megoldod, hogy a kijelölés végig a kiardon legyen, majd glow effektet hozol létre rajta.

  • Gladiator
    #108
    na, én is így gondoltam a megoldást, hogy egy jelzőt rakok rá, bár aaz gondolom már pénzes dolog, de ha olcsó, akkor az lene a király.
    viszont van az a lekövetésees módszer. az még talán jó lenne.
  • Bandew
    #107
    Valahol el kell kezdeni nem?
  • Gladiator
    #105
    basztikuli ez sem működik. 404 hiba
  • Gladiator
    #104
    na, találtam most is egy lightsaber tutorialt
  • Gladiator
    #103
    a kard jó, bár a fénykardoknak nem helgyes szokott lenni a vége.
  • Gladiator
    #102
    én videóba akarom! én ma kezdtem el csinálgatni, és eddig a after effects, hollywood FX-el próbáltam, meg még nemtom mivel, de egyikkel sem tudtam.

    Na, szóval én úgy tudom, hogy lucasék úgy csinálják, hogy egy pálcával kardoznak, majd géppel arrarányomatják a fényt. én nem akarom frame by frameként csinálni, mert egy 5 perces cucc az 9000 frame, ami azé kissé sokallok.
  • Gladiator
    #98
    BOBA: El tudnád mondani hogy is kell, vagy te nem élsz fénykardokkal?